Днес е моят ред да почерпя, ставам на 29!

Хей, Джули, хвана ме срам от тебе и се постарах тоя път да заформя нещо сама.

assydi , да споделиш после трика за биберона че и мен ме вълнува тоя въпрос. Не си сама в борбата.



!
!
. Тъкмо малко отшуми на едно място обрива и се появява на друго (все по лицето де)
. Как е при вас, тези които бяха с АД?
Ама какво искам аз и какво иска тя- ще видим след месец. 
Ама какво искам аз и какво иска тя- ще видим след месец. 
, моя приятелка сподели, че захранила оризова каша, защото у тях много се ядяло ориз и така и бебчо да го хареса. Е, и до ден днешен обича всичко друго, но не и ориз
. Така, че права е тедсан, ние какви ги мислим, те какви ще ги свършат!
Аз от самото начало ви чета, и все се каня да пиша, и сега ще го направя! Аз също съм от януарския отбор, родих на 5.01 едно сладко момченце Боян, и мисля че се видях в болницата с една от вас, Tedsan ти беше май
Та ако не е късно, ще ме приемете ли в редиците си
А и да попитам ако има някоя мама от Младост да се разхождаме заедно, че сама ми е скучно да пантосвам по улиците 

.
.
- някой, моля, ще ме светне ли по въпроса как става тази работа (простете, ама и малкото останал ми след бременността мозъчец, изтече с кърмата). 

А каши само на Нестле е ял баткото 





толкова неща има да се вършат а и гледам май и да си подремвам сутрин с бебчо ама днес се разсъних и съм тук.
Много си го обичкам такъв.
. 
, викам си ми то живо ли е бе,пипах го ,слушах го-ама вече се сдухвам явно.То си спинка сладичко...
,ама ще трябва да се съобразявам с него 

Препоръчани теми