Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 980
  • 18 481
# 5 040
Аз да си призная една от най-големите си изцепки...Тоалетна в Ректората, стара, много тясна и студена...Зима, аз накипрена с ботушки и някаква къса пола. И нали не може човек да седне на гнусната седалка, смъквам разни чорапогащници, запрятам полето и подклеквам. Доволна и изпишкана след сложната операция, тръгвам да се огащвам, а едното ми кипро ботушче нещо джвака  Rolling Eyes Кога поглеждам - аз съм си пишкала на дъската и то ми се стичало в ботуша...  Sick
Виж целия пост
# 5 041
 Laughing
Виж целия пост
# 5 042
Човека явно е бил търпелив и е искал да ти угоди и да намери път към теб. Дано сте се разбрали вече.
Виж целия пост
# 5 043
 Simple Smile
Виж целия пост
# 5 044
Случка не с пола, а с дънки и университет. Имах си аз едно време късметлийски дънки. Винаги, като ги обличах, ми се случваше нещо хубаво. Естествено, слагам тях за изпита. Слизам аз от автобуса, нещо ми е студено на дупето. Януарска сесия, естествено. По едно време попипвам - голо дупе. Бях си спраскала дънките точно където не трябва. И така отивам аз на изпит. Не знам професорът защо ми писа 6 - заради умната ми глава или оголените задни части  Laughing
Виж целия пост
# 5 045
Еее, какво изтрихте сегааа? Много е гадно така пък!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5 046
Не знам дали съм муня, но след като животът ми излезе извън опасност много се смях  Mr. Green Тренирам вчера във фитнеса на пътеката. По принцип сменям 3 скорост- вървене, бързо вървене и бягане, като при бягане се движа с 9км/ч. Та усилвам си аз пътеката от бързо вървене да почвам да бягам и изведнъж тя се бъгва нещо и се усилва сама на максимум  Crazy ooooh! Бягам с всичка сила да не изхвъкна, защото един метър зад мен е гладиатора и съвсем реално ще си разбия главата на някое от железата. Бягам и крещя с всичка сила инструкторката да дойде и да я спре, тя мината се уплаши повече и от мен.  Mr. Green Като я изключи голям смях падна  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 5 047
Бррр, това само по филмите съм го виждала.
Виж целия пост
# 5 048
Не знам дали съм муня, но след като животът ми излезе извън опасност много се смях  Mr. Green Тренирам вчера във фитнеса на пътеката. По принцип сменям 3 скорост- вървене, бързо вървене и бягане, като при бягане се движа с 9км/ч. Та усилвам си аз пътеката от бързо вървене да почвам да бягам и изведнъж тя се бъгва нещо и се усилва сама на максимум  Crazy ooooh! Бягам с всичка сила да не изхвъкна, защото един метър зад мен е гладиатора и съвсем реално ще си разбия главата на някое от железата. Бягам и крещя с всичка сила инструкторката да дойде и да я спре, тя мината се уплаши повече и от мен.  Mr. Green Като я изключи голям смях падна  Mr. Green Laughing
Лелеее, няма ли стоп бутон на пътеката? Shocked
В нашия фитнес има едни големи бутони на пътеката, които спират движението веднага.
Виж целия пост
# 5 049
Има бутони за включване и изключване  и за усилване и намаляне, но в паниката си се уплаших да не закове от един път като я спра и просто се развиках за помощ. Трябваше да тичам, не да мисля! По принцип тръгва и спира плавно, с 1км/ч, ама знам ли както беше пощуряла...  Crazy
Виж целия пост
# 5 050
Да, страшно си е. Пробвала съм да бягам на 18 км/час и не издържах повече от минута, а от години тичам доста и съм тренирана.
Добре, че е свършило всичко.
Виж целия пост
# 5 051
Има бутони за включване и изключване  и за усилване и намаляне, но в паниката си се уплаших да не закове от един път като я спра и просто се развиках за помощ. Трябваше да тичам, не да мисля! По принцип тръгва и спира плавно, с 1км/ч, ама знам ли както беше пощуряла...  Crazy

        Моментална асоциация (колкото пъти го гледам, толкова пъти се напикавам от смях!):


                 

Виж целия пост
# 5 052
 Joy
Виж целия пост
# 5 053
Аз пък веднага се сетих за Краси Ванков във Форт Бояр на пътеката с едни кофи вода - леле, със сълзи съм се смяла тогава, щях да умра от задавяне - гледайте го, който не е:
http://vbox7.com/play:23ceb322
Виж целия пост
# 5 054
А аз като чуя за пътека и първо се сещам за това

http://vbox7.com/play:8888782a

Оп, писали сме заедно  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия