Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 93 632
  • 321
# 150
Мерси много, утре съм там  Mr. Green
ще погледнеш ли вместо мен за фурни, котлони и хладилници  Embarassed  Praynig
Да, разбира се, кажи какви? За вграждане предполагам, или поне фурната и котлоните  Mr. Green
Виж целия пост
# 151
доста късно виждам, но да, за вграждане  Peace
Виж целия пост
# 152
Фурни за вграждане има много , даже като има богат избор ти е трудно да се спреш на някоя. Аз си избрах сравнително скъпа на Шолтес, но е модел от март 2008г. с пиролиза и др. екстри. Плотове с кутлони има предимно четворки и то индукционни. Ще й е трудно да ти ги изброи защото поне фурните бяха над 15 модела. Защо не им се обадиш по телефона, ако те интересува нещо конкретно.
На моята фурна трябва половин час да се взираш, за да й видиш дефекта. Долу ниско има леко одрана една лайсна.
Виж целия пост
# 153
то трябва на място да се види, ама....
интересуваше ме горе-долу какви са цените Thinking
Виж целия пост
# 154
здравейте  Hug
отдавна не бях надничала тук, но ето че закъсах и идвам да потърся помощ  Simple Smile
бях ви писала, че миналия месец си купихме фурна от шуменския магазин, но чак сега й дойде реда и разнищих какъв е модела - http://www.lemagiciendesprix.com/boutique/fiche_produit.cfm?ref= … amp;code_lg=lg_fr ето такъв, но се оказва, че от изброеното оборудване й липсва почти всичко - имаме само една скара и една тавичка.
Ако има и други момичета, които са си купили фурна, моля споделете дали ви я дадоха с пълен комлект оборудване, че не мога да реша какво да правя и какво да предприема  Confused особено пък като видях сега, че магазинът им във Варна пуснал кепенците  ooooh!
Другият ми проблем е, че след няколко часово четене на инструкциите нищо не можах да схвана  #Crazy тук, ако някой може да помогне ще има голяяяяяямо черпене   chef
Виж целия пост
# 155
Ох, аз не можах да отида в събота в магазина на ул.Стара планина  ooooh! А днес не работеше  Blush Поне си мисля че го намерих де, бяха пуснати едни бели ролетни щори и не е точно на Стара планина ами отстрани, мисля улицата беше П.Волов  Thinking Както и да е, надявам се да работят поне до 8ч, за да намина утре след работа  Blush
Виж целия пост
# 156
здравейте  Hug
отдавна не бях надничала тук, но ето че закъсах и идвам да потърся помощ  Simple Smile
бях ви писала, че миналия месец си купихме фурна от шуменския магазин, но чак сега й дойде реда и разнищих какъв е модела - http://www.lemagiciendesprix.com/boutique/fiche_produit.cfm?ref= … amp;code_lg=lg_fr ето такъв, но се оказва, че от изброеното оборудване й липсва почти всичко - имаме само една скара и една тавичка.
Ако има и други момичета, които са си купили фурна, моля споделете дали ви я дадоха с пълен комлект оборудване, че не мога да реша какво да правя и какво да предприема  Confused особено пък като видях сега, че магазинът им във Варна пуснал кепенците  ooooh!
Другият ми проблем е, че след няколко часово четене на инструкциите нищо не можах да схвана  #Crazy тук, ако някой може да помогне ще има голяяяяяямо черпене   chef


Да обикновено е така, не ти дават всичко, което е в комплекта ... Не знам по какви причини ????
Когато взимахме хладилника преди 3-4 години намерих модела на сайта на производителя и видях какво има в него. А когато отидохме да го вземем исках да ми направят пълния комплект. Най им свидят поставките за ботилки, но аз и това си изисках
Виж целия пост
# 157
момичета, ще ми даде ли някой линк към сайт на Шолтес? търсих в гугъл, но нищо не намерих.
миналата седмица взехме едни неща от Шумен. да мога да огледам какво има за тях.
Виж целия пост
# 158
http://www.scholtes.fr
Виж целия пост
# 159
Мая - колко си бърза, голямо благодаря!
ще ги разгледам утре всички, хладилника веднага го открих, макар че френския не ми е силна страна.
ще търся преводач, ако се наложи. обещаха ми инструкции, но ще видя какво ще дадат като ни докарат нещата.
Виж целия пост
# 160
 Simple Smile
това с френския и мен ме затруднява, нямат нито един по-човешки език  ooooh!
Виж целия пост
# 161

Да обикновено е така, не ти дават всичко, което е в комплекта ... Не знам по какви причини ????
Когато взимахме хладилника преди 3-4 години намерих модела на сайта на производителя и видях какво има в него. А когато отидохме да го вземем исках да ми направят пълния комплект. Най им свидят поставките за ботилки, но аз и това си изисках
А само поставки за бутилки за хладилник дали продават някъде, че хладилника, който си взехме няма, а е доста удобно нещо  Thinking
Виж целия пост
# 162
здравейте  Hug
отдавна не бях надничала тук, но ето че закъсах и идвам да потърся помощ  Simple Smile
бях ви писала, че миналия месец си купихме фурна от шуменския магазин, но чак сега й дойде реда и разнищих какъв е модела - http://www.lemagiciendesprix.com/boutique/fiche_produit.cfm?ref= … amp;code_lg=lg_fr ето такъв, но се оказва, че от изброеното оборудване й липсва почти всичко - имаме само една скара и една тавичка.
Ако има и други момичета, които са си купили фурна, моля споделете дали ви я дадоха с пълен комлект оборудване, че не мога да реша какво да правя и какво да предприема  Confused особено пък като видях сега, че магазинът им във Варна пуснал кепенците  ooooh!
Другият ми проблем е, че след няколко часово четене на инструкциите нищо не можах да схвана  #Crazy тук, ако някой може да помогне ще има голяяяяяямо черпене   chef

И аз ги заглеждам тия фурни  newsm78 пиролитични са, нали? Доволна ли си?  newsm78 Сподели впечатления...
Виж целия пост
# 163
има пиролиза да, впечатления още нямам, т.к. още не съм я подкарала  Joy довечера мисля да я сефтосам  Peace
Виж целия пост
# 164
 Party Ми, хайде, чакам,щото и аз искам същата фурна, ама преди това искам отзиви! Аристона и АЕГ-то имат същите функции, а са на 1500-1550 лв!  Money Money Money
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия