МЪЖКИ ФАКТОР - спермограма, витамини, съвет&#

  • 195 793
  • 1 002
# 765
carina82 , вероятно в цената на Надежда има включен и цитогенетичен анализ за кариотип. По спомени нашите бяха /100 кариотип + 40 микроделеции/. Но сме ги правили в Майчин дом София в катедрата по генетика.
Виж целия пост
# 766
Възможно е,защото едва ли има такава огромна разлика.Само че сега партньора ми не иска никакви изследвания.И не знам какъв е подхода.Как да го накарам.... Sad
Виж целия пост
# 767
Възможно е,защото едва ли има такава огромна разлика.Само че сега партньора ми не иска никакви изследвания.И не знам какъв е подхода.Как да го накарам.... Sad
На сила няма да стане Rolling Eyes щом не иска,по добре не го притискай.
Виж целия пост
# 768
Колкото и да искам всичко да се случва бързо,едвали не моментално, няма как да стане.Явно трябва да се въоръжа смноооого търпение и да чакам.Следващия месец заминаваме за о.Крит и много се надявам там да има специалисти които да ни помогнат.
Виж целия пост
# 769
Хоупче, благодаря ти за отговора. Понеже сега живеем в чужбина, няма към момента възможност да се връщаме в БГ, но непременно пак ще отидем при д-р кацаров, като се приберем. Аз просто попитах, за да знаем дали в това рвме, докато си бременея, мъжът ми да си даде малко почивка от всички тия медикаменти, а пък след време, като решим за второ, мисля, че поне 3 месеца преди това е най-добре пак да ги започне. Само не зная как би се отразила на спермогенезата толкова дълга почивка от напр. 6-7 месеца или пък най-добре ще е да си пие например по 2 месеца и по 10 дена почивка   newsm78
Виж целия пост
# 770
Здравейте, прадварително се извинявам ако някъде в темата е писан отговора на въпросът ми, но нямам време да я прочета.
За МБ на еякулат трябва ли да има някакви дни въздържание или не е нужно?
Виж целия пост
# 771
Здравейте, прадварително се извинявам ако някъде в темата е писан отговора на въпросът ми, но нямам време да я прочета.
За МБ на еякулат трябва ли да има някакви дни въздържание или не е нужно?
ние направихме МБ заедно със спермограмата, така, че имахме 3 дни въздържание, но дано се включи и някой друг. Peace
Виж целия пост
# 772
На нас ни е написано само МБ на еякулат и аз затова се замислих.
Виж целия пост
# 773
На нас ни е написано само МБ на еякулат и аз затова се замислих.
Не е нужно въздържание за МБ. Успех! Peace


Само не зная как би се отразила на спермогенезата толкова дълга почивка от напр. 6-7 месеца или пък най-добре ще е да си пие например по 2 месеца и по 10 дена почивка   newsm78
Дени,
остави го малко да си почине! След 6-7 месеца пуснете нова спермограма и тогава ще решите, дали да продължите с добавките. Hug
Виж целия пост
# 774
Много ти благодаря  Hope   bouquet
Виж целия пост
# 775
Много ти благодаря  Hope   bouquet
Аз също!  Hug
Виж целия пост
# 776
Здравейте.На моя съпруг му изписаха nebido-3 ампули през 3 месеца.Някой знае ли нещо за тях.
Виж целия пост
# 777
Здравейте.На моя съпруг му изписаха nebido-3 ампули през 3 месеца.Някой знае ли нещо за тях.

Ето листовката на медикамента:
Листовка

Важно е да се осъществява системен мониторинг на тестостерона. Посетете д-р Кацаров, ако вече не сте го направили! Успех! Peace

Виж целия пост
# 778
НОРЕ,
БЛАГОДАРЯ ТИ.НА НЕГО СА МУ ДАЛИ ЕДНА КНИЖКА , В КОЯТО Е ОПИСАНО ВСИЧКО ЗА ТЕСТОСТЕРОНА,НЕГОВАТА ЛИПСА И КАК НЕБИДО ДЕЙСТВА,НО ИСКАМ ДА РАЗБЕРА РЕАЛНИЯ РЕЗУЛТАТ ОТ НЯКОЙ,КОЙТО Е ПРОВЕЛ КУРС НА ЛЕЧЕНИЕ С НЕГО.
Виж целия пост
# 779
запис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия