Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 856
  • 333
# 135
ДОБРО УТРО СТРАХОТНИ!
Хайде на отчет. Днеска се качих на кантара и след толкова плюскане пак съм 59  newsm68 newsm68 newsm44 Това направо ме впечатли и ми даде настроение в днешния ден.
Почвам да работя но ще ви наглеждам.   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 136
Ей ме на и мен  Party

Мими, браво браво   bouquet  bouquet  bouquet Няма поражения  Peace

Тук на мам имам един любим кантар,който мери по-малко от моя  Crazy и първите дни се мерих често за добро настроение Joy Joy Joy ,но сега няма да се качвам да не се уплаша  Mr. Green

Нямаме  Crazy
Виж целия пост
# 137
Мими, браво!Явно ти се е ускорил метаболизма!   newsm10
Виж целия пост
# 138
А аз от първи май за кой ли път започвам от начало  Embarassed hahaha

Във форума на Дюкан има страшно много хора и аз не мога всички да ги изчета, камо ли да запомня и да има диалог...А подкрепата е най-важна.

и аз не се чувствах много конфортно там  Sad тук компанията е супер  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 139
Ехооооооооооооооооо  newsm78 newsm78 newsm78 къде сте се изпокрили всички.
Весело изкарване на почивните дни. Много минуси да няма плюсове. Хайде и аз няма да мога да се включвам вече. След почивните дни всички на отчет.
Виж целия пост
# 140
Започвам от утре  Rolling Eyes след празниците съм с +2 кг. Embarassed Embarassed

Хайде завръщайте се всички страхотничета  Cry
Виж целия пост
# 141
Всички отсъстват.Такава скука е без Лидето,Кала,Ме4тателка и всички останали.Само pipi  и mimi. msm са   bouquet Hugнай-нахъсани да пишат
за което ги поздравявам Hug Hug Hug
От сряда и аз ще съм на линия с режим №1 ,защото имам +! кг
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ Joy
Виж целия пост
# 142
И аз съм вече наооколо. Утре сутринта ще се изтегля макар, че от няколко дена гледам да съм режимна.
Пипи не се тревожи всички май ще сме така.
Анна. Вели и на мен ми е скучно без останалите а сега имам голяма нужда от всички, защото се обзаложих съм мъжът ми до 1 юни който от двамата свали повече килограми ще брои на другия 1 000лв Joy Joy Joy Joy. Така че стискайте палци аз да спечеля.
Лидето, Мечтателка, Кала, Роси, Миленски, и всички останали хайде завръщайте се вече  Hug Hug Hug Hug Hug без вас не е същото.
Виж целия пост
# 143
Mimi_msm пожелавам ти да спечелиш  Peace

аз започнах от днес  Embarassed Whistling
Виж целия пост
# 144
Здравейте , Страхотни момичета!  newsm51 newsm51 newsm51

Ето ме с поотеснели дрешки Embarassed Embarassed Embarassed  и амбицията отново да стопя няколкото празнични килца /дано са по-малко/ и още от останалите ми сланини  Mr. Green

Благодаря ви , че сте се сещали за мен !   bouquet  bouquet  bouquet И на мен страшно ми липсвахте!  Hug Hug Hug

От утре започвам отначало с диета 1.  newsm10

Страхотна вечер на всички!
Виж целия пост
# 145
От утре започвам отначало с диета 1.  newsm10

Лиде айде от 07.05 заедно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 146
  Добро утро , Страхотни момичета!    Hug Hug Hug




Много ми липсваше кафето с вас!

От утре започвам отначало с диета 1.  newsm10

Лиде айде от 07.05 заедно  Heart Eyes

Съгласна съм, но аз започвам от днес, но мога да направя двамлечни дни , за да вървиме заедно  Peace

Страхотен ден на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 147
добро утро на всички .
I`m back again
Лиде мерси за кафенцето.
хайде всички дружно от 07.05 че ще се срамим после  Embarassed  Hug
Виж целия пост
# 148
Аз си похапнах и днес, Embarassed че бях на гости при мама,но от утре вече сериозно  Peace
Виж целия пост
# 149
Пипи, Роси , Hug от утре сме на линия!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия