Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява ФМ и кога се провежда?
Какви са възможностите за осигуряване по време на бременност?
Какви са потенциалните рискове от консумацията на препечени филийки по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява ФМ и кога се провежда?
-
Какви са възможностите за осигуряване по време на бременност?
-
Какви са потенциалните рискове от консумацията на препечени филийки по време на бременност?
-
Какви са потенциалните рискове от консумацията на пържени картофи по време на бременност?
-
Какво представлява феталната морфология (ФМ) и кога се извършва?


, тая се е видяла

Иначе и моя корем е подут, но не е от бременността
, сега бебето е много ниско долу все още, просто няма как да издува коремите още. Като се сетя миналат бременност с какво нетърпение чаках да се качи и да ми проличи, но стана чак към 4 месец. Но е до структура все пак.
може и с право.Не че съм и много в кондиция с всички неразположения.И на мен ми се подува стомахчето, днес цял ден ме гризка отвътре.Това гадене вече не го понасям, от дуфастона двойно повече.Лошото че понякога имам позиви, мъча се, напъвам се, даже и сълзи ми бликат и не ще и не ще.
А и в рода им вече има 4 момченца, време е за едно розовелче, само живо и здраво да е.Вече и за имена говори и ми е много смешно.

И аз сутрин съм по-добре, но вечер съм като плондер
. Направо побъркаха хората с техните измислици
