

вече ми писна, тези от БТВ май се подиграват с мен, 26 градуса къде ти, облаци и гадост...
.Иначе играчки от батко му- много,но не съм ги изпрала и почистила и не му ги давам още. 




Изключително гадно е да те проверяват за разкритие пък точно тогава да имаш контракция
После и шевовете .. абе гадна работа. Просто е психологически момент, че ще разтворя крака пред лекар 
от 2 седмици моята беба много плаче не иска да суче както преди. Дръпне и пуска - не и пуска мляко веднага, и тя се отказва а ако посуче малко слиза мляко но проблема е че май не е достатъчно. Аз си мислех че е кърмаческа стачка но вече стана доста време а и като изцеждам с помпата повече от 40 мл не мога да изцедя а ям овесени ядки пия вода, бира.Горкото дете постоянно рита с крака маха с ръце много е неспокойна пак започнах да и давам капки за колики и има някакъв ефект но по няколко часа на ден си плаче и особено вечер се приспиваме по 2 и повече часа направо не издържам вече.Моля ако има някой с подобни преживявания да сподели че много искам да я кърмя и ме е страх че ако започна да и давам АМ съвсем ще се откаже да суче, а пък от дуга страна да гледаш как се мъчи милото може би от глад ох.............незнам 
Изключително гадно е да те проверяват за разкритие пък точно тогава да имаш контракция
После и шевовете .. абе гадна работа. Просто е психологически момент, че ще разтворя крака пред лекар
Единствения ми "бонус" беше, че ме шиха с catgut, та се стопиха, другото беше невероятна болка
на мен едната гинеколожка на прегледа ме попита дали ми е вземан секрет деветия месец и като казах НЕ, тя:"ейейей, как сме пък пропуснали" Та сега ще се сменяваме.. 
Доки каза 6 навършени месеца
Хапчета за предпазване не пия, защото съм само с един яйчник и не искам да пия, защото малко или повече му се влияе. А нали ще правим и другарче на Яни за игрите
закъсня, но после си дойде с пълна сила..слава тебе ГОсподи, на дупето ми още му държи влага..

от 2 седмици моята беба много плаче не иска да суче както преди. Дръпне и пуска - не и пуска мляко веднага, и тя се отказва а ако посуче малко слиза мляко но проблема е че май не е достатъчно. Аз си мислех че е кърмаческа стачка но вече стана доста време а и като изцеждам с помпата повече от 40 мл не мога да изцедя а ям овесени ядки пия вода, бира.Горкото дете постоянно рита с крака маха с ръце много е неспокойна пак започнах да и давам капки за колики и има някакъв ефект но по няколко часа на ден си плаче и особено вечер се приспиваме по 2 и повече часа направо не издържам вече.Моля ако има някой с подобни преживявания да сподели че много искам да я кърмя и ме е страх че ако започна да и давам АМ съвсем ще се откаже да суче, а пък от дуга страна да гледаш как се мъчи милото може би от глад ох.............незнам 
, все пак е и газирана, освен всичко друго (може именно тя да е обострила коликите). Вероятно просто трябва да дохранваш 
Препоръчани теми