Голямо клюкарче е това ЯНУАРЧЕ, в лошото време само придремва!

  • 12 839
  • 296
# 180
Добро утро, мами!

Прекрасен уикенд ви желая - много слънце, разходки и усмивки!

Честит имен ден на всички, които имат повод (Лазаровден), и всички с имена на цветя (утре)

 Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 181
Добро утро!

И аз мисля, че трябва пюрета и каши да се дават с лъжичка.
Така както изглежда може и да мина без да съм ползвала шишетата, които ги купих.

Коконка, хубаво инфо  Hug

Днес ли се взимат върбови клонки в църквата?

П.С. Много хубави бебоци в албума  Hug Досега ги разглеждах.
Теди, твоята Вилияна има най-замечтания поглед, които съм виждала  Hug Романтична натура я виждам отсега Wink
Виж целия пост
# 182
Днес ли се взимат върбови клонки в църквата?

Да, днес Peace
Виж целия пост
# 183

  Добро утро! Днес почерпката е от мен, защото мама е именничка. Да ми е жива и здрава!
Виж целия пост
# 184
Добро утро! Днес почерпката е от мен, защото мама е именничка. Да ми е жива и здрава!
Да е жива и здрава, ИраМира Hug
Виж целия пост
# 185
 Върбови клонки се взимат в неделя - на Цветница. Днес е Лазаров ден.  Peace
Виж целия пост
# 186
Върбови клонки се взимат в неделя - на Цветница. Днес е Лазаров ден.  Peace
Вярно. Права си. Аз подраних с един ден.
Виж целия пост
# 187
Да е здрава и щастлива майчето ти Ирамира  bouquet

Момичета, направих нова албумче, където можем да слагаме снимки на дечица, когато спинкат  Grinning
Мисля, че тепърва започват интересните пози за спане Simple Smile Ще е забавно  bowuu
Виж целия пост
# 188
Добро утро!!
ИраМира,честита ти именничка!!Да ти е жива и здрава!!  bouquet
Честит имен ден  и на всички именници!!  bouquet
Тези два празника-Лазаровден и Цветница много ги харесвам-много са ..пролетни и  със слънчево настроение...
И аз се замислям за захранването- мисля някъде към 5-тия месец да го пробвам с нещо,ама какво да е  newsm12 - пюренце или каша,и дали ако е с пюренце ,да е плодово или зеленчуково..чудя се кое ще му хареса eat
имам време да мисля де.
Желая ви приятен ден ,с много разходки навън..и аз планирам да се размажем от ходене tongue ама ..ще видим.
Ханна ,аз май трябва да снимам позите за спане на баткото ooooh!- при него няма нормална такава.Бебо засега спазва приличие и спинка с вдигнати ръчички до главата-аз му ги слагам надолу и ги завивам че са все студени,след малко пак ги е вирнал hahaha
И да се похваля на ушенце / ама тихичко../- вчера сучеше нормално без да реве,да се върти и т.н- Praynig ох дано кризата да е минала!!!Че мама вече нЕмаше нервиии!!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 189
И аз да се похваля тогава  Grinning
Вчера водихме Михаела на кръчма. Спа непробудно навън до 21.30ч. Прибрах се, изкъпах я и заспа. Аз се върнах да купонясвам, пийнах  Embarassed А тя ми се събуди чак в 7ч сутринта  Grinning
Нищо не усети от алкохола  Mr. Green
Виж целия пост
# 190
Ира, честит имен ден на майчето ти. Да е жива и здрава.  bouquet
Честит празник и на всички други именници днес.

Наистина това са много хубави празници, и аз ги обичам много заедно с Великден. bowuu

Хана, калпазанке, браво на тебе. Hug Laughing
И аз искам да скъсам сенджира  Mr. Green, ама засега го карам само на домашно с биричка. Laughing
Ама ще видим тая работа. Naughty Laughing
Виж целия пост
# 191
Ханна,браво на тебе!! Wink
Аз пак зяпах бебчовците в албумчетата Heart Eyes, много са сладки,и са се очовечили вече всички Flutter.Имам предвид че по погледите им се разбира че са пораснали и се оглеждат любопитно..
Е,изкуших се да сложа и аз някоя снимчица.. Whistling
Някой има ли в чата-да ме добави Praynig
Виж целия пост
# 192
Добро утро!!
ИраМира,честита ти именничка!!Да ти е жива и здрава!!  bouquet
Честит имен ден  и на всички именници!!  bouquet
Тези два празника-Лазаровден и Цветница много ги харесвам-много са ..пролетни и  със слънчево настроение...

 newsm10

 А аз да празнувам ли утре се чудя ?! newsm78
До сега не съм празнувала щото Дилянката е билка, не е цвете ...
Ама миналата година реших да празнувам и получих златен синджир за подарък от мъжа ми ...
та взе че ми хареса ?!
Виж целия пост
# 193
Усмивка всички Дилянки около мен празнуват на утрешния ден Simple Smile
Пък и щом такива хубави подаръци получаваш....
Виж целия пост
# 194
Усмивка, аз вчера писах доклад за Цветница и за това съм в час .  hahaha
На Цветница празнуват всички, чиито имена произлизат от растения. Така, че ще празнуваш, да !  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия