Абитуриентски бал -8

  • 16 244
  • 294
# 180
момичета търсия си диадема с камъчета,но да е със сребърна основа ,някоя от вас виждала ли е по софийските магазини?
подобно на това
http://rhinestonechic.com/images/hair_clips03%5B1%5D.jpg
http://www.tiaratown.com/hb8.jpg





Търси в магазините за масова бижутерия  Peace


Сребърни ли са? Simple Smile Готини са Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Благодаря   Grinning , да сребърни са, майка ми ги изпрати от Дyбай
Виж целия пост
# 182
Аз не си падам по нищо от бял метал,затова не мога да изкажа обективно мнение.  Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Аз нося злато-жълто,но като видя нещо с камъни и  полудявам. Crazy
Виж целия пост
# 184
Аз нося злато-жълто,но като видя нещо с камъни и  полудявам. Crazy



Скоро ще ви покажа какъв синджир с медальон си харесах. Тоест като си го купя.  Crazy Много е нежен и ми хареса,не мога да повярвам,аз с моя груб просташки вкус по синджирите.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 185
Ама злато ли,или имитация?
Виж целия пост
# 186
Ама злато ли,или имитация?

Злато.  Simple Smile
Виж целия пост
# 187
момичета търсия си диадема с камъчета,но да е със сребърна основа ,някоя от вас виждала ли е по софийските магазини?
подобно на това
http://rhinestonechic.com/images/hair_clips03%5B1%5D.jpg
http://www.tiaratown.com/hb8.jpg

Търси в булченските магазини. Поне тук в Пазарджик има във всеки такъв магазин  Wink
Виж целия пост
# 188
хей ice_89, какво стана с миглите-махна ли ги вече и всичко наред ли е-аз май започнах да мисля,че и аз искам такива-само че въобще не знам към кого да се обурна и какво да направя?
Виж целия пост
# 189
хей ice_89, какво стана с миглите-махна ли ги вече и всичко наред ли е-аз май започнах да мисля,че и аз искам такива-само че въобще не знам към кого да се обурна и какво да направя?

Ходих на ремонт 4 снопчета паднаха сега е добре няма ги махам аз до снимките за албума на класа 1 седмица преди бала ги махам и подновявам напълно   един ден преди изпращането и тай питай въпроси  свързани с миглите ще ти отговоря  Peace
Виж целия пост
# 190
Ах Не, тук някой спомена че си от бургас и понеже днес пътувам натам,препоръчай ми добър солариум,по възможност да е сравнително близко до свободния университет че иначе най-вероятно нямя да се оправя.
Мерси
Виж целия пост
# 191
Ах Не, тук някой спомена че си от бургас и понеже днес пътувам натам,препоръчай ми добър солариум,по възможност да е сравнително близко до свободния университет че иначе най-вероятно нямя да се оправя.
Мерси
Излизаш от свободния и тръгваш по главната надолу. В дясно ще видиш магазин за козметика Ивис. Вътре в магазина има солариум.
Виж целия пост
# 192
Ах Не, тук някой спомена че си от бургас и понеже днес пътувам натам,препоръчай ми добър солариум,по възможност да е сравнително близко до свободния университет че иначе най-вероятно нямя да се оправя.
Мерси
Излизаш от свободния и тръгваш по главната надолу. В дясно ще видиш магазин за козметика Ивис. Вътре в магазина има солариум.


И след това ставаш на петна.  Mr. Green
Виж целия пост
# 193
Ах Не, тук някой спомена че си от бургас и понеже днес пътувам натам,препоръчай ми добър солариум,по възможност да е сравнително близко до свободния университет че иначе най-вероятно нямя да се оправя.
Мерси

В самият свободен университет отдолу има фитнес и солариум. Ще те упъти някой от сградата. Влез на хоризонталния понеже е по-силен. Другото,което ти препоръчвам е също на ДЖИМБО, но е чак до икономическя техникум и няма да се справиш сама. Във въпросното Джимбо е много добър жълтия солариум. Ако има някой от Бургас с теб,може да отидете.
Виж целия пост
# 194
Лелееееее страшни са.
Ей такива обеци искам и аз  Crazy
Честито.Със здраве да си ги носиш и мноооого да си ги пазиш  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия