Януарчетата малки търсят залъгалки, искат да играят и всичко те да знаят!

  • 11 170
  • 292
# 210
Алекс, виж, това не е лошо като за първа страничка  Peace
Двигателно развитие на кърмачето

Михаела яде 5 пъти през деня и 1 път през нощта  Simple Smile Не съм сигурна дали е гладна през нощта, но малко ми се струват 5 хранения, затова я храня нощем. После се събужда към 8ч сутринта.
Виж целия пост
# 211
Опппп Laughing Добър вечер.
Скапана съм момичета.Днес ударихме страхотна разходка. Излязохме в 14:30 след храненето и се прибрахме на бегом в 19 за храненето. Като направих едно бързо кърмене в 17... Laughing познайте къде  Laughing в метрото. PartyТам реших, че ми е най-подходящо. Rolling Eyes Дори и памперса сменихме, че се осрахме насред пътя.  Sick И пак не свърших работа. Тръгнахме за бели 3/4 чорапи за градината, е познайте в колко магазини влязох и ни един чифт не намерих. Shocked Shocked А кажете, софиянки от къде да си купя. Цвички купих от Колев и Колев, добре ама тез чорапи?! Thinking
Иначе и моят не стои в тая пуста количка. като излезем започва мрънкане за заспиване, заспива и като дремне мъничко после вече не иска. Почва да реве та се къса чак. Whistling Носим се, к'во да прайме. Rolling Eyes
Ние също си меним цвета на акитата според времето. Сутрин е най хубав а вечер е прозрачно-зелено вече.
И аз не знам колко е гладен моя през нощта ама като се размърда и почне да си яде ръката давам, цоцка си едно хубаво и пак заспива.
А ние вече си спим и с пръст в уста!!!! Crazy
Виж целия пост
# 212
Ханна, това ще е полезно...защото аз постоянно имам чудения относно какво и кога трябва да прави бебчо, а и авторът на статията ми е градски, познавам го, живее през два блока от нашите. Wink
И Мариян още си се буди нощем, но няма да го наливам с водичка, той не стига, че едно голо мляко яде човека, ми аз за него да се стискам...
Виж целия пост
# 213
Хе, няма се стискаме, щом има да цокат  Grinning
Ох, нещо ме мързи да си лягам  Blush И двете ми деца спят   Grinning едното с бибата в уста в кошарката, а другото с джойстика в ръка на дивана  hahaha
Само аз тука седнала по турски се шматкам и се чудя какви да ги върша  Mr. Green
Виж целия пост
# 214
Аз да се оплача, голяма борба пада с отказването от палеца. Изобщо не иска биберон. Но няма да се предавам. Опитвам се, когато налапа пръста, да сложа биберон, но успехът е мимолетен. Да видим!
Ей това все едно си разказала как процедирам аз Laughing
И ние се сдобихме изведнъж с много сладки и вкусни ръчички, мислех че ще ни подмине това "щастие" ама не! Забелязвам от няколко дни как си лапа юмручето и с другуто подпира това, което е в устата.
и това е разказ от нас Laughing

На 21 г. съм и всички около мен си мислят, че нищо не разбирам, и че трябва да ми се обяснява тепърва кое как да правя.
аз пък съм на почти 33, при това с второ и ситуацията е същата Mr. Green

ама голям постинг написах, няма що ooooh!

Виж целия пост
# 215
Хехе, Микки  Joy
Вложи малко творчество и напиши нещо свое  Wink Само преписваш значи   Laughing

А аз спамя  Mr. Green
Виж целия пост
# 216
Ох, нещо ме мързи да си лягам  Blush И двете ми деца спят   Grinning
Само аз тука седнала и се чудя какви да ги върша  Mr. Green
Моите трите спят, пък аз уж гледам Роден на 4 юли, ама май повече в монитора гледам Twisted Evil
Виж целия пост
# 217
Микки, знаем къде е твоята суперсила  Grinning
Много са сладки  Hug
Виж целия пост
# 218
Ханна, съжалявам, че моята ми е малка, ама мога за една снимка само да я облека. Иначе мисля така да ги водя на консултации, че тук кърменето хич го няма, малко съм като полезно изкопаемо. Да се опитвам да предизвикам интерес. Миналото лято с Мартина се движехме с летните варианти, определено бяхме забелязвани. Grinning
Виж целия пост
# 219
Този дизайн най ми допада. Преглеждала съм ви аз темите на опитните кърмачки още като бях бременна  Wink Голяма мафия сте  Grinning
А, сорри, че тук ще те попитам, но знам че имаш опит - Може ли да се кърми дълго ако не се кърми през нощта? Защото от темите, които съм чела, повечето майки които кърмят дълго се хранят на поискване и често през нощта.
Виж целия пост
# 220
aз пък докато се вредя да се разпиша и вие си легнахте...  ooooh!

абе, женки, кога излизате, кога се сещате за децата, кога си гледате и онез пораснали деца, че и за един ден 5 страници оспамихте с акита и други аромати??????
Нашето ако не се диша.  Sick Да е жива и здрава госпожицата, но миризлива се явява. Особено пък на сутрешната смяна- понеже кой я знае кога се е овапцала и то застояло и мерише на преватасало кисело зеле  Mr. Green

Ханна, ако е само гардероба е добре, моето свеки беше преровило и всички кухненски шкафове  bowuu че и буркани си харесало  Peace ама не мина митницата (мене) и ги остави  Peace

и аз се чудя как да обличам Вилияна за разходките. Всеки ден я прибирам потна и я преобличам до памперс всичко. То тя да седи само в количката ще е лесно, но тя иска и да поогледа обстановката ако спрем някъде и тогава си ляга пак. А този вятър ме притеснява... Thinking Засега е по боди, блузка и гащиризон. Шапки не трае!
Виж целия пост
# 221
assidy-честита кола, страхотна е Laughing безаварийно каране Laughing
Ваня- Викито е голяма сладурана Laughing
екатерина-  да ти е жива и здрава помощничката hahaha
Вале- Гого голям веселяк  Laughing
Наш Сашо преди малко го оставих да лежи по корем и така както си лежа протегна се важно и се обърна по гръб.
Виж целия пост
# 222
Коконка, честито ви обръщане

Някой интересува ли го как изглежда ако, дето си е стояло 8 дни на топло? Не питайте  Crazy Напълни първия памперс, изчака да го сменим и продължи във втория  Laughing
Важното е, че сме изакани
Пак позна мойта докторка, китайката
Виж целия пост
# 223
Добро утро!
Много акана тема сте подхванали - Маги пълни памперса веднъж на ден, обикновено сутрин.
Уф, при нас вечерта и нощта бяха ужасни, нон стоп будене, яде в 1 часа  Shocked, незнам какво й стана, ама едвам гледам. Дано днес е по-добре

Хубав ден момичета!
Виж целия пост
# 224
Здравейте мили мами, аз ви пиша от родният ми град Разград.
Ние във вторник сме на гастро с Мими...изглежда имаме алергия към кравето мляко.
От една седмица не се храним Cry Понеже спряхме и капките за коликите..газовете на детето станаха непоносими Sad От снощи започнах да и давам Friso HA и сега, да чукна някъде...ЯДЕМ, че и не пръцкаме   Peace
Някой ако е така като нас...нека сподели  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия