М & БИ - 66

  • 22 325
  • 284
# 120
    Народа пристигна-гладни като вълци и щастливи-ваканция!!!Искат да боядисват яйца,сърдят се,че утре.Ама това е.Като беше католическия великден се обади родата от Ливан,да ми честители празника и аз какво да обяснявам,че е още рано-благодарих им и после говориха с децата и Махмуд ги пита какво правят в къщи ,а девер ми се майтапи -Боядисвахме яйца и сега празнуваме и сина ми като ме почна,ето в Ливан боядисали от кога яйцата ,хем не са християни,а ти ?Не е честно и от тогава всеки ден пита кога.?Кате за хубавите ливанки може да поспорим с момчето,да има и много хубави има и бая грозни.А има и по разголени и от тук,та арабите затова ги харесват.Дуа,мъжа ти го виждам често на Илиенци.На последък в съботите имах малко работа на там и единя път бях с децата,а те големите се скараха точно горе на рампата и почнаха да се бият и бутат по стълбите надолу,а Яси го бях сложила в спортна количка,че бързах и той пищи и става със все количката и аз ни тях мога да разтърва ни Ясин да удържа.В един момент гледам се събрали няколко човека и ми гледат сеира.Единя ми се вижда познат и се сетих,че съм го виждала на снимка край морето..Наистина не прилича на арабин.От тогава го засичам няколко пъти и все си викам дано не е виждал албума да ни е разпознал,пък и там съм руса ,а сега отдавна съм с тъмна коса.marsi пиши ми ако може какво точно те интересува,от къде до къде и колко и какъв е багажа?
Виж целия пост
# 121
Simple Smile

dtti-запознахме се с египетската булка,шукран!Ама как ги намираш само?!
Ооо,а градинара млад ли е Laughingвнимавай с тез градинари,гледаш ли Отчаяните съпруги Naughty :35
лиле то4но от теб такова не о4аквах Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed,ама ти и от4аяни съпруги ли гледаш newsm78 Laughing
Разбира се,че ги гледам и мъжа ми се чуди какво толкова се хиля и коментирам!
Защо все се чудиш на моите коментари,нещо с грешно впечетление ли си останала от мен или какво?Или защото не си празнувам РД и реши,че и тв не гледам ли Laughing
Виж целия пост
# 122
Как сте арабелки пъргавелки Hug

Днес като бяхме на разходка с Адам видях една много позната мама от форума дето пишеше тук преди,а именно Lorexa!Много красива и нежна мама.Значи с нея не се познаваме,но бях виждала нейни снимки тук и на дечицата и в публичното пространство.Нейните две момиченца са страхотни кукли и голямата се заигра с Адам,бяхме се спряли пред едим магазин ...толкова исках да и се представя на мамата ,ама си викам да не се стресне жената Embarassed..маи повече ме досрамя Blush после виждам Катето питала за нея??Какво съвпадение Simple Smile

Лили,ми то дали 300$ ИЛИ 300лева вече не е голяма разликата.Фиксинга на долара е 1.24,така че ако сметнеш сумата е приблизително еднаква.

И аз познавах едно ливанско фемили в Америка,жената страшно симпатична и добра,мъжа не ми допада мисленето му.Значи много налагаше мнение за Исляма на всеки познат и непознат и по-скоро предизвикваше отблъскване отколкото впечатление.Имаха едно дете тогава,след което жената си направи пластична операция и нови гърди и стана фиданка.Много държеше тя да е все гримирана и направена.Мъжа и си присади коса .Та отишъл той един път до Украйна по някаква работа и хоп,омъжи се човека повторно за Мис Украйна.После се хвали и я показва на всеки приятел на снимка.Ливанката и Украинката разбира се знаеха една за друга,всичко си беше легално,но прекарваше само по един месец в годината с Украинската жена. А тази му жена в Америка(ливанката) значи по цял ден на шопинг беше,ама представете си от сутрин до вечер тя все по моловете.Маи се надпреварваха с украинката коя да харчи повече от парите му hahahaистории всякакви....

Нафасима много късмет  bouquetВиж как навреме преди да е заминал твоя човек Grinning

Тони ,е каква жега бе?20 градуса си е много добре PartyВесела разходка с твоя малък(голям) сладур Hug

Добре дошла на Амал-надя  bouquet

Виж целия пост
# 123
Защо все се чудиш на моите коментари,нещо с грешно впечетление ли си останала от мен или какво?Или защото не си празнувам РД и реши,че и тв не гледам ли Laughing
не бе ЛИЛИ ама в сериала има малко горещи сцени-та затова те попитах,пък предположението за градинаря  newsm78
Виж целия пост
# 124
Магда-това дето е видял мъжът ми едва ли му е направило впечатление,че нали нерядко и моите точно това правят-правят ме за резил Joy Joy Joy-ей за това ,ако ще ходя на Илиенци,ще бъде в делничен ден като са на у-ще ,иначе ще ме ошашавят-не ме питай преди какъв срам съм брала ,но сега като че ли улегнаха малко newsm78
а между другото отдавна още като те видя,ми каза ,че те вижда по Илиенци- Joy

Лили-ейии ти с този градинар ме преби rotfImao-смея се щото се сещам за този дето извикахме в ливан да почисти израстъците на маслините-ми той един окаян човечец с дефект в говора и на възратта на баща ми-последното нещо ,което ще се сети е той в ролята на някой градинар-атлет преластяващ клиентелата Mr. Green-това нещо само по сериалите ще го откриеш  bouquet

Ева-ма ти що вече си ема newsm78-ейии тези твои ливански познати -като от някой сапунен сериял-ама пада му се на полигамния съпруг hahaha-значи мъжът голям муслем се пише,но е пропуснал факта,че присаждане на коса и тем подобни процедури не са много богоугодни зенимания-фукането с хубава жена-също Mr. Green

Нафасима-още ли си в леглото или минаха 24 часа Joy

Деси-снимай малко градинката-да оплакнем очи натежали от гледане на панелки Sickблазе ви за топлото Heart Eyes

Тони-браво,че сте здрави-ей вярно много се правят ливанките ,ма са си красиви-хайде като наснимама родата ще ги видите
тези момичета са случайно щрактнати по улиците и по протестите
]http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.lebanon.at/gall … 6hl%3Dbg%26sa%3DN
Виж целия пост
# 125
Ей, я не ме бъзикайте- Накиб е с адски зъбобол и не ще да чуе за нищо. В момента зъболерката е по- желана от мен. Тази вечер му човъркаха зъба, ха дано миряса  Grinning Поне установих, че яйчниците ми функционират, че мисълта за обратното много ме тормозеше.
Ваканцияяяя- УРААААААААААААА  newsm44
Виж целия пост
# 126
Нафасима, не е бъзик това - толкова сериозно нещо е - представи си само.....аз стискам палци, а то.... болен зъб. Милият човек! Ама сега вече не е ли по-добре? Може ли да пие аулин? 

Дуа, като пита - пазя петдесетте лева, както се врекох и обещах.

Тази година само яйца ще боядисвам - веднъж на католическия Великден, утре ще имам гостенчета - няма как, а и в Мароко - заради изживяването и новото.

Вместо козунаци обаче, ще има от онези картофени питки, че много се "улучват" и в камерата изтрайват даже.     

Виж целия пост
# 127
моми4ета, привет! свеки се завърна, компа се прецака, изгоря входа на монитора! какво да ви разказвам, на цялата  гадна обстановка и това!днес го поправиха, ама 4 дни преинсталации, проверки и тем подобни,голяма диагности4ка се оказах оба4е, дале4ни спомени от инженерстото ми! Crossing Arms
хари, магде, кате2, ще ви пиша, като остана за пове4е на компа!  Hug мъжът ми си е в къщи сега и това единствено го занимава и отвли4а!
добре дошла на амал-надя!   bouquet
много сте писали, прегледах постовете! на нафасима -да й се слу4и сега  и да има едно хубаво о4акване за таткото да се прибере  по-скоро!
амал, свеки  има още един сеанс на химиотерапия и после уж ще е само контроли! абе как не са й давали малко успокоително само не знам, дойде и направо ни разказа игрите, нищо,4е до 1.00 сутринта снощи се подвизавахме с парцала и стирките  във водата с линда и свекъра! ooooh!!
дъщеря ми е добре ве4е  с крака, тя го каза, ходи на даскало, аз съм благодарна,4е ме послуша и отиде да се  види! Thinkingмерси Hug
дано пак вляза в 4ас, 4е много теми сте подхванали, не смогвам!
деси, то4но преди два дни преживях един от най-страшните си кошмари като майка! из4езна линда, ама ние като вас  вси4ко проверихме, викаме, ти4аме, нагоре,надолу ooooh!, дворове, тераси и само дето не полу4их удар, накрая кое ме накара да надникна зад завесата в лятната кухня с делвите и познайте, тя скрита зад пердето, ама така не шава! толкова пъти е минал свекъра покрай нея, ей-мъл4и като на филм! #Cussing out
а изобщо даже врати не се затватят у нас, как й е щъкнала такава мисъл! newsm78да пази бог! Praynig
Виж целия пост
# 128
Марси, Деси, представям си какъв кошмар сте преживяли  Sad Hug

Ето за всички едно страничка да слушате хубави песнички

http://bulgarvoice.com/index.cfm?page=musicAlbum&id=198

Виж целия пост
# 129
привет момичета!
ей упорито това главоболие, ама и аз съм куче и издържах до края. чак слетобеда ме отпусна, но преди малко така се ядосах, че като нищо пак ще ме почне. аз съм алергична към аналгин, така че се лекувам с нурофен, ама тъй като снощи нямах така и не си направих труда да пия днес........
а Ивето крива, крива та се не траеше. толкоз рева днес, че чак червена беше по едно време. луднах самичка докато я приспя. и сега съм си на спокойствие, че мъжо ще закъснее-много работа с тез козунаци. ще му видя очите чак утре по-късничко, е ако не заспи веднага на дивана де-щот май на там отиват работите. покрай неговата работа намразих почти всички празници, а преди ги обожавах!
Виж целия пост
# 130
Марси истински ти пожелавам по-хубави дни Hug..ох,тези деца какви ги измислят само ooooh!

Дуа,та точно за това става дума.Уж много набожен за околните ,дава съвети,а за него всичко позволено.Ами Емадам,на арабски означава- майката на Адам-,така поне каза мъжо ,да не ме е метнал нещо newsm78 ей сегичка ще го питам.

Ей,Кате без гостенина си и пак не почерпи  Naughty да не си прихванала от неговата стиснатия Joy hahaha
Виж целия пост
# 131
марси голям кошмар си е,дано да не се повтаря Praynig,а и останалите ти проблеми
ева прав е но малко произношението си сбъркала-произнася се -ум или ъм
Ей,Кате без гостенина си и пак не почерпи  Naughty да не си прихванала от неговата стиснатия Joy hahaha
[/quote]
 Joy Joy Joy Joy Joy
а за градинаря-оказа се мом4е има няма 20 години из4исти цялата градина и изми пътеките и си тръгна- да успокоя лили
а от охлюв4етата които направих нищо не остана/освен 4 дето си оставих за утре/
нафасима няма ли лидокаин спрей по аптеките newsm78 ако има вземи му един
Виж целия пост
# 132
моми4ета къде сте newsm78 ,айде НАФАСИМА е извинена ами останалите Thinking
да се опла4а ще мия столовете в кухнята малкото 4удо да извади топеното сирене от хладилника и да по4не да маже столовете #Cussing out
Виж целия пост
# 133
Деси  Hug аз съм тук , изми ли столовете  Simple Smile днес за вечеря правих мусака , и докато говорих със сестра ми на скайпа и малките си взели по малко каймичка от чинията да си правели кюфтенца, като отидох и като видях как мажат по стената и ми стана лошо  Crazy то не стига че е толкова надраскана ами сега само и мазничко и липсваше  Whistling  леле само какво сте преживели с Марси  ooooh! ох тези деца.......
Тарик мом радвам се че малкия сладур вече е добре  Heart Eyes
Ели разбирам те за това за празниците.......почти на всички празници стола на нашия татко все е празен  Tired  тази вечер шефа му има рожден ден , преди един час ми се обади да ми каже че имало около 150 човека гости  Shocked  и сигурно ще се прибере чак на сутринта, да не се притеснявам и да не го чакам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 134
Добро утро, чаровници! Как сте?

Деси, Сабинка, какви помагачи имате само! Топено сирене по столовете и каймица на стените! А пък аз в миналата темичка как се насявах децата ми да рисуват дизайнерски по стените. Моят човек разваше, че по стените не се рисува - той щял да купи малка ниска дъска и децата, като всички деца, ще растат обградени с обич и внимание и нямада рисуват по стените, за да се покажат, а ще си рисуват по дъсчиците - а дъсчиците - на стативи: идеална картинка. Този човек е ясно, че е нямал племенничета- терминаторчета.

За момиченцата на Марси и Диди, изкарали сте си акъла, а те - толкова потайни.

Аз вече не мога да се видя от багаж. То не вещите са важни, а емоциите, но няма как - очакват подаръци. Тези дни ще поработя повече, а за сметка на това си взимам почивни дни от 20 май до 2 юни: миналата седмица във вторник моите шефове загубиха дъщеря си при катастрофа. Случи се в същия на моя късметлийски ден - много късно вечерта.

А вчера - пиша един проект заедно с катедрата по текстил към художествена академия - те тъкат черги, ние издаваме ЧЕРГА, за адаптирани станове - имат студенти на инвалидни колички, които в занятията по тъкане няма какво да правят. Едни вертикални станове бипа им свършили прекрасна работа. Намат пари от Академията да си купят. Покрай това писане - гледахме черги от Мароко - ще пусна линкове.
Мароканският рисуван фаянс и керамиката от Фес, също са прекрасни!!               

http://www.habibi-interiors.com/moroccan_encaustic_tiles.html
http://www.justmorocco.com/cat_moorish.cfm
http://www.justmorocco.com/cat_tile.cfm
http://www.justmorocco.com/pd_riad_tile.cfm
http://www.justmorocco.com/pd_madeira.cfm
http://www.mosaichse.com/
http://www.mosaichse.com/products.html
http://www.maroque.co.uk/catalog.aspx?p=00080
http://www.maroque.co.uk/catalog.aspx?p=00685



     
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия