Януарчетата малки търсят залъгалки, искат да играят и всичко те да знаят!

  • 11 170
  • 292
# 75
ekaterina много добре правиш!!! На мен дори още не ми е хрумвало да го изпишквам. Ще пробвам и аз. Simple Smile
тцтцт .. и за това не си се СЕТИЛА  Wink  Laughing

 Hug
Виж целия пост
# 76
Здравейте, и моят малчо  се опитва да се изправя, тази сутрин даже като му сменях памперса и така се засили и за малко да се обърне...Педиатърката каза, да му давам ръчички да се набира щом иска, но не повече от 2-3 пъти на ден, а за седенето може в мен да седи, но не  дълго. На него също много му харесва да седи седнал, но ме е страх зад ълго да го държа така.
Аз спирала няма да слагам, пиех Регулон преди и сега ще започна да пия след като спра да кърмя.
А моят цикъл.... Embarassedвчера нешо го имаше,днес липсва, аз още си ходя с превръзка за всеки случай и очаквам развитие.
Времето #Cussing outвече ми писна, тези от БТВ май се подиграват с мен, 26 градуса къде ти, облаци и гадост...
Виж целия пост
# 77
Усмивка !- какво по- точно те интересува- аз не съм голем спец..инфото ми е отпреди 5 години.Тогава дадох 160 лева/ колкото ми беше майчинството/- за спиралата,уж за да си реша проблема с контрацепцията.При мен не се получи,което не означава че при теб ще е така.Мисля че проблема беше че след раждането матката ми слезе малко надолу/смъкване май се нарича/-та затова казах че е по-скоро физиологично,затова и на мъжа ми му боцкаше конеца... Rolling Eyes Embarassed и се наложи да я махна.Яд ме беше ама...Просто исках да ви предупредя -да го имате предвид.Даже ходих да го скъсят този конец/то е като корда ?!/-ама уви.
За играчките- засега най-много Никито се радва на висящите / едни буболечки на чиполино/ -аз обаче май ги развалих и вече не свири .А вчера свекъра ми дойде и му донесе едно пате което издава патешки звуци ама той нещо се плаши от него  Crazy.Иначе играчки от батко му- много,но не съм ги изпрала и почистила и не му ги давам още.
Виж целия пост
# 78
Цикъл още нямам и съм доволна Hug
Хана аз толкова свикнах през бременноста да ми правят гинекологични прегледи отдолу Laughing че изобщо не ми прави впечетление!А и моят доктор, бивш ръгбист какви големи ръце имаше не е истина Laughing Laughing
Отностно пелените за еднократна исках да пробвам почти всички марки на пазара и сега съм на Хъгис, доволна съм също и от Лабел, незнам дали ги има в бг.
Моята Даная много се радва на активната си гимнастика, особенно много се радва на вибриращият бръмбар Laughing
Виж целия пост
# 79
ekaterina много добре правиш!!! На мен дори още не ми е хрумвало да го изпишквам. Ще пробвам и аз. Simple Smile
тцтцт .. и за това не си се СЕТИЛА  Wink  Laughing

 Hug
хаха ха  Joy  Joy
 Hug
Виж целия пост
# 80
Привет, привет:)
Пак кофти време тука и отново вкъщи.  Crossing Arms
Затова пък съм решила днес да ходя да се разправям с НОИ. По телефона нищо не мога да направя. Като чета тука май повечето си имате проблеми с тях. На мен не са ми превели нищо от февруари насам, т.е за втория и третия болничен няма никой  Rolling Eyes #Cussing out
Цикъл - имах някакъв на два пъти по няколко дена, сега няма никой от тогава.  Rolling Eyes Ама и аз ще слагам спирала, така че събирам инфо засега. Но на първо време трябва да ида на гинеколог, че още не съм го свършила това нещо. Embarassed
Виж целия пост
# 81
mari_rus, за прегледите - да, ама аз нещо се стресирах от раждането  Tired Изключително гадно е да те проверяват за разкритие пък точно тогава да имаш контракция  ooooh! После и шевовете .. абе гадна работа. Просто е психологически момент, че ще разтворя крака пред лекар Embarassed
Аз дори като ми махаха конците се припотих 10 пъти и то не че ще боли ..

Мен засега всички болнични са ми изплатили и еднократната помощ също, не се оплаквам.

Виж целия пост
# 82
Пипилотке, не съм сигурна, ама кой ти помни преди 2 години, помня че беше 4 мес, упр бяха от тук, от сайта
Тук спря да вали, излизамеееее! Laughing
Виж целия пост
# 83
здравейте всички  Stop
моля за помощ  Praynig от 2 седмици моята беба много плаче не иска да суче както преди. Дръпне и пуска - не и пуска мляко веднага, и тя се отказва а ако посуче малко слиза мляко но проблема е че май не е достатъчно. Аз си мислех че е кърмаческа стачка но вече стана доста време а и като изцеждам с помпата повече от 40 мл не мога да изцедя а ям овесени ядки пия вода, бира.Горкото дете постоянно рита с крака маха с ръце много е неспокойна пак започнах да и давам капки за колики и има някакъв ефект но по няколко часа на ден си плаче и особено вечер се приспиваме по 2 и повече часа направо не издържам вече.Моля ако има някой с подобни преживявания да сподели че много искам да я кърмя и ме е страх че ако започна да и давам АМ съвсем ще се откаже да суче, а пък от дуга страна да гледаш как се мъчи милото може би от глад ох.............незнам  Cry
помагайте моля
Виж целия пост
# 84
mari_rus, за прегледите - да, ама аз нещо се стресирах от раждането  Tired Изключително гадно е да те проверяват за разкритие пък точно тогава да имаш контракция  ooooh! После и шевовете .. абе гадна работа. Просто е психологически момент, че ще разтворя крака пред лекар Embarassed
Аз дори като ми махаха конците се припотих 10 пъти и то не че ще боли ..


Аууу, все едно аз съм го писала... Sad Единствения ми "бонус" беше, че ме шиха с catgut, та се стопиха, другото беше невероятна болка ooooh!
Виж целия пост
# 85
Добър ви ден

Яната спа от 20 часа снощи до 10 тази сутрин  Shocked Яде си насън и не си отваря очите. Мама вика- това дете е болно! Та ме изправи на нокти, но нищо ни няма. Сега гука на едно жълто пиле и на мен ми подвиква и ме поглежда под око, че й е време вече да яде Mr. Green

Мари, ами то с тез големи пръсти на онзи бивш ръгбист... то вярно, че трябва да ти е било хубавко  Crazy Blush на мен едната гинеколожка на прегледа ме попита дали ми е вземан секрет деветия месец и като казах НЕ, тя:"ейейей, как сме пък пропуснали" Та сега ще се сменяваме..  Naughty

И Яни иска да сяда. Постоянно се пъне, извърта и повдига дупето. Седи си в шезлонга от два месеца и аз само го завъртам да може да гледа къде какво се движи. Там си откарва времето щом сме си вкъщи. В леглото само нощем спи. Замислих се да й го повдигна още, но много изправена седи и ни е рано още  Wink Доки каза 6 навършени месеца

За спирала- ами аз сега се СЕЩАМ  ooooh! Хапчета за предпазване не пия, защото съм само с един яйчник и не искам да пия, защото малко или повече му се влияе. А нали ще правим и другарче на Яни за игрите  Laughing.... лелеее, ако знаете как се бях притеснила да не сме си спретнали вече въпросното другарчее  ooooh! закъсня, но после си дойде с пълна сила..слава тебе ГОсподи, на дупето ми още му държи влага..  Joy
Виж целия пост
# 86
Добро утро и от мен! Аз докато сколасам и то вече е почти обяд.
За спиралите - слагала съм си два пъти - едната я носих 5 години а другата само 15 дни. Организма ми я изхвърли и получих кръвоизлив, извадиха я и ме кюретираха без упойка и беше чудо. Когато бях със спирала цикъла ми беше по-продължителен (7 дни при 3 без спирала) и по-обилен. Освен това вероятността да се завъдят гъбички е доста по-голяма заради конеца във влагалището. Чувала съм че с обикновенна спирала може да се забременее, но на мен не ми се е случвало.
За хормоналната спирала знам че е противопоказна за жени с проблеми с гърдите (аденоми и др. образувания) и такива с по-висока съсирваемост на кръвта (тромбофилия). Иначе е на принципа на противозачатъчните и била много сигурна.
Виж целия пост
# 87
здравейте всички  Stop
моля за помощ  Praynig от 2 седмици моята беба много плаче не иска да суче както преди. Дръпне и пуска - не и пуска мляко веднага, и тя се отказва а ако посуче малко слиза мляко но проблема е че май не е достатъчно. Аз си мислех че е кърмаческа стачка но вече стана доста време а и като изцеждам с помпата повече от 40 мл не мога да изцедя а ям овесени ядки пия вода, бира.Горкото дете постоянно рита с крака маха с ръце много е неспокойна пак започнах да и давам капки за колики и има някакъв ефект но по няколко часа на ден си плаче и особено вечер се приспиваме по 2 и повече часа направо не издържам вече.Моля ако има някой с подобни преживявания да сподели че много искам да я кърмя и ме е страх че ако започна да и давам АМ съвсем ще се откаже да суче, а пък от дуга страна да гледаш как се мъчи милото може би от глад ох.............незнам  Cry
помагайте моля
Мегани, сигурно кърмата ти е намаляла и просто не и стига? Щом изцеждаш по 40 мл. newsm78
А с бирата внимавай Stop, все пак е и газирана, освен всичко друго (може именно тя да е обострила коликите). Вероятно просто трябва да дохранваш Hug
Абсолюютно разбирам страховете ти, че ако дадеш АМ е вероятно да я отбиеш, обаче не е по-добре да стои гладна, нали? Успех! Hug
Виж целия пост
# 88
Dega и тебе ли са те шили с catgut аз мислех да ги съдя за това толкова бях бясна, колко си изпатих после само аз си знам.
Виж целия пост
# 89
Dega и тебе ли са те шили с catgut аз мислех да ги съдя за това толкова бях бясна, колко си изпатих после само аз си знам.
Защо???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия