Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 93 632
  • 321
# 135
Аха. А това е долу до ИСУЛ, нали?
Виж целия пост
# 136
Момичета, а да имате идея от къде зареждат тези магазини? В Русе ще откриват магазин, който щял да зарежда от www.argos.co.uk и тъй като си търся аспиратор, фурна и котлони се чудя дали да изчакам да отворят магазина или да си търся нещо от редовните магазини.  newsm78
Виж целия пост
# 137
Аха. А това е долу до ИСУЛ, нали?

 точно за този говоря. И хората са много любезни и компетентни. Там съм хвърлила око и на една кафемашина, но ще я оставя за накрая, за да видя как ще съм с финансите
Виж целия пост
# 138
В Технохита в София са получили и малки миялни, но мен не ме устройват, защото ми трябват за пълно вграждане. Не искам отпред нищо да се вижда. Искам такава, на която бутоните / или както там се казва/ да са разположени на вратичката отгоре - като двусантиметрова лентичка
По  принцип   срещат ли се такива?Аз   не  съм  виждала.
Тук бях видяла точно такава за 400лв,и ако нямах.щях да си я купя.
Виж целия пост
# 139
МНого моля някой да ме светне за София, в кой от магазините за транспортни дефекти има пералня+сушилня или само пералня за вграждане и микровълнова за вграждане  Praynig Ходихме на Ломско шосе и на Ботевградско, както и в Хладилника, но предимно свободностоящи уреди има  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 140
Аха. А това е долу до ИСУЛ, нали?

 точно за този говоря. И хората са много любезни и компетентни. Там съм хвърлила око и на една кафемашина, но ще я оставя за накрая, за да видя как ще съм с финансите
Къде точно се намира?
Виж целия пост
# 141
Ааа до ИСУЛ и до 1-ва английска 2 различни магазина ли са? Или говорим за един и същ, този на ул. Стара планина 34?
Виж целия пост
# 142
Вимание, внимание!! До всички варненки! Магазина за такива уреди на Битоля 7 е закрит и фирмата вече няма такъв във Варна - оттам се връщам сега. В четвъртък или петък миналата седмица ходих и момчето не даде индикации, уговорихме се да отида след една седмица за друга стока и днес  Shocked. Поразпитах околните магазини и това ми отговориха. Дано да съм била полезна!
Виж целия пост
# 143
Преместени ли са или просто изчезнали.., ако е второто добре, че не си взехме съдомиялната оттам
Виж целия пост
# 144
От съседнита магазини ми казаха, че фирмата вече няма магазини във Варна, просто натоварили стоката и си заминали без обяснение newsm78. Аз ходих вчера в магазина на Мир 97 - не е лош, но как са там цените съпоставени с другите такива магазини?
Виж целия пост
# 145
специално с този на Битоля +- 10 лв
а аз търсих съдомиялна, цените бяха 1:1
Всичко зависи от модела и тн .. в Техно свят има по-стари модели на по сносни цени. Можехме от там да вземем една съдомиялна на Беко, но аз исках да има отложен старт за да ги мие след като заспим Simple Smile
Виж целия пост
# 146
Ааа до ИСУЛ и до 1-ва английска 2 различни магазина ли са? Или говорим за един и същ, този на ул. Стара планина 34?
магазинът е един и същ и това е адресът, който ти си подала
Виж целия пост
# 147
МНого моля някой да ме светне за София, в кой от магазините за транспортни дефекти има пералня+сушилня или само пералня за вграждане и микровълнова за вграждане  Praynig Ходихме на Ломско шосе и на Ботевградско, както и в Хладилника, но предимно свободностоящи уреди има  Rolling Eyes
За микровълнова съм сигурна, че имаше на ул. Стара планина 34, но перални не съм гледала, защото мойта пералня, ще я скрият под плота и ще има вратичка отпред, за да не си личи въобще, че има пералня
Виж целия пост
# 148
МНого моля някой да ме светне за София, в кой от магазините за транспортни дефекти има пералня+сушилня или само пералня за вграждане и микровълнова за вграждане  Praynig Ходихме на Ломско шосе и на Ботевградско, както и в Хладилника, но предимно свободностоящи уреди има  Rolling Eyes
За микровълнова съм сигурна, че имаше на ул. Стара планина 34, но перални не съм гледала, защото мойта пералня, ще я скрият под плота и ще има вратичка отпред, за да не си личи въобще, че има пералня
Мерси много, утре съм там  Mr. Green
Виж целия пост
# 149
Мерси много, утре съм там  Mr. Green
ще погледнеш ли вместо мен за фурни, котлони и хладилници  Embarassed  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия