М & БИ - 66

  • 22 324
  • 284
# 165
Здравейте, момичета!!!! Честит празник на всички! Желая ви прекрасен, наситен с емоции весел празничен ден!
 Нека децата рисуват по стените - става красиво, нали. Момченцето ми като беше на три годинки в стария ни апартамент го гледам с ярък фулмастер нарисувал - разбирайте - надраскал нещо по стената. Питам го какво е тава, Защо го е направил и се готвя да се скарам, а тай милият отговоря:"Мамо, това е за теб падарък, нали е осми март". !!!!!!!!!!!!!! От тогава не се сърдя на тези рисунки. Просто вървя след него и с друг фулмастер пиша датата до рисунката. След време е много приятно да застанеш пред стената и да го гледаш - мило е.
Виж целия пост
# 166
bliznacite2004 - как сте! Гледам, май само ние с теб сме пред компа в тово време, останалите празнуват, а!?! как са дечица - кои станаха по-шарени - яйчицата или дечицата, защото при мен - сещайте се!
Виж целия пост
# 167
Честит празник, мили момичета! Много щастие ви желая, на вас и семействата ви!
Виж целия пост
# 168
Христотс Воскресе - Честит празник на всички , които празнуват !

На всички , които поздравиха - Благодаря момичета , да сте живи и здрави !

Това са моите произведения , не можах да заснема всичко  Laughing народа нападна , а и раздадох няколко козунака .

Чувствайте се почерпени , ако искате да ви приготвя - заповядайте у дома , когато ви е удобно !
Grinning Heart Eyes Hug


яйца и козунаци - 2008г.
Виж целия пост
# 169
Честито на всички празнуващи!
Ако нещо е останало като се прибера днес ще снимам!
Но за съжанелие съм на работа!
На моменти се ядосвам че не съм с малкия, а като имам 3 почивни дни и се отпускам ужасно!
ще кача и нови снимки на порасналото момче!
Постригахме го!
Много послушен сложихме го на стола и той седя мирно , само накрая се мръдна, чак фризьорката не можа да повярва колко е послушен! Embarassed Embarassed Embarassed
Лек ден на всички от мен!
Виж целия пост
# 170
на вси4ки много хубав ден ви желая!4укнете яйцата с нас и хапнете на воля от козунака!  chef  bouquet bowuu
дадох на свеки половината,тя го оби4а!голямо пазене на яйцата беше,но оцеляха! ooooh! Crazy
много са красиви яйцата! тони, как можа толкова красиви, да ме мъ4и линда после да сме режели картинки! Crossing Arms
Виж целия пост
# 171
Гледах ви яйцата мами... Heart Eyes-Красиви са...

Другарче-обра точките -поздравления-прекрасни яйца и безупречни козунаци-само на вкус не знам как са-ти кажи-ясное ,че са вкусни  bouquet

Сабина и твоите са красиви-откъде намери толкова много и различни цветове  bouquet-а тези с ваденки ли са или са готови newsm78-децата ги харесаха- Heart Eyes

Тони
и твоите са много хубави-как ги опази от Тарик Mr. Green

Амал
-еее,жалко,че не стана работата както трябва- Sick-е важното е старанието Mr. Green

ели и твоите с тези кошнички бяха много интересни   bouquet

.е сега какво се правеше на празника- newsm78-ядене ,пиене,а после диети Joy

едно време при баба и дядо на село беше така:хората се събираха вечерта със запалени свещи и чакаха да стане 12 часа-до тогава попа четеше литургия и две баби му пригласяха-от таз литургия аз нищо не вдявах newsm78-но ми беше интересно  Party-като стане 12 часа в църквата настъпваше почерпка-бабите ни раздаваха яйца и козунак,а някои направо и печени птици и агне-беше много вкусно- Wink
незнайно защо попа често беше потпиинал #Crazy-тачесто скъсяваше четеното-е той нашия поп беше доста колоритен,но беше все пак представително лице на религиозните вярвания  на тамошните хора... Wink
за мен беше весело-а най-много ме радваше Лазаров ден-тогава стринка ми ни обличаше с тради-ционни фолклорни носии(мен и сестра ми)-с шарени престилки,поли и забрадки с пайети,а ризата отдолу-бяла-тръгвахме от двор на двор с кошниците и се въртяхме в хорце-Изгряло е ясно слънце-Лазаре...  bouquet-ей хората как ни чакаха и как си радваха-а ние Mr. Green-не питайте-между къщите спирахме да си броим яйцата и стотинките Mr. Green-събирахме по около 50 яйца всяка-отделно бобони"фуре" Mr. Green,вафли и орехи-голям кеф беше-имам и снимки
като селянка с кошницата ,обаче с набран чорапогащник и маратонки Mr. Green Mr. Green

весело ви празнуване Mr. Green Mr. Green-дойде сестра ми

..
Виж целия пост
# 172
Да ви пожелая Весел Великден момичета   Hug



Много са хубави и яйчицата и козунаците, браво! Аз лично се отдадох малко на почивка, този уикенд, имах нужда след доста тежък работен период, така че не мога да се отчета с такива кулинарни произведения като вас  Blush

Дани, много е сладка малката принцеса, прилича на каките  Grinning

Поздрави на всички, съжалявам че поради липса на време не мога да следя качествено темите и може да изпускам нещо важно....
Виж целия пост
# 173
Честит празник и от мен   bouquet И браво на всички майстори на яйца и козунаци. Другарче - верно обра точките с твоята трапеза. А тези индийски питки- мммм, изглеждат зашеметяващо.
Ние попяхме в църквата, ходихме на кафе и сега ще помързелувам малко. Лек ден на всички и бъдете здрави  Heart Eyes
Виж целия пост
# 174

Здравейте момичета,в 2 часа ми свалиха системата и бързам да ви честитя Великден,пожелавам ви весело прекарване на който празнува.  bouquet
Виж целия пост
# 175
 Честит празник мили момичета!Много здраве, щастие, топлина и уют в домовете ви, светлина в душите ви !  

Деска ами Теди като видя изяденото му яйце вчера и се разплака, той почти винаги отстъпва на Йоанка, все гледа за нея , гушка я .....те от бебета са така, тя Йоана още от тогава го тормози, в количката вечно нещо го буташе или поскубваше, а той милия стои, даже и като сме били навън и са спали в количката , тя лягаше почти върху него  Crazy и имаше навика докато заспива и да го пипа за ухото, и той пак си кротуваше  Heart Eyes
Гали  wavey  здравей, аз сутринта само надничах че малките не ме оставяха да пиша, хареса ми това дето си написала за рисунките  Simple Smile  нашите яйца вече всички са счупени, на малките им беше много интересно  Simple Smile те си избраха по 3 яйца и голямо чупене падна, после като ги белих да ги хапват и ми стана много интересно и шесте яйца които бяха избрали те вътре бяха с по два жълтъка  Simple Smile
Дуа  Heart Eyes ами тя боята е една, яйцата ми бяха бели и жълти, а и някои ги държах по- малко други по- дълго в купичките с боя и затова са различни цветовете, а за детските - лепенки са това, пъхаш яйцето в лепенката, и в съд с вряща вода го пускаш за 2 секунди и е готово , ама колко интересно си описала за Лазаров ден  Simple Smile представих си ви със сестра ти  Party
Приятна вечер на всички  Hug
Виж целия пост
# 176
Здравейте!

Макар и да са обикновени яйцата, които боядисахме с гостенчетата - вече няма ни едно здраво и при мен. Аз съм забравила как се радват децата - те го приемат на игра, не влагат никакъв смисъл... ужас е в кухнята.

Снежна - защо си била на система? Какво стана, бебо ли се бунтува? Миличката.

Близнаците, това с двата жълтъка на всички яйца, които близнаците са избрали е много интересно. А Теди такъв кротушко! Йоанка сигурно е и проговорила първа. Когато бяха малки моите племенници и не говореха добре, на единият по-му се разбираше, а на другият - почти нищо, но те помежду си се разбираха и по-разговорливият "превеждаше".

А яйцата с лепенки и във вряла вода. За пръв път виждам.

Дуа, и аз си те представих - лазарка. Сигурно си била много много старателна.

Свеар не се чува, а също така и Абра.



     
Виж целия пост
# 177
Тююю, в Кабул пак атентати- ха бъди спокоен де  #Cussing out А нашите хора хич не се впечатляват- вълнуват се, гласят подаръци за родата, а Накиб повтаря с детински копнеж: "Аз ще видя мама."
Днес масово народа си е взел отпуска от форума  newsm78
Виж целия пост
# 178
http://news.plovdiv24.com/42986.html
 Здравейте арабелки. Само минавам да ви кажа ,че в Смоленско е снежно и много студено , смях драги зрители. А при нас е буря от вятър ,дъжда е много слаб ,но също е много студено.

Лек ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 179
yahin
Регистриран


 Offline

Публикации: 0


  Re: животьт ми е много труден
« #31 неделя, 27 април 2008, 00:46 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Мили мами аз сам почти в същото положение, само че съм омъжена за арабин нямам родители  починаха.имам2 деца не работя ,нямам собствено жилище под наем сме .Търпя бой,изневери и обиди и всичко заради това,че няма къде да отида финансово сам зависима от него.
 
 свьржете се с това момиче 
   
yahin
публикациията е в дом и семейство .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия