
Двигателно развитие на кърмачето
Михаела яде 5 пъти през деня и 1 път през нощта
Не съм сигурна дали е гладна през нощта, но малко ми се струват 5 хранения, затова я храня нощем. После се събужда към 8ч сутринта.
Не съм сигурна дали е гладна през нощта, но малко ми се струват 5 хранения, затова я храня нощем. После се събужда към 8ч сутринта.
Там реших, че ми е най-подходящо.
И пак не свърших работа. Тръгнахме за бели 3/4 чорапи за градината, е познайте в колко магазини влязох и ни един чифт не намерих. 
Носим се, к'во да прайме.


И двете ми деца спят
едното с бибата в уста в кошарката, а другото с джойстика в ръка на дивана 


Само преписваш значи
И двете ми деца спят
Голяма мафия сте 

Да е жива и здрава госпожицата, но миризлива се явява. Особено пък на сутрешната смяна- понеже кой я знае кога се е овапцала и то застояло и мерише на преватасало кисело зеле
че и буркани си харесало
ама не мина митницата (мене) и ги остави
Засега е по боди, блузка и гащиризон. Шапки не трае! 
Напълни първия памперс, изчака да го сменим и продължи във втория
Понеже спряхме и капките за коликите..газовете на детето станаха непоносими
От снощи започнах да и давам Friso HA и сега, да чукна някъде...ЯДЕМ, че и не пръцкаме 
Препоръчани теми