Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 820
  • 18 481
# 9 135
Сетих се за двама мунчовци - големият ми син и приятелката му. Звъни ми веднъж и ме пита
- Познай какво правим.
- ...
- Излязохме да разходим кучето.
- Че какво му е интересното на това?
- Нищо, освен че установихме след около половин час, че не сме го взели.
Виж целия пост
# 9 136
Вчера сутринта нали се хлъзнах в банята и се изтърсих едно зрелищно такова. Ходих на лекар понеже ме болеше главата а и светлината ми пречи и отделно някакво гадене и познайте.... Сега съм с леко сътресение и трябва да нося слънчеви очила за 2-3 дни. Това са ми най-големите муни понеже редовно си ги докарвам сътресенията  Laughing

Седнали сме компания една вечер и си приказваме на вън. По едно време започва много лекичко да се опитва да ръми. Ние съответно много въодушевено обсъждаме нещо и на никого не му прави впечатление при което едно от момчетата се изцепва "Дайте да се скрием че ми вали на дъжда" Съответно понеже го изстреля толкова бързо и ентусиазирано докато загреем какво е казал настъпи абсолютна тишина а той едно такова объркано седи и ни гледа... до ден днешен го бъзикаме с това  LaughingLaughingLaughing
Виж целия пост
# 9 137
Сетих се за двама мунчовци - големият ми син и приятелката му. Звъни ми веднъж и ме пита
- Познай какво правим.
- ...
- Излязохме да разходим кучето.
- Че какво му е интересното на това?
- Нищо, освен че установихме след около половин час, че не сме го взели.

Луди-млади,какво да ги правиш? Joy
Виж целия пост
# 9 138
Сетих се за двама мунчовци - големият ми син и приятелката му. Звъни ми веднъж и ме пита
- Познай какво правим.
- ...
- Излязохме да разходим кучето.
- Че какво му е интересното на това?
- Нищо, освен че установихме след около половин час, че не сме го взели.
И аз днес така. Отидох да си сменя зимните гуми с летни. Щеше да е добре да бях взела гумите. Embarassed
Виж целия пост
# 9 139
Купих си шампоан от аптеката, влязох да пазарувам и го заключих в едно шкафче, че има същите, а нямах касов бон. Напазарувах и си тръгнах...пред блока що реших да си бръкна в  джоба не знам, но там едно ключе се мотае...айде обратно до магазина да си взема шампоана. Много се зачудих, ако нне се бях върнала днес дали щеше да ме чака утре  newsm78
Виж целия пост
# 9 140
Запис и от мен. Вчера говоря с майка по телефона и в същото време съсредоточено оглеждам стаята...за да открия къде ми е телефона, че не го виждам никъде!  #Crazy

А преди 2 дни съм на кафе с една позната. Тя ме пита нещо и след малко:

Тя: Аз те питах, но не помня какво ми отговори.
Аз: Ти ме пита, но аз не помня дали изобщо ти отговорих.
Виж целия пост
# 9 141
Аз онзи ден така бях оставила в багажното на един магазин един плик. На излизане от магазина се опитвам да отворя клетката, не става и не става. Чак охраната дойде да види какво става. Опита и момчето не малко пъти. На края добре, че се сети да попита сигурна ли съм, че това е моята клетка. Казвам "разбира се" и той продължава. На края видях, че пликчето е същото, но понеже беше от прозрачните, най-обикновенно видях, че вътре не са моите неща. Моята клетка се оказа съседната   ooooh! До сега никога не ми се беше случвало
Виж целия пост
# 9 142
Най- вероятно да, Ала- Бала. И аз съм от забраваните. Скъпо лекарство в аптека, платени и невзети цигари в магазин- на следващия ден са ми ги давали.
По Коледа пък върху тези ключещи се шкафчета бях забравила едни бонбони- седяха си там на другия ден.
Виж целия пост
# 9 143
Аз онзи ден така бях оставила в багажното на един магазин един плик. На излизане от магазина се опитвам да отворя клетката, не става и не става. Чак охраната дойде да види какво става. Опита и момчето не малко пъти. На края добре, че се сети да попита сигурна ли съм, че това е моята клетка. Казвам "разбира се" и той продължава. На края видях, че пликчето е същото, но понеже беше от прозрачните, най-обикновенно видях, че вътре не са моите неща. Моята клетка се оказа съседната   ooooh! До сега никога не ми се беше случвало
Това ми напомни как преди няколко години с една колежка гледахме как две жени не могат да намерят шкафчето, в което са си оставили багажа в магазина. Тогава тя ме успокои с "Имало по-луди и от нас".
Виж целия пост
# 9 144
Синът ни бил поканен на рожден ден на съученик, но позабравил и постави задача в последния момент да купим подарък. Влизаме с баща му в една книжарница, зяпаме, разделяме се, събираме се, показваме си кой какво е набелязал и по едно време се появяват до мен ръце с пълна торба. Аз ударих един пръст да я отворя, надвесих се ниско над нея, огледах критично съдържанието и силно и назидателно изръмжах: "Какви са тези глупости, където си ги взел?!?!?" Чак след това вдигнах глава и установих, че това не е моят мъж. На всичкото отгоре се оказа, че е баща на друг съученик, който също е поканен на същия рд и човекът също купувал подарък за същия рожденик. Той ме познал и дошъл за поздрав, пък аз...
Виж целия пост
# 9 145
Смея се на хората тук със забравени кучета и каишки, ама...
От около седмица сме с нова ключалка на входа на блока. Застопорена с тиксо, докато домоуправителят раздаде на всички новите ключове. Съответно тези дни си нося новия ключ в чантата. Поради едни обстоятелства не го бях сложила на връзката при другите ключове. Няколко дни като разхождам кучето взимам и новия ключ за всеки случай. Днес ставам, приготвям се, взимам кучето. Дойде ми наум за ключа, но си викам баш в неделя сутрин ли ще пуснат ключалката да работи вече. И не го взех. Излизам с кучето, бутам вратата и само чувам "щрак". Много хубаво. Приключвам разходката и започвам да умувам какво да правя. Важно уточнение е, че съм сама 2 дни и няма никой вкъщи. Да звънна на някой съсед по домофона в неделя 7ч. сутринта? Не мога да им го причиня, някои са и с малки деца. Въртяхме се около блока близо час. По едно време едно съседче отива на тренировка. Натоварено с багажи, боклук, едвам отваря врата. А аз с нетърпение чакам от другата страна  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 146
Sladkishi
Хаха това ме подсети, когато бяхме веднъж у свекърва ми един съсед се опитваше да привлече вниманието ми. Бях излязла на балкона на правя кафе (рано, към 8 в неделя) и отдолу един ми помахва. Реших, че маха на горните етажи, влизам в кухнята-пак към мене гледа и  маха, излизам-пак същатар абота. Докато не се провикна и помоли да сляза да отключа входната врата. А там и звънци не са сложили, само ключ Wink
Виж целия пост
# 9 147
Работя на компютъра, а пред мен са купичка с ядки и до нея пепелник. И така - пиша, взимам си ядки, пиша, взимам си ядки, пиша, взимам си фас...
Виж целия пост
# 9 148
Работя на компютъра, а пред мен са купичка с ядки и до нея пепелник. И така - пиша, взимам си ядки, пиша, взимам си ядки, пиша, взимам си фас...
Ох, миличката хич не беше вкусен, нали Wink
Виж целия пост
# 9 149
Работя на компютъра, а пред мен са купичка с ядки и до нея пепелник. И така - пиша, взимам си ядки, пиша, взимам си ядки, пиша, взимам си фас...

 Joy Не ти завиждам и аз съм го правила този номер Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия