М & БИ - 66

  • 22 325
  • 284
# 150
и аз си качих снимките с яйцата. 2 кошнички съм направила че утре сме по гости!
Виж целия пост
# 151
Ей Деска каква хубава градинка си имате HugНаправо се размечтах как ще пусна Адам ако имам такава да играе на воля...това си ви е голямо удобство да знаеш,ние всеки път трябва да излизаме до накои парк да играе малкия,а ти само си сядаш в беседката и си наглеждаш принцеските.. Peace
Относно произношението -ум,или -ъм,на разговорен палестински е -ем.Ха сега и вие да научите нещо от мен Mr. Green

Лили вярно сложна е малко арабската връзка,мъж ми като започне да разказва за себе си и гледат така #CrazyСега сме в БГетото Mr. Green
Е,да 300 евро си е доста над 300 долара,у нас забравих че цените са ни европейски!Ама само цените Naughty

Сега ще разгледам вашите яйца,ние не боядисваме ,но виж козунак си хапват мъжете вкъщи,купих им един като от снимката на Дуа (със стафиди и бадеми).

На всички празнуващи весело посрещане на празника  bouquet
Виж целия пост
# 152
привет мами! Hug и аз правих козунак, след много премеждия с набухването! bowuu  chef ooooh! но стана ,не знам на вкус как е! Thinking утре ще дам отзиви!пуснах снимки в албума и на линда! лек следобед и много хубави снимки сте напускали, а и на новите мами, добре дошли в албума! Hug Peace  bouquet
Виж целия пост
# 153
Здравейте   bouquet
Аз никак не боядисвам великденски яйца, но татко идва нощес от България и със сигурност ще донесе  Rolling Eyes Нека се борят с внучката си , щом иска - ама хич не виждам логика как варени яйца носят здраве  Crazy
Пък аз с най-голямо удоволствие ще наблегна на козунака щото обожаааааааааааааааааавам козунак  Flutter
Дуа, хабибти, и мене вечно ме взимат за арабка , чак ми е писнало. Питат ме, ти от Ливан ли си, или от Сирия, а като отговоря (на английски) тогаз пък предполагат че съм рускиня. Така че не сиединствената !!!
Виж целия пост
# 154
Ехо, здравейте кулинарки. Mr. Green
Аз да кажа, че отпадам отма от класацията за най-хубави яйца.  Joy
Първо защото всички се изпопукаха или почти всички.  Laughing Второ майка трябваше да купи за желатина боя на прах, пък тя взела течна и на хапчета.  newsm78 Трето кристалите ми никакви не се образуваха Shocked, а четвърто с ориза беше пълна катастрофа, изпомацах всичко наоколо.  Joy
Та не са за показаване.... chef



(не са моите) Mr. Green

Между другото в Сирия мъжа каза, че ще е официален празник. Simple Smile))

Момичета, видях ви снимките, всички сте много хубави. Къде са снимките на Абра?  newsm78

Амал Надя, ще ти пиша когато мога. Дуа, и на теб също.  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 155
ами тя градината затова е без цветя за да може когато се събере цялата рода да има къде да играят децата=ама те все в къщи навряни Mr. Green
аз съм смазана прах 4 килима  ,останаха още 3 -но съм ги отложила във времето а и помощни4а имах Даяна-голяма радост беше и сега героите са уморени-заспа
дуа,светла и мен ме бъркат,особенно заради езика никой не вярва,4е ми е 4ужд език  Laughing което пък ми помага при покупките,никог не са ми искали по висока цена-тук има 4еркези и обикновенно ме мислят 4е съм от тях-те понеже са със славянски 4ерти
после ще погледна яйцата 4е ми дойдоха и гости
рени отпусни се пиши пове4е в темата Hug
някой има ли инфо от светла-свеар newsm78
Виж целия пост
# 156
Да се разпиша и аз! Embarassed Embarassed
То май напоследък стана така че на работа имам повече време от колкото в къщи!
НЕ че и на работата имам! Но мога да си открадна малко! Tired
Искам да пожелая на всички празнуващи весел и светъл празник!
Ние боядисахме яйца, и Сами беше мнго смешен иска да си играе с тях като ги изтърве и плаче че са се счупили!
Изцапа си пръсчето и голям рев и търкане да го изчистим!
Боядисахме яйца заради традицията на майка ми, аз също не виждам смисъл, може би е интересно за детето, но за мен е ден като ден!
Всеки да празнува така както го чуства!
Виж целия пост
# 157
Момичета, днес е ден на откровенията:  newsm78 newsm78 - моят мъж се паркира на скайп, за да ми обяснява, че никой от неговите роднини и познати - онези, които са женени, нямат втора жена.
И че той никога няма да има втора жена, ще обича само мене, все повече и повече, но ако аз кажа - да си намери втора жена, той ще откаже. И аз му казвам - "Къде пък ще я намериш? Освен родата да ти я намери".... и той: "Ами няма, то човек има едно сърце ... това да не е лотария... купуваш сирене, попълваш талон, след време го теглят..."
Той милият съвсем се е шашнал явно от моето пристигане, но какво му става днес на човека - "застъпник на нуждата от чисти стени, без детски рисунки!"  Joy baby_neutral  ...         
Виж целия пост
# 158
Момичета, не съм писала скоро, но сега се включвам само да кажа съболезнованията си на всички марокански мами за трагедията в Казабланка, дано да нямате близки или познати пострадали там.
На всички останали спокойно и радостно посрещане на великденските празници.
Не съм ви забравила и чета редовно постингите ви
Виж целия пост
# 159
Така и не разбрах какво се е случило в  мароканският град Казабланка.Много бегло споменаха по БГ новините за 50 загинали при пожар.Все ми се подкосяват краката като чуя за такава трагедия.Дано всичко да е наред при близките ви ,които имате такива в Мароко.Иншаалла .
Виж целия пост
# 160
Добър вечер момичета  Hug
Мароканско Кате дала си линкове към големи марокански красоти  Flutter мерси
Дезърт  Hug особено днеска ме подлудиха  Crazy Йоанка много харесва песничката която Деси пусна и цял ден танцува, и само ми казва- още, пак..... Simple Smile  хайде идвай да я вземеш за потанцувате малко  Party
Деска съгласна съм за гостито с дечицата  hahaha много ви е хубава градината а беседката е разкошна   bouquet  нямам търпение да дойде края на май и да заминем за да може малките да си тичат и играят на воля на нашия двор
Амалче и на мен от 20 яйца 12 ми се пукнаха  ooooh! обаче отидох до пазара и си купих още 10 , бели яйца казаха ми че са по здрави и за всеки случай да сложа на дъното на тенджерата кърпа и така ми останаха здрави
Сложих и аз снимки в албумчето , на малките направих с детски лепенки, толкова бяха щастливи  Heart Eyes козунак не съм правила но ще си чупна от на Марси  Hug
а одеве докато приготвях Теди за сън и Йоана му беше изяла половината спайдерменско яйце , естествено с черупките  Simple Smile Whistling 
Виж целия пост
# 161
кате изпреварих те Laughing нмамерих още една сирийска снаха с ник um tala  и на вси4кото отгоре и от Дамаск-писах и и я поканих -дано се престраши Praynig
за мароко доколкото 4ух преди да излезем експлозията е била в някакъв цех
сабинка а как ще реагира Теди после-ако някоя от моите беше направила такова нещо-после боя и крясъщите щяха да се 4уят 4ак у вас Laughing
моми4ета страхотни яйца сте направили  chef
марси за бой си с тези вкусотии-смили се има хора на диета hahaha
амал4е половинкатра ти прили4а на един сирийски актьор-ама не се сещам за името му
весели празници на вси4ки
Виж целия пост
# 162
Честито воскресение!Желая ви здраве любов и благополучие.Момичета моите яйца много не са за снимка.Сутринта боядисах 15 с децата ,ама Яси ги изпочупи.После при майка ми ама такава дружина бяхме та всичко изпонамазахме.Накрая децата ги доразкрасяваха с някакви моливчета за яйца - та по-добре да не снимам.А за пиленцата не остана време.Майка ми цяла сутрин правила кифлички,ама ги наредила на канапето ,че нямало място и ги увила с кърпи,а моя Яси за да се покатери на масата се поразходил върху кифличките-та тях май трябваше да щракна ,една не беше оцеляла....А комшийката ми беше направила страхотен козунак,ама го донесла като ме нямало та го заварих преполовен и и него не можах да снимам.Ама и ден като днешния скоро не съм имала-всичко ми вървеше наопаки.Дано утрешния е по-добър. Видях и яйцата в албума-поздравления,вашите са много хубави.
Виж целия пост
# 163

Светъл празник и благополучие за всички
Гледам всички сте имали големи преживявания днес ,но за сметка на това има и много сполучливи.От всичко най-много се забавляват децата а и нали е за тях easter Една приятелка наредила два картона боядисани яйца а малката и щерка да мине с едно по яко (яйце) и наред както са в картона да ги натроши всичките  Joy Joy Joy, но нали им знаете на малките силата ,всичко на кайма - яйца и черупки.И хайде  пак на ново.
Деси не зная точно за кои вкусотии говориш,но има едно албумче само със сладкиши и бисквитки, които изглеждат диетоубиващо  Joy
Амалче ти добре си ги изброила -първо ,второ ,трето ,но не ми стана ясно ориза каква връзка има.Да не е някаква нова технология  newsm78 .А за кристалите -винаги трябва двойна доза и да престоят в студена вода малко,след като ги поръсиш.
 

Честит рожден ден на сирийската снаха от Дамаск ,да си много щастлива и желанията ти лесно да се сбъдват.   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 164
Добро утро, мили момичета!

На тези, които празнуват, весел празник!

Много усмивки и веселие и вкусни почерпки. Аз сега отивам ПАК да правя питки, че от вчера, от 20 броя, оставили моите гостенчета само една измъчена за мене.   

Момичета, направо сте се справили чудесно - такива красиви яйца, а ТарикМом - може в Канада да организира семинари! Тук при мен настана едно безконтролно чупене на яйца - мисля, че още довечера ще се яде зелена салата с яйца.  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия