Голямо клюкарче е това ЯНУАРЧЕ, в лошото време само придремва!

  • 12 839
  • 296
# 15
запис и от мен
Виж целия пост
# 16
Отвара за миома:
В 300мл вода се слагат 4-6 стръка коприва с коренче и се вари 10 мин, докато стане към 250мл. Кисне 1 час и се пие сутрин на гладно 15 дни. Почивка 1 месец и се повтаря  Hug

За крустите - аз мазах с Ексомега на А-дерма, 200мл за 28лв. Невероятно добър крем, за 2-3 седмици всичко сес махна  Peace


Виж целия пост
# 17
Ханна ,а ти ходи ли на концерта на Бабел Жилберто? Аз много исках ,но не успях иначе съм голям фен на баща и и на бразилиерото.
Не  Sad Беше във Варна, малко ми е далече. Но пък си дръпнах новия и албум  Mr. Green
Аз също съм фен на бразилските ритми, имам доста такава музика в уинампа  bowuu
Виж целия пост
# 18
За крустите-мазах преди баня с олио и с гребенчето падат много бързо Peace
Виж целия пост
# 19
Хайде и аз да се запиша в  новата тема, че докато се наканя и тя ще стане стара .
За крустите - преди доста време Мими имаше - мазах точно два пъти с Мустела , 0,30 мин. преди банята .
И повече не се появиха . Доволна съм .

Да се похваля моята Мими снощи се обърна за първи път без помощ от корем по гръб и съм много щастлива !
Днес се мъчи да се обърне и обратно от гръб по корем , но малко се затруднява защото не се сеща да си премести ръката !

Много усмивки и весела вечер от нас  Hug
Виж целия пост
# 20
Ние с мъж ми като пресни гаджета на 12.04 ходихме на кино и гледахме "300", късната прожекция. После се прибрахме и... таковата ..... и то станало петък 13-ти... а вечерта продължихме на един купон на една вила в Перник..и таковата.....  на 1 май видяхме двете чертички, а мъж ми вика:"Жоро е невинен!"  Mr. Green  Аз съм си запазила билетите от киното, положителния тест и гривничката на Яни от болницата. Хубава градация, а?  Sunglasses

Да вярно е, че в интернет анонимността е измамна, затова всеки си споделя това, което прецени. Ама ако питаме бебоците те сигурно ще кажат, че и тяхното ако е твърде личен въпрос  hahaha

На Яни крустите на главата си ги оставих, че тя с нейните чорли по главата не посмях да я намажа с олио, че после как ще я плакна Crazy Те сами си падат.  Naughty

аз май ще си лягам вече, че днес и готвих, и чистих, и тука спамих, та сега нещо ми е немощно  Whistling
 
Виж целия пост
# 21
Ханна, това е заглавната тема на сериала, не мисля, че е на Bebel Gilberto, а на Gabriel & Dresden
http://www.youtube.com/watch?v=F7wFgKYpZMQ&feature=related

Алекс, мерси за темата, има няма ден два и ще е пълна  Laughing
Виж целия пост
# 22
New Valia, да права си  Peace
 Друга е песента на Бабел - сега потърсих
http://www.youtube.com/watch?v=YmwrqvBDzfA

tedsan, много се смея на твоите постове  Joy  Hug

Ако ще се прави пак колаж за месец май, може да направите албумче и да качвате, като краен срок е края на месеца  Simple Smile

Виж целия пост
# 23
Днес определено си личи , че времето не е било хубаво . Темичките се изписват със страхотна скорост Simple Smile Въпреки вятъра обаче ние излизахме , че нашата ревла вкъщи не спи , облякох я , покрих количката отвсякъде и след 2 мин. на въздух беше заспала. Дано от утре наистина времето да се оправи , че ще лудна вкъщи. Като ви слушам как спят вашите бебета , направо се отчавам. Ние вечер преди 12 не заспиваме - дали се превъзбужда , от банята ли , не зная . Мисля да пробвам да я къпя сутрин , може да е по-спокойна . Тя не че през деня спи - 2-3 пъти по 15-20 мин . , но поне вечер да заспива нормално .
Коконка , подочух аз нещо за смяната на името Peace
Виж целия пост
# 24
Аз пък викам на мъжа ми - Къде ни се падна такова кротко и послушно дете  Heart Eyes (поне засега де)
Заспива в ръцете ми докато я храня. Може би на тези от нас които кърмят им е по-лесно приспиването. Когато се изцеждах известно време заради болната гърда и давах от шише си изпиваше млякото, но не се унасяше така.
Аз направо незнам друг начен за приспиване освен да цокне малко  Rolling Eyes
Ако започна да пея се разбужда  Laughing

Какво за името на коконка? Аз нещо не съм разбрала ..  Whistling
Виж целия пост
# 25
Ханна, не искам да прозвучи зле, но опитай се да не я научаваш да се приспива на гърдата. По-нататък ще ти стане по-трудно. Зависи от детето де, може и да не свикне толкова много по този начин, но повечето привикват и после отказването е трудно. Кърмаческия е пълен с такива теми. На мен ми е познато от Симона - до 5я месец вечер и през нощта заспиваше само на гърдата, отначало беше лесно за 5 минути, но после станаха и по час и половина приспивания, и не можеш да се мръднеш наникъде. Отказването беше доста трудно, и пак по-лесно от други които се опитват да го направят при по-големи кърмачета. Ако искаш, пробвай когато я усетиш че се унася, да я дръпнеш от гърдата и да я сложиш в кошарата с бибката. Просто съвет, ако искаш го приеми  Grinning
Виж целия пост
# 26
Аз само кърмя и наистина заспива на гърда , но като я сложа в кошарата , след най- много 5 мин е ококорена и всичко започва отначало. Та се приспиваме часове . случвало ми сее да изгледам цял филм , докато се приспим .
А Коконка пише на предната страница , че ще си сменя името от едната баба на другата , т.е . ще е с името   на общата ни баба. Simple Smile
Виж целия пост
# 27
Алекс, приемам съвета  Peace
Защото и аз усещам, че натам вървят нещата. Бях споменала, че вече ми се регулира кърмата, не се изнервя така и взе много да и харесва да стои на гърда. И на няколко пъти през деня немога да я отделя от нея  ooooh! Като единия път откара 1 час! Ама като я дръпна - реве, а абсурд да е гладна.
Имам го предвид, четох една тема в кърмаческия - Кърменето се превръща в кошмар -.. ужас, ужас   Shocked
Сега преценявам ако мисля че се е нахранила я слагам в леглото и тиквам бибка.
 
Виж целия пост
# 28
При нас, ако се ококори след като съм я сложила с бибката, но все пак й се спи, напоследък върви номера с хващането на пръста ми. Така се приспива, като си играе с него. И това не е вариант, но пак е по-добре отколкото на гърдата. Мисля скоро да я пробвам да си хваща одеялцето, знам че много дечица заспиват така.
И аз тази тема имах предвид, като най-скорошна. Но пак не е задължително при всеки да се случи така, и не трябва да се отказваме от кърменето заради това.
Виж целия пост
# 29
Така е. Хубавите неща са тези, които имат мярка.
Аз и затова нещо неможах да одобря така популярното сега кърмене на поискване, но това е друга тема.
А това за номера с одеалцето и аз съм го чувала. И никак не е лош. Да си гушка там нещо мекичко  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия