Странични ефекти от Клостилбегит

  • 11 390
  • 28
# 15
Приемах клостилбегит само един месец,но забелязах,че по време на приема постоянно ме обливаха топли вълни/а по принцип все ми е студено/ и често ми се плачеше.Е в резултат от него си навлякох и две кисти,заради които пих 3 месеца противозачатъчни.Лично на мен не ми повлия добре.
Виж целия пост
# 16
Сунар страшно съм ти благодарна за изчерпателния отговор. Между другото аз съм доволна от Колицова, толкова много лекари съм сменила, че ми е писнало от тях #Cussing out.иначе две мои приателки ми я препоръчаха, и двете са с добър резултат. Да се надявам да мине всичко както трябва да е. Тя даже се очуди че не съм забременяла и тоя месец. Като ми гледаше по картона и каза че трябва да има бебе понеже всичко е наред. За това сега в понеделник като отидем с мъжа ми ще каже дали ще правим инсеминация. Каза ако не стане той тогава да се обърне към уролог докато аз почивам от Клостила. Стискайте ми палци PLEASEEEEEEEEEE. Praynig
Виж целия пост
# 17
Моите странични ефекти от клостила бяха - килограми и две кистички, заради които пих три месеца противозачатъчни. А, да не забравя и нервите . Не знам как ви е избивало на плач, ама аз вечно бях ядосана и сърдита и никого не можех да понасям, включително и себе си. През цялото време бях така afwitch
Виж целия пост
# 18
Моите странични ефекти от клостила бяха - килограми и две кистички, заради които пих три месеца противозачатъчни. А, да не забравя и нервите . Не знам как ви е избивало на плач, ама аз вечно бях ядосана и сърдита и никого не можех да понасям, включително и себе си. През цялото време бях така afwitch
И при  мен беше така,много гадно се чувствах.
Виж целия пост
# 19
аз съм втори месец на кломид и все ме избива на депресия, направо не мога да се позная- нямам желание за нищо и пълна липса на енергия. дано да стане по-бързо бебето, че така не се издържа вече....
Виж целия пост
# 20
бягяйте далече от т.н. д-р Колицова! не си губете времето и парите - нищо няма да ви помогне, само може да навреди.
по отношение на клостила, освен подуване на корема и напълняване не съм имала други проблеми, не че тези са малко........
Виж целия пост
# 21
joli75, зщо си така негативно настроена към Колицова? Да не би да си била нейна пациентка? Аз съм доволно до момента от нея. Дано да нямам проблеми.
Виж целия пост
# 22
Здравейте, искам и аз да ви попитам нещо относно клостила. Това ми е първия месец със стимулация с Клостилбегит, пих го от 5 до 9 ден 2 пъти по 1, защото без него нямам овулация. За щастие на фоликулометрията се видя спукан фоликул. Сега пия дуфастон от 16 до 25 ден. Гинеколога ми каза, че е нормално по време на овулацията да ме болят яйчниците, защото ги стимулираме и са напрегнати.  Заболяха ме още на 14 ден, вече съм 22 ден и болките не спират SadБоли ме ниско долу, и в ляво и в дясно. Периодично всеки ден боли. Особено в дясно ниско долу болката е доста силна, даже започвам да си мисля дали наистина е яйчника. Какво мислите вие? Вас боляло ли ви е така и след овулацията? на какво може да се дължи? Дали е бебче Praynig
Виж целия пост
# 23
 Adi84  не се притеснявай за тия болки. Това е нормално. Аз вече спрях с клостила тогава ми беше последният прием на клостил и от тогава никой не ми го предписа. А дуфастона си е хормон. А ти по принчип овулация нямаш и с клостила ти я предизвикват така ли е?
Виж целия пост
# 24
Adi84  не се притеснявай за тия болки. Това е нормално. Аз вече спрях с клостила тогава ми беше последният прием на клостил и от тогава никой не ми го предписа. А дуфастона си е хормон. А ти по принчип овулация нямаш и с клостила ти я предизвикват така ли е?

Да, по принцип нямах, клостила помогна и още след първата стимулация и хоп 2 чертички Simple SmileЯвно болките са били от бебчо. Благодаря за отговора.Сега 6 ден след закъснението нямам силни болки, само леки ниско долу.
Виж целия пост
# 25
Значи си бременна. Това е супер новина. Аз неуспях да забременея. Миналия месец ми беше третата инсеминация а като погледне човек резултатите и на двамата са ни перфектни и не могат да кажат защо не се получава бебе до момента. всичко е божа работа
Виж целия пост
# 26
Ади   Hug
Виж целия пост
# 27

Благодаря ви!!Успех и на вас и дано клистила ви помогне като на мен Hug
Виж целия пост
# 28
Adi84 браво на теб  Hug

Аз приемах Клостил само един месец , но така и не забелязах странични ефекти , поне при мен не се появиха такива  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия