Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 838
  • 333
# 255
Анито, успех....пий повечко вода,когато ти пристърже стомаха и се бори с чувството на глад  Peace не е трудно;)

Мечтателка, е пак ли си болна...аз засега се спасявам   Praynig Скорошно оздравяване и пак стриктна   bouquet

Аз може да нямам минус днес,но се чувствам много добре и коремът ми вече не е подут  Peace

Аз съм забравила да ви кажа,че от 1 седмица пия бирена мая  Rolling Eyes  дано не ми се отрази зле на диетата....казват трябвало да ми се прияде повече,но на мен не ми действа така;)

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 256
Здравейте, Страхотни момичета!

Кала, Hug  мерси за кафето!   bouquet

По-късно ще пиша повече, че сега успях да се измъкна от здължинеята на бързичко да ви  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 257
Кала да пак съм болна.Е болна е силно казано,но не се чувствам добре.Гърлото пак ме победи,то ми е слабо място.
Може и детенце да ме е заразило,че и то е в къщи.Всъщност заради нея съм в къщи,но поне ми се струва,че вече е по-добре.
Виж целия пост
# 258
Ме4тателка , пожелавам ви по-скоро да сте здрави. Peace

Момичета, аз за тази седмица се отказвам от стриктността. Нещо ми става лошо. А и утре съм на спорт. Ще ми трябва малко разделна храна, не Страхотна. Wink

Дано успея от понеделник да съм на линия!

Но аз пак съм си тук, защото при вас ми е най-мотивиращо, каквото и да правя! Hug Heart Eyes
****
Сутринта закусих с мляко, като имах намерение да ми е млечен ден. Но преди малко така ми пречерня, че си хапнах банан с чай. Явно от МЦ ми пада кръвното.... Sad


До скорооооо ...на следобеден чай . Kissing Heart
Виж целия пост
# 259
Здравейте и от мен! От кога ви чета/само/, но от вчера започнах 1 диета. Днес съм на чай. Но много не си падам по драстични диети и гладуване, имам проблеми със стомаха и не мога да издържам на глад. Така че да видим до къде ще я докарам...Напоследък се обездвижих, застоях се  вкъщи и килцата взеха да ми се лепят. Ще гледам поне 5 кг. да смъкна. Приятен ден и приятно диетуване!
Виж целия пост
# 260
Аз вчера се поиздъних малко вечерта, но никак не ме е срам  Mr. Green

Днес ще съм на кисело млекце и домати, плодовете не ме засищат  Rolling Eyes

b_ivanova, браво за упоритостта със спорта  Peace

abirena, успех  Hug

Сати, Hug Ще мине;) И аз се чувствам по същия начин.

Виж целия пост
# 261
Сега вече имам време да пиша.

АбиренаHug добре дошла  welcome и успешно сваляне на килограмите  newsm10 Започни с диета № 1 - при нея свалянето е най-бързо, а и ми се струва най-лесна за изпълнение. Важното е да спазваш часовете и да не смесваш храните. Ако имаш въпроси - питай, и който знае ще ти отговори  Peace

камерън диас  welcome добре дошла и успех  newsm10 В Страхотната диета за разлика от други диети има хапване , но щом имаш проблем със стомаха не знам дали ще ти е добре. Аз също отвреме навреме имам стомашни оплаквания, но откакто съм на този режим ми е по-добре - явно на мен ми действа добре на стомаха. Дано и при теб е така  Peace

СатиHug бързо да ти минава  newsm10- а по време на МЦ така или иначе малко вероятно е да свалиш , така че поне не се мъчи щом не ти е добре  Peace

Хот Ели   Hug щом не те е срам няма страшно , днес без издънки обаче, нали  Peace Аз нещо домати и кисело мляко не я одобрих тази комбинация, та днес съм на краставици и мляко и после скачам , за да стане таратор  Mr. Green

Ме4тателка  Hug бързо да оздравявате с детенце  newsm10 Като хапваш - важното е да не качваш  Peace

КалаHug добре че прочетох за водата , та се сетих да си пийна  Crazy Струва ми се че някъде четох, че бирената мая помагала за отслабване - много парадоксално ми се видя ? Ще потърся къде беше и ако го намеря ще го пусна да го прочетете  Peace

Добро утро!
Аз започнах диета 1 с кисело мляко и портокал(много го обичам това съчетание),пък да видим до довечера как ще е......... Rolling Eyes
Кала,ами с 10 кг Embarassed.Сега съм към 62 кг.,а съм висока 162 см.СРАМММММММ!

АнитоHugтебе ако те е срам виж мойта линийка /*висока съм 163 /  Embarassed Embarassed Embarassed Ще ги свалиш тези кила  Peace


Марги ,  b_ivanova   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 262
lideto70, благодаря! Hug
Виж целия пост
# 263
Ето обещаното за бирената мая Винаги съм мислела, че от бирена мая се дебелее  newsm78
Обаче попаднах и на това

Така , че всеки да си избере на кое да вярва!  Peace
Виж целия пост
# 264
Камерън Диас, добре дошла и успех  Hug

Анито и Лиде, аз какво да кажа - на ръст 154см в момента съм 60кг  Mr. Green Така че не ми говорете за издънки  Naughty, аз съм най-голямата  Laughing
Виж целия пост
# 265
Здравейте страхотни,
аз наминавам за малко. Режимна (с пропускане на чая), вече изминала3,5 км, коремни преси - 60, от заплануваните разходки съм си оставила като взема дъщеря ми от детска градина и нея да поразходя.
Не е важно кой колко килограма е (или не е най-важното), а е важно да се харесваме и да се приемаме ние добре!
 Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 266
Ей ме на и мен пак  Crazy

Камерън Диас   bouquet добре дошла   bouquet

Сати, хапвай и не си прави излишни експерименти,аз вече първите 3 дни от МЦ ако не се чувствам добре прекратявам диетата и после пак ще я започвам Peace

Лиде, интересни статии,но все пак ще внимавам....мисля да я пия 2 месеца и да си почина 2 и после пак Peace аз  за подханване на коса и нокти я пия  Mr. Green

Аз днес съм на хляб с домат  Rolling Eyes хич не е добра комбинация,но на обяд докато се домоткаме довкъщи толкоз бях огладняла,че нямаше за кога да чакам да приготвям нещо друго  Rolling Eyes довечера макарони с доматен сос  Peace

Наоколо съм  Crazy

Виж целия пост
# 267
Благодаря, момичета!  bouquet Отивам да си правя чай. smile3539
Виж целия пост
# 268
Привет! Hug
Добре дошли на новите момичета! Избрали сте  правилната диета!
Аз съм на полу-диета временно. 52, 5 кг се измерих сутринта, а бях станала 51 преди празниците Cry Много се мразя на моменти, особено днес като пробвах разни бански.... #Cussing out
Ще ходя на почивка за 1 седмица в Турция и реших, че няма смисъл да се ограничавам много, за да не надебелея двойно после-не че възнамерявам да се тъпча, но смятам да опитам това-онова.  Там поне  с голямото дупе само ще предизвиквам възхищение Mr. Green Предлагам ви всички да се преместим да живеем в Турция и ще спрем диетите Grinning
Все забравям да пия  водата топла-помага за отслабването! Минимум по 2,5 литра на ден, не забравяйте да пиете течности.
Приятен ден ви желая. Отивам да повъртя малко крос-тренажора.
Виж целия пост
# 269
Кала, аз съм на кисело мляко с домат  Laughing Ям ги разделено, защото иначе е  Sick

Марги, с отворени обятия ще вземат в Турция-та  Mr. Green. Хич няма и да ги мисля тогава килограмите.

Мацки, преди малко гледах рецептите в блог-чето и попаднах на Осемседмичен страхотен режим. Някоя от вас пробвала ли го е? Не ми звучи никак лошо. Хареса ми как са съчетани храните. Чакам отзиви.

Аз съм стриктна досега, пък и лошото време ми се отразява добре на спорта  Mr. Green Ще видим довечера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия