Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 577
  • 18 481
# 4 215
Коронния номер на мъжа ми - "Ти си го прибрала дай ми го".Страшно се дразнех от това всичко в ръчичка  #Cussing out Докато не се опари от същото една вечер преди 2 седмици. Бях си оставила вестника на масата (седмичник е), аз в кухненския бокс глася вечерята та си строих домочадието да събере каквото има на масата (децата и играчки оставят там) и да почне да сервира. Приключихме с вечерята и аз решавам да почета вестник. Отивам при моя със същата фраза"Ти ми прибра вестника дай ми го"  Laughing Друго да му бях казала нямаше така да го изумя  Laughing а той ме разби с факта, че не помни къде го е сложил и проведе издирване включително и в кошчето гледа и не го намери  Joy Децата ми го намериха чак след 2 дни на дъното на коша с играчки а той не беше отварян от седмици, незнайни как обаче вестника ми се оказа на дъното затрупан  newsm78 Имам си разсеян мъж, тази сутрин пак се прояви с ровене в раницата си (с раница ходи, да побере всичките си джаджи) да си търси служебните ключове, които се отказаха просто в друго отделение а докато рови пък си забута ключовете на служебния автомобил, та и тях издирва накрая  Joy
Виж целия пост
# 4 216
Подхванахме мъжете / то си има тема за мунчовците, ама.............../ та и аз да изтипосам, ама синето. Снощи ми звъни от работата си / на 24 години е/ и ми казва, че си е загубил полтфейла с малко пари и две карти- дебитна и кредитна. Търсил го в колата, в офиса, накарал и баща си, при който живее, да претърси апартамента, но го няма. Казах му да се обади на банката да му блокират картите и това беше. След малко пак ми звъни: Намерих го, ама защо беше в друго отделение на чантата ми, като никога не го слагам там  Joy Joy Joy
Айде де  hahaha
Виж целия пост
# 4 217
Сетих се една случка от преди няколко годинки. Цялото домочадие дълбоко заспало и аз вече почти-почти. Изведнъж чувам женски глас, който казва нещо, ама звучи едно такова страховито като изпод земята. Викам си чуло ми се е, но се наострям в очакване дали ще повтори. След малко пак и вече ясно се чува "пътников сигнал изгубен". Да не казвам как ми се разблъска сърчицето и какво шубе ме хвана, нали знаете как в полусън всичко е много по-страшно. Та завивам се аз през глава и си разсъждавам под завивката аз ли бръмнах или някой ми говори от оня свят и какво ли пък иска да ми каже с тоя пътников сигнал...Обаче онова не спира и пак - ясен глас "пътников сигнал изгубен". Е, тук вече сритах мъжа ми. Оказа се, че с колегите му ръчкали gsm-а (беше току-що купен) и успели да пуснат навигацията, пуснали я, но не я спрели. А аз прилежно съм го прибрала в един шкаф преди лягане и се загубила връзката, казвало "спътников сигнал изгубен".  Mr. Green
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 218
Чакайте и аз като нова да се включа.
Отиваме с приятели на къща на село. Ден преди това съм си взела нов лаптоп, и някой трябва да носи музика, та взимам лаптопа. Хубаво де, обаче ме тръшва гаден грип, пия лекарства, те ме удрят в главата и лягам да поспя. Въпросния лаптоп го оставям при приятелите на масата. Ставам след това, отивам при тях и гледам единия как на същата маса е тръгнал да прави някакъв сладкиш. Тъкмо тръгвам да му казвам да премести лаптопа, като на забавен каданс виждам как той събаря бутилката с олиото. Естествено, цялото върху лаптопа. Взимам си го аз, почва един рев, "ама той новичък ми беше", въпросният приятел се вижда с чудо, успокоява ме, вика "ето, сега ще го включим, нищо няма да му има". Тръгваме да го включваме - не се включва, братче! Още по-голям рев, звъня на ММ, който ги чатка тия неща, и той обяснява да му махна батерията, да го отворя, а-у. Правя ги всичките тия неща, подсушавам го всякак и продължава да не тръгва! Накрая приятелят ми се светва и вика "абе дай да го включим в контакта".
Оказа се, че му е паднала батерията и 2 години по-късно още е пушка.  ooooh!
Виж целия пост
# 4 219
Чакам автобус. На спирката група мургавелки с оранжеви елечета и метли. По едно време една от тях, млада, се отдели от другите, мина през тревата да види дали идва рейса. В тоя момент една от по-старите й се развика: "Къде тръгна, ма? Оня ден по телеввизията даваха, че са пръскали тревата за бълхи и кърлежи. Не ходи там, салмонела 'че Фанеш!"
Виж целия пост
# 4 220
Чакам автобус. На спирката група мургавелки с оранжеви елечета и метли. По едно време една от тях, млада, се отдели от другите, мина през тревата да види дали идва рейса. В тоя момент една от по-старите й се развика: "Къде тръгна, ма? Оня ден по телеввизията даваха, че са пръскали тревата за бълхи и кърлежи. Не ходи там, салмонела 'че Фанеш!"
hahaha Joy Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 4 221
Чакам автобус. На спирката група мургавелки с оранжеви елечета и метли. По едно време една от тях, млада, се отдели от другите, мина през тревата да види дали идва рейса. В тоя момент една от по-старите й се развика: "Къде тръгна, ма? Оня ден по телеввизията даваха, че са пръскали тревата за бълхи и кърлежи. Не ходи там, салмонела 'че Фанеш!"

Аахахаххахааа..... Joy
Виж целия пост
# 4 222
Здравейте! Посмях се доста с вас и реших да споделя и моите истории. Прибирам се неднъж от работа, натоварена с дамска чанта и още една чанта с учебници-работя като учителка. Влизам в магазина и изведнъж ми се дояждат еклери, но трябва да ги извадя от хладилника и за тази цел си оставям чантата, като естествено я и забравям. За моя радост е и петък и тъй като на другия ден не съм на работа, въобще не си търся чантата с разпределенията и контролните. Но пък сутринта в събота отивам да пазарувам в същия магазин. Там ме разпознават и ме питат дали съм си забравяла чантата при тях. Аз отговарям твърдо НЕ, продавачката я вади и ми я показва, но аз пак отговарям НЕ. Тогава тя започва да вади нещата едно по едно, при което аз се изчервявам цялата, тъй като вече съм си разпознала нещата.
Следващата случка е благодарение на сестра ми. Пътувахме с нея в колата на родители на моя ученичка. Хората са много готини и със страхотно чувство за хумор. Спират колата, ние слизаме и бщата се обръща към нас и гордо ни заявява:Кога друг път ще се возите в такава кола? Вече не помня марката. Тогава сестра ми отвръща:Аааа, возила съм се, на бившето ми гадже беше такава. При което бащата пита каква е колата, а сестра ми отговаря:Бяла. Човекът питаше за модела, но пък поне научи цвета й.
И да дам за пример майка ми, тъй като двете със сестра ми сме се метнали на нея. Чака автобуса за село, спира една кола, тя мисли, че е нейн познат и естествено се качва в нея, без да обърне внимание кой е шофьорът. В колата започва да го разпитва за работата му, още ли работи на същото място. При което човекът й отговаря, че вече не работи там. Тя започва да спори с него, докато разбере, че човекът също е от село и го познава, но не този, при когото е мислела, че се качва. Добре, че не заминала за някой друг град.
Виж целия пост
# 4 223
Днес казах, че Вапцаров е бил икономист, вместо комунист. Не че има голяма разлика де. Laughing
Виж целия пост
# 4 224
Тази вечер съм толкова разсеяна, че си оставих едното дете без гащи  Shocked Тя добре ,че Вали все пак ги видя на спалнята приготвени си чакат някой да ги обуе, та оправихме пропуска. То това добре, по-лошото беше че не помнех изобщо на някоя да съм слагала гащички, та правих проверка  Blush А Миша си мълчи и дума не обели цяла вечер, кой знае какво си е мислила  Rolling Eyes Като нищо както сами се обличат сутрин пред TV-то без да ги гледам и на детска градина без гащи да иде е тогава щеше шоу да стане  Joy
Виж целия пост
# 4 225
Тази вечер съм толкова разсеяна, че си оставих едното дете без гащи  Shocked Тя добре ,че Вали все пак ги видя на спалнята приготвени си чакат някой да ги обуе, та оправихме пропуска. То това добре, по-лошото беше че не помнех изобщо на някоя да съм слагала гащички, та правих проверка  Blush А Миша си мълчи и дума не обели цяла вечер, кой знае какво си е мислила  Rolling Eyes Като нищо както сами се обличат сутрин пред TV-то без да ги гледам и на детска градина без гащи да иде е тогава щеше шоу да стане  Joy
Моята е ходила без гащи на градина, та дори госпожите направили забележка на мъжа ми  Embarassed Embarassed Embarassed. Добре, че на обед когато са лягали се е усетила моята та си извадила резервните.
Виж целия пост
# 4 226
Моята пък я изпратих с нова поличка с етикет на нея  Blush
Виж целия пост
# 4 227
Аз вчера отидох на официално събитие с все етикет на роклята.
Добре че с един приятел се чакахме 15 минути по-рано, та той ми видя етикета и с общи усилия го махнахме.

Поне не бях забравила да си сложа бельо  Laughing .
Виж целия пост
# 4 228
Оооххх hahaha

Горките ви деца. Laughing
Виж целия пост
# 4 229
Дъщеря ми има къдрава коса и много трудно я разресвам и понякога слагам малко балсамче.
ММ се зае да я къпе и викна от банята:"Славе,донеси омекотителя да изкъпя детето."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия