. Мара Подробната този път нещо е изпуснала
Личи си че днес времето хич го е нямала в бг. Ние пак по улците и магазините, гледам , че тук са изкарали вече летните сандали а между другото тук някой ходят още от март на бос крак и сандали
да знам какво да си купувам за лятото да не дойда някаква демоде 


, която можете да си представите и по - скоро се уплаших, отколкото да се зарадвам.
Не мога да смогна да чета. 

Проблемът идва, ако това на майката и пречи, тогава и аз си мисля, че няма смисъл да се тормозят взаимно. Но като цяло аз съм с две ръце за т. нар. привързано родителство, който както го разбира, Важното е да чувстваме и да отговаряме на нуждите на детето си. 

)
Хайде да идва по-хубаво време, че да ви изчитам по-лесно.
, но аз изчаках да ми закъснее и тогава си направих тест - 19 май Препоръчани теми