Януарчетата малки търсят залъгалки, искат да играят и всичко те да знаят!

  • 11 170
  • 292
# 60
Ще ги сменя и аз. А защо с поръчка?Няма ли ги по магазините?

Крис е в щезлонг от 20тия ден - полуседнало положение, защото повръща и трябва да е под 45 0.
Много му харесва, защото вижда всичко.
На мен ортопеда ми каза, че когато детето иска може да сяда и да се изправя и да ходи и че няма значение от месеците - всеки човек си се развива индивидуално.
Виж целия пост
# 61
Ще ги сменя и аз. А защо с поръчка?Няма ли ги по магазините?

Не, по-скъпи са от Памперс с цели 5 лева  Joy Joy Joyи майките не ги търсели, за което... Laughing

Gab_i, пропуснах съществената вметка, че сега не съм в София
Виж целия пост
# 62
понеже започваме да папкаме...дръпнем веднъж дваж....и започваме едно свиване на крачетата..и едно пръцкане ама яко...и пищи.,...не било нормално вече да имала такива газове...знам ли? newsm78
Ели, при нас беше идентично като сучеше. Дръпваше, пускаше гърдата и започваше да пищи и плаче - педиатърката каза, че това е симптом на колики, така че не бързай да се тревожиш.
Виж целия пост
# 63
Алекс  автомобилното столче ми тежи с бебето вътре, разбира се по-умно е ако вадя бебето и ги местя едно по едно, обаче Боби се сърди като го слагам вътре и му трябва малко време да се успокои и реши, че все пак не е толкова лошо. Може да ви е смешно, но от разнасяне насам натам направих тендовагинит и ортопеда каза почивка Shocked лесно му е на него да каже почивка вече се замислям да си купя мотокарче  Laughing или едно кранче.
Виж целия пост
# 64
На мен ортопеда ми каза, че когато детето иска може да сяда и да се изправя и да ходи и че няма значение от месеците - всеки човек си се развива индивидуално.
Абсолютно подкрепям! Само че със сядането като че ли малко по-различно стоят нещата. Защото те си се опитват да стават, но не мисля, че на три месеца са наистина готови да седят. Е, ако само успее да се изправи от легнало в седнало положение-добре, но едва ли ще го направи толкова рано.
Виж целия пост
# 65
понеже започваме да папкаме...дръпнем веднъж дваж....и започваме едно свиване на крачетата..и едно пръцкане ама яко...и пищи.,...не било нормално вече да имала такива газове...знам ли? newsm78
Ели, при нас беше идентично като сучеше. Дръпваше, пускаше гърдата и започваше да пищи и плаче - педиатърката каза, че това е симптом на колики, така че не бързай да се тревожиш.
Добро утро,мамчета!!
И Никола често така ми прави-почне да суче,и явно гълта въздух ли,и като почне да се присвива,да плаче,дърпа се,и аз го изправям да се оригне,след това пак го слагам да яде.След което се повтаря и потретва историята...Има добър ефект и засуква добре като сменя позата- примерно съм почнала да кърмя седнала на ръце/ поза люлка/ и като се задърпа и ревне,след като го оригна ,лягам и го кърмя сложен до мен-така пак си хапва Thinking
Исках също така да ви кажа за даването на двете гърди при едно кърмене - много съм доволна- така ми се увеличи кърмата, а и го ползвам и при справяне с горното положение когато е неспокоен и реве и се дърпа като суче.Като сменя цицката и засуква/ незнам как разбира че не е ял от тази?! #Crazy направо ме изумява- помирисва ли я ?! Обаче ви го препоръчвам ако се дърпа и не ще да яде-моят си хапва поне още 5 минути.
Валя-За спиралата- поставянето й - нямам болезнен спомен ,по-скоро е малко неприятно и некомфортно,но болка няма- освен това е съвсем за кратко -бързо става поставянето й.Дано при теб да се получи Peace
Айде отивам да си правя кафенце  food010,докато бебо се радва на буболечките над него - всеки път им се кефи -докога ли?! newsm07

Виж целия пост
# 66
Здравейте и от мен Simple SmileИскам да попитам някоя от вас изчурква ли бебчо, защото моята Калина я свикнах да чурка след сън и след това през половин час. получава се. Направих го не защото ми се свидят памперсите, а защото много се подсича дупето и ми казаха, че е от урината.
Виж целия пост
# 67
Забравих да питам някой дали е запознат, може ли да се яде овче мляко вместо краве, или само козето е препоръчително, при кърмене де.
Виж целия пост
# 68
Добро утро!

На мен ми дойде един цикъл, но пропуснах да отбележа кога  newsm78
А аз още не съм ходила на гинеколог  Embarassed Нещо ми е притеснено пак да ме гледат ТАМ  Tired
~Тониси~ и моето дете си има любима играчка. Там, където и сменям памперсите има закачено на стената едно огледало с лъвче, които виси и тя го гледа над нея. Много го обича - толкова му се разва особено сутрин, че ми е голям кеф да я гледам. На лампите също се радва (кога ли ще ми се зарадва на мен повече от на лъвчето  Embarassed  Grinning )
Михаела още няма мераци да се изправя. Няма и да я насилвам с неща неприсъщи за възрастта и. Когато и дойде времето тогава  Peace
Виж целия пост
# 69
Силвиа, ако не се отразява на бебето, можеш да ядеш всичко-и козе, и краве и овче и каквото ти душа поиска!  Peace
Виж целия пост
# 70
добро утро!

за памперсите - аз смених на sleep&play след като обикновения памперс в продължение на седмица пропускаше при всяко акане и на ден сменях по 3 комплекта дрешки. sleep&play не са пропуснали нито веднъж. а са по-евтини от обикновения памперс. и са по-тънки. само дето нямат мечета, ама нищо Wink

силвия, на мен неонатоложката от болницата ми каза да ям всякакви други млечни продукти освен краве - козе, овче, биволско мляко/сирене/кашкавал.

и Емо се опитва да се изправя, и като го сложа да седне, като го придържам разбира се, много се кефи. знам, че е рано и гледам само за по малко да го държа така.
микки, сигурна ли си, че упражненията за изправяне са от навършени 4 месеца? щото аз четох някъде от 4-тия месец и почнах да ги правя.

вчера вдигнах облегалката на количката с едно ниво и мисля че доста му хареса. ама то това ниво е все едно в шезлонга или в столчето за кола. а вижда повече неща наоколо.
Виж целия пост
# 71
Добро утро на всички,
ние сега станахме с малката , тя също си има любима играчка - едно кученце
~Тониси~ - може ли малко повече инфо за спиралите
аз да се оплача след 3 месечен прием на противозачатъчни ми се отключи мигрената и не мога да ги пия повече ,
цикъла ми дойде сега  в неделя и тези дни щях да ходя да ми слагат спирала, но нещо ме достраща и отложих за другия месец ...

и аз отивам да си допия кафенцето и после пак ще пиша
Виж целия пост
# 72
Здравейте и от мен Simple SmileИскам да попитам някоя от вас изчурква ли бебчо, защото моята Калина я свикнах да чурка след сън и след това през половин час. получава се. Направих го не защото ми се свидят памперсите, а защото много се подсича дупето и ми казаха, че е от урината.

дори се препоръчва детето да свикне с този рефлекс много скоро след раждането, в характерната за целта поза Grinning, така че, браво на теб! Аз не успявам засега.
Виж целия пост
# 73
Благодаря Grinning
Виж целия пост
# 74
ekaterina много добре правиш!!! На мен дори още не ми е хрумвало да го изпишквам. Ще пробвам и аз. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия