М & БИ - 66

  • 22 325
  • 284
# 105
Леле, Дуа, направо си сторъката богиня Кали.  Joy Joy Но и много помощници имаш. А как точно описа бабите.  Peace
За мъжете, ами да, от по-възрастните араби някои са с мустаци като че ли бг няма с мустаци, ама нейсе. Иначе и моя го раздава супер модерно, даже получава комплименти, ама няма да кажа от кого. Mr. Green Моята приятелка още преди 10 години беше ходила в Сирия и Ливан и казва такива красиви момчета има. Пък то на кой се падна.  Mr. Green Като навсякъде си има и смачкани и модерни. На мен това, което ми направи впечатление е, че имат хубави тела мъжете (младите) без да тренират фитнес. Еее, не всички естествено. Mr. Green
Виж целия пост
# 106
Амал,ама защо не пътуват самолети до Сирия newsm78-ние как се върнахме със самолет от Сирия -Латакия,когато по време на войната в Ливан летището беше ударено newsm78...иначе от др.страна разходката си заслужава-приятелите на моя мъж пътуват от Холандия и от Германия с коли и семействата си(да,ама те работят с коли-и си взимат най-доброто за тях)и на мен ми се иска най-сетне да отиде при тях да вземе някоя голама хубава кола и да отидем с нея в Ливан-поне по пътя ще отсядаме по хотели,ще си прекараме хубаво за същата сума,която даваме за самолетни билети
За арабския хляб-ние само такъв ядем .Купува го моя човек от илиенци или от центъра,може да се пъхне във фризера-като се извади си е съвсем пресен-моя човек ,а и аз не ядем бг хляб,освен Тост Winkи хамбургери
оо бабките-още може да се каже-нали са ми комшийки-любопитки  search
а за арабите-доста често бг хората са по-мургави от тях-моя е пример за това-по тази причина като излизам с мъжа ми и децата хората мислят ,че аз съм арабка(сигурно от кърпата им се привижда,че съм черна Wink),а той е българин-и той ги лъже и омайва (тия дето ни питат по улиците-пък и го хвалят как добре ме научил да говоря бг Wink
ааа за тренирането-моят мъж и негонети приятели в по -раннна възраст са си имали зала-още му личи на раменете,но шкембенцето определено си е казало думата rotfImao
Виж целия пост
# 107
Незнам за този полет, сигурно заради изнъвредната ситуация.  newsm78
Ами и моичикия каза, че приличаш на арабка. Не заради цвета, има толкова бели арабки. Ами заради чертите.  Wink Mr. Green
Хихи, моят пък не е тренирал.  Heart Eyes Шкембето го спасява само диетата, много го глезиш  човека.  bouquet
Виж целия пост
# 108
Дуа, абе това го пишат за мойта задия като обобщение е верно. Лъвче съм. И имам доста приятели лъвове, и татко беше лъв. Много си харесвам зодията.  Но хората не ни харесват, защото сме прекалено откровени  Simple Smile  А момчето скорпион ooooh! само не ми е ясно къде му е отровата ,милия. Четох, че съюза лъв/скорпион е взривоопасен, брак в никакъв случай не се препоръчва, никаков сходство в харакретите и всеки с различен кантар мери. И верно си е, като почнем да се дърляме Joy


Да ме беше извикала на помощ бе Дуа , Ахмед каза че имам мания към дрехи, пране, простиране, гладене, сгъване, подреждане и пренареждане Simple Smile  И то  наистина почти пред ден пренареждам гардероба, удоволствие ми доставя.

Аз пък от малка исках мъжа ми да е черен и с гъсти черни мустаци и да гледа страшно. Но момчето никак не му отиват мустаци, а и не гледа страшно. А в стария паспорт, където е пубертет още, снимката беше с мустачки, много смешно за мен, но страшна гордост за него Joy

За кюрдите съм забелязала, че мъжете им са хубави, или поне симпатични, ама жените не стават, тц ooooh! Една тамошна снаха ми каза, че от всички кюрдки, които виждала, на моя сестрите му били най-хубавите, майко мила ooooh!  А много  ми е чудно, дори да са слаби и телата им пак не са стегнати, а разплути някак си, месото виси, като шиле на кука в месарски магазин.
Някой вчера викаше за Нансито и Хайфето, че били модел на подражание за фигурата, пък на мен и те ми се виждат тлъстички и напращели  Rolling Eyes
А от арабите най-хубавите май са в емирствата. Какви очи и мигли  имат само и коси и зъби Twisted Evil

А за нашите старци верно. Наистина смърдят, а и се напикават по трамваите. Той казва, че при тях нали старите са религиозни и се кланят, та трябва да са чисти и не разнасят такива аромати Sick пък и старците там не скитали като тук из центъра и пазарищата, да правят навалица само.
А на него му е смешно като види някоя дърта баба издокаросана и наклепана с грим. Пародия
И наистина жалко, но е вярно това за кучетата, българите вместо дете предпочитат кучета #Cussing out И не само самотни старци, а и млади хора познавам, които не искат деца, а домашен любимец.

Лиле, това за преспиването с родата, знам , че го е имало при бедуините някога. Като идва гост и мъжа предлага някоя от жените си, за да го почете Sick
Абе все едно тука няма обяви за :търсим си 3ти човек за забавления, или 2 семейства търсят други 2 за общи забавления" #2gunfire
Миналата година в Египед точно, избухнал скандал, някаква жена избягала от мъжа си , зашото я карал да спи с приятелите му, а той с техните жени.  Такива изродщини ги има навсякъде по света


Виж целия пост
# 109
Добър ден момичета !
Магде  ама какво е това вълшебно кафенце  Party тъкмо да отпия и то хоп изчезва  Simple Smile
Хаяти ти не спиш ли  newsm78 много е красива синята масичка  Flutter
Ели случвало ми се е да лягам и ставам с главоболие, онзи дан бях така , но без панадол не се разминах  Sad
Дуа  благодаря ти   bouquet  напълни ми душата с тези цветове  Party Flutter в къщи в кухнята и трапезарията имам много неща в зелено- резида, дивана, кутията за хляб, сервизи за кафе и чай, кошчето, вазички, кърпите, даже и наскоро като купихме нов хладилник си го избрах отвътре кошничките и рафчетата да са зелени  Simple Smile и половината ми дрехи са в зелено, онзи ден си купих зелени панталони и зелен часовник  Mr. Green  
ето сега и малките са се постарали да ми е зелено, извадили са всичкия спанак от една чанта и са го разпиляли навсякъде  ooooh!  Whistling  изчезвам да го събирам  Whistling
Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 110
salam alaykum!
тук в този форум виждам много интересно неща!
Dua-най-добрата ми приятелка се казваше Раббаб,ама се ожени! CryСватбата беше на Кораб по Нил...има много сайт-ове за хиджаб ,абайа ,кафтан,шаулар!иначе на мен мъжа ми ми донася ,когато ходи в ОАЕ или Бахрайн,мен ми харесват повече персийските платове,майка ми ми подари един шал от Пакистан,от Саудитска арабия ми взе мъжът ми някакви туники ,но не ми харесаха и си седят в дрешника! но сега съм си в Бг и синът ми е на 5 месеца така че не се очертава пътуване в скоро време!
Amal-Юсеф  не спа спокойно,не знам дали някоя колика не е ,защото стомаха му е чуствителен колкото си искаш,Бахаа(баща му) е така! аз вече съм се примирила че може и да не минат скоро! та не ям много разнообрани храни! особено любимите ми са табу.не давам и лекарства,давам само хомеопатия и му помага много!
а пък за забранената любов въпреки че сме мюсюлмани у нас ,само определени хора можех да си общувам преди,баща ми затваряше телефона ако някой от у-ще посмее да се обади или го наругае,опитах се да му обесня че искам свобода,но не се получи,иначе като почнах да си чатя с мъжът ми и баща ми се запозна с него и го одобри,а и аз си го избрах но не ни даваха да се срещнем до сватбата! та като мина церемонията и мъжете излязоха от джамията сърцето ми притръпна ,но после разбрах че това е човекът! малко е властен ,но то нали това привличало жените повече!
Виж целия пост
# 111

Привет, момичета!
Така ми се искаше да е хубаво време за празниците, а то....... Sad........ Как е при вас - къде е най-горещо!?! или най-студено - Монреал?


Водна Лилия, ще се поразровя в нета да ги видя тия екзотични мъже с черно около очите 
А!  ти си от Монтана - яла да те цукнем     

Момичета, а вие защо се  Simple Smile"цукате на публично место"  Simple Smile и къде в Монтана, да ви видя!?! Simple Smile
Виж целия пост
# 112
Горе за Лили, беше цитат, но не го направих както трябва Embarassed
Виж целия пост
# 113
Dua, ама твоя е ливанец, а те нали са най-бели и хубави.  Според моето момче, нямало грозна ливанка, всички били красавици Joy  Обаче истина, че всичките ливанци, дето познавам са доста хубави, а и умни и имат съвсем различни обноски Peace

Сабинке, не можеш да се оплачеш, виж как ти угаждат на вкуса милите, всичко да е в тон.

Аз вече съм си в къщи, но наминах към форума, докато не са ме нападнали и имам време д ави попрочета.

 На Вуйчо рейса е тръгнал преди 15мин , а вече чувствам липсата му. Ох, стана ми жал за дечицата му, ще чакат подарък-изненада милите, ама йок, той  парите си ги пази да ги харчи в отвъдния живот #Cussing out

А аз като малка всяка вечер причаквах мама от работа да питам какво ми носи Embarassed еххххх, хубаво е да си дете.... Сега дърта кобила ама приучих момчето без шоколад за мен да не се прибира bowuu

Деска, боядисахте ли яйцата. Направи едно като калинка за малката

Виж целия пост
# 114
А така Кате и моята Рабаб е лъв-и тя ли като порасн ще се разправя с жабки и вуйчовци-жабоци Joy
е ти пък-ливанки има наистина много красиви,но има и грозотии-но нали знаеш за всеки жабок има по една жаба-няма все хубвци да сме я hahaha...ти не тъжи за вуйчо ,той пак ще се върне-а може би не ,предвид твоето гостоприемно отношение поснледните дни Joy hahaha

Сабинка -имаш вкус със зеленото-браво Winkкухнята ми в ливан -пода и стените са в зелено-няколко нюанса-пода и ивицата по средата на двата нюанса плочки са в еднакъв тон-със зелени и масленозелени бледи фигури,а шкафовете са светла череша-ех на срещата ще донеса снимки-прекрасна ми е кухнята и скоро се надявам да готвя в нея-а тук готвя в кухня-бдс-стандарт Tired Joy Joy

амал надя,ама защо за съжаление се омъжила приятелката ти-не е ли щастлива newsm78
Виж целия пост
# 115
KATE яйца не боядисваме,оба4е намерих във форума една рецепта за козуна4ени кифли ,и понеже ме домързя да ги правя на кифли ги навих като охлюв4ета
http://img109.mytextgraphics.com/photolava/2008/04/25/image-4aanye28i.jpeg
не са лоши каза народа,аз днес не ядох,4е ми е ден за варива,но утре съм на въглехидратен-така 4е скрих няколко за утре
преди малко се обади девера да каже,4е един градинар си търси работа,та сега ни пощи градината,е няма да е за постоянно,но при нужда ще идва-една грижа по малко
а щях да полу4а удар-Даяна из4езна обиколихме навсякъде,дори на покрива се ка4ихме-няма я Shocked,накрая оба4е се обади-зад къщата навряла се там и си играе
нафасима 4акаме добри новини Praynig
амал4е като искаш,ще дойдеш хем 4ехли ще си вземеш,хем и ще се видим,4е ще ми е по близо отколкото после да идвам от Ст, Загора до София bowuu
Виж целия пост
# 116
Здравейте арабски принцеси!

Първо да се похваля, че моето мишле вече е добре, няма температура, само малко сополчета, но изглежда много добре. Благодаря на всички, че се интересувате  Hug Следобяд пак сме на площадката да  хванем някое ново вирусче  Tired Crazy

Това с преспиването с родата  Sick и мъжа ми за първи път от мен го чу. Изглежда това са някакви митове и легенди, дето се носят по нашите краища, а те хората и хабер си нямат за това  Laughing

Нафасима, как вървят опитите за бебче? Айде дерзайте  Laughing

Магде, страхотно кафенце - тамън го изпия и то пак се налива  Crazy

В Щатите познавах едно ливанско семейство и всичките момичета и жени бяха много красиви. Но мисля, че понякога прекаляват с красотите и гримовете. Примерно едната от жените с 3 големи деца ходеше облечена с мнооого тесни дънки и блузки с пайетки и т.н - представяте си картинката, а пък дъщеря й, която е едно от най-красивите момичета които съм виждала си направи на 16 години пластична операция на носа да го изправи.  Sick След това просто не приличаше на себе си - е пак си е красавица де, но някак си не естествена.

Дуа, личи си, че много ти липсва къщата и живота в Ливан  Sad Иншалла скоро да се приберете и да живеете спокойно и щастливо  Praynig

Гали, тука скочи от 0 до 20 градуса за 1 ден  Shocked Е 20 градуса не е чак толкова много, но на мен ми се струва адски горещо. Сега ще ми липсва зимата и студенкото, аахххх как мразя да ми е горещо  #Cussing out

Видях новите албумчета - много сте хубави, момичета. Особено си харесах едно коледно подаръче в торбичка  Joy

Айде, че пак се олях с писането  Hug

Ей, забравих да ви кажа, че снощи боядисах яйцата - този път ползвах български боички и станаха много хубави цветове, тукашните бои не струват. После ще сложа снимчици в албумчето.

Деси, страшна е Даянка. Напляскай й дупенцето и после го цункай  Laughing



П.С. Нещо ми се оцвети в синьо не където трябва и не ще да се оправи - прощавайте!
Виж целия пост
# 117
тони браво,хубави новини,целуни сладура,а поръ4ката ще я изпълня с удоеовлствие,но само първата 4аст Mr. Green
гали да те стресна малко-днес под слънцето беше над 50-но колко то4но не знам 4е термометъра ни от4ита само до 50  Laughing
Виж целия пост
# 118

 Как е при вас - къде е най-горещо!?! или най-студено - Монреал?


.....  ти си от Монтана - яла да те цукнем     

Момичета, а вие защо се  Simple Smile"цукате на публично место"  Simple Smile и къде в Монтана, да ви видя!?! Simple Smile

1.при нас е 37 С днеска,сега отиваме Кари да поплува,дано не духа!

2.Абра се майтапи със северозападналия акцент,но аз нямам нищо против да ме цукне по бузата на центъра на Монатана-на фонтаните или в Монтето(езеро и парк,което щели да го разрушават ooooh!)

3.И ти ли си от Михайловград newsm78

Магда:ей такова кафенце не бях виждала Grinning

Дуа-мерси за инфото  bouquetОбаче сайтове не знам-не пазарувам от нета,то има си хас...Ако намеря нещо:ще ти кажа!Тези на Катя видя ли ги?Скъпички са там дрешките...Можеш да вземеш модела и да си ушиеш,даже май е по-добре,в предвид,че си строен миньон Simple Smile

 amal_nadia -Алейкум Салам!Силно се надявам и моите принцеси да имат подобен на твоя брак!
Тези цифри за Афганистан са шокиращи #CrazyАма и те не крият,че икономиката им се крепи на произв.на хашиш:преди малко даваха по тв,как се ,,грижат,,за макчетата...Обърнали са гръб на религията..Абе от всякъде са зле,особено ,,заемите,,им ме шокират наистина Rolling Eyes
А гледаш ли Худа тв и какво ти е впечетлението?

Самира:мъжа ми каза,че кварталът не е голям и не е невъзможно да се открие семейството ти!Ако ги открием,ще идем със свеки и ще установим контакт ,обещавам:)

dtti-запознахме се с египетската булка,шукран!Ама как ги намираш само?!
Ооо,а градинара млад ли е Laughingвнимавай с тез градинари,гледаш ли Отчаяните съпруги Naughty JoyМайтапа на страна,но наистина за тая къща имаш нужда от градинар и от поне 2 филипинки!А басеина защо не го снима?Мен това ме интересува от една къща:гардеробите и басеина CrazyБеседката е разкошна,машаАлла!

TarikMom-американските ливанки са мнооого модерни.Знам една всяка нощ спи с една пластмаса в устата-да не и се счупят порцелановите венери!Също няма ден без фитнес,че корема трябва да е с плочки...Изобщо всичко е фешън и пош!Външния вид е много важен,дори повече от колкото в Бг.
Виж целия пост
# 119
Simple Smile

dtti-запознахме се с египетската булка,шукран!Ама как ги намираш само?!
Ооо,а градинара млад ли е Laughingвнимавай с тез градинари,гледаш ли Отчаяните съпруги Naughty :35
лиле то4но от теб такова не о4аквах Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed,ама ти и от4аяни съпруги ли гледаш newsm78 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия