Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 864
  • 18 481
# 9 120
Присетих се как като се гаджосвахве с ММ преди няколко години  избрах невероятен филм за нашата първа кино среща. Муня покани момъка на кино и той се съгласи. Муня е супер щастлива  Simple Smile Муня избра филма само по заглавие и постер, без да изгледа трейлъра. Та чак в киното муня осъзна, че филма е от жанра "Ужаси"  и че не е много романтичен за първа среща. Филма беше "The Hostel 2". Тръгнахме си преди края, понеже не можах да издържа.
Виж целия пост
# 9 121
Като говорите за заспиване Simple Smile Преди години мой приятел реши, че трябва да ме "образова" културно и ме изненада с билети за Васко Ешкенази, май? Купил билети от рано, от време на време ми припомня. В деня на събитието, обаче, изникна нещо спешно на работа и откарахме на някаква тежка среща. Изтощена и изморена, все пак пристигнах на концерта само с 30 мин. закъснение. Приятелят - сърдит, естествено. И понеже беше зима, а вътре е топло, една нежна музика - как да не заспи човек. Та, концерта го проспах - събудих се накрая от някаква по-ритмична музика. И до днес младежът ме бъзика, а аз продължавам да мисля, че съм недорасла за класика.
Виж целия пост
# 9 122
blue.angel друг път не пий толкова парацетамол, защото и в Тайлол хот има. Предозирането с парацетамол е много опасно.  Peace
Аз знам и затова не казах на ММ, че вече съм пила. Но къде ми е била главата в този момент, та да се натъпча така с парацетамоли, не знам. Явно съм била много влюбена.
Виж целия пост
# 9 123
Като говорите за заспиване Simple Smile Преди години мой приятел реши, че трябва да ме "образова" културно и ме изненада с билети за Васко Ешкенази, май?
Ако е бил преди 3-4 години този концерт в зала България, може би сме поспали заедно там. Аз пък изненадах мъжа ми с билети, чудесни места, приятен концерт. По едно време той ме бута - хъркаш #Crazy Направо умрях от срам, все пак беше само пиано и цигулка, в залата пълна тишина и аз нежно похърквам. Ами заминах си на почивката Embarassed
Виж целия пост
# 9 124
Със сконфузно заспиване съм имала няколко изцепки, и до сега си имам де. Най търсене ми беше миналата година. Тамън бях започнала работа и денят съответно ми беше много натоварен (за първи път от 4г. насам на работа), ха напред, ха назад, едно такова тичане, и на мен ми е супер изморено и нямам търпение да се прибера вече... Та тръгваме си с шефа ми понеже сме в един квартал, а на вън студено. Влизам си аз в колата и поне вътре топлико едно такова си се унасям. По едно време съм заспала и ни приемам, ни предавам Embarassed. Шефът ми се усетил и затворил прозорците да не истина нещо, много добър човек е. Стигаме до мястото където да ме остави и ме буди. В първия момент се стреснах Shocked в следващия се зачудих как подяволите съм заспала, и накрая му зададох въпроса "Защо не ме събуди" newsm78 Е толкова ми беше конфузно няколко дни че просто не беше реално, той пък от своя страна искрено си се забавляваше човека  Grinning
Виж целия пост
# 9 125
Със сконфузно заспиване съм имала няколко изцепки, и до сега си имам де. Най търсене ми беше миналата година. Тамън бях започнала работа и денят съответно ми беше много натоварен (за първи път от 4г. насам на работа), ха напред, ха назад, едно такова тичане, и на мен ми е супер изморено и нямам търпение да се прибера вече... Та тръгваме си с шефа ми понеже сме в един квартал, а на вън студено. Влизам си аз в колата и поне вътре топлико едно такова си се унасям. По едно време съм заспала и ни приемам, ни предавам Embarassed. Шефът ми се усетил и затворил прозорците да не истина нещо, много добър човек е. Стигаме до мястото където да ме остави и ме буди. В първия момент се стреснах Shocked в следващия се зачудих как подяволите съм заспала, и накрая му зададох въпроса "Защо не ме събуди" newsm78 Е толкова ми беше конфузно няколко дни че просто не беше реално, той пък от своя страна искрено си се забавляваше човека  Grinning


 Joy Joy Голям стрес, първи ден на работа и се събуждаш до шефа. Не го казвам с лошо, много се смях с историята ти  Joy
Виж целия пост
# 9 126
Със сконфузно заспиване съм имала няколко изцепки, и до сега си имам де. Най търсене ми беше миналата година. Тамън бях започнала работа и денят съответно ми беше много натоварен (за първи път от 4г. насам на работа), ха напред, ха назад, едно такова тичане, и на мен ми е супер изморено и нямам търпение да се прибера вече... Та тръгваме си с шефа ми понеже сме в един квартал, а на вън студено. Влизам си аз в колата и поне вътре топлико едно такова си се унасям. По едно време съм заспала и ни приемам, ни предавам Embarassed. Шефът ми се усетил и затворил прозорците да не истина нещо, много добър човек е. Стигаме до мястото където да ме остави и ме буди. В първия момент се стреснах Shocked в следващия се зачудих как подяволите съм заспала, и накрая му зададох въпроса "Защо не ме събуди" newsm78 Е толкова ми беше конфузно няколко дни че просто не беше реално, той пък от своя страна искрено си се забавляваше човека  Grinning


 Joy Joy Голям стрес, първи ден на работа и се събуждаш до шефа. Не го казвам с лошо, много се смях с историята ти  Joy

Ами то не беше баш първия ден а първата седмица, умрях от срам  Joy но пък си поспах много добре да си призная.Той поне кара едно такова леко, приятно и вътре топличко а на вън студ, и умората си каза думата, сега ми е смешно тогава се чудех как и къде да се скрия на следващия ден. За щастие се оказа че не само аз съм си заспивала така при него което ме поуспокои де  Grinning
Виж целия пост
# 9 127
Как така хем било студено, хем прозорците на колата били отворени  newsm78
Виж целия пост
# 9 128
Как така хем било студено, хем прозорците на колата били отворени  newsm78


и аз и той сме пушачи и когато се пуши в колата леко се отварят прозорците за да се проветрява по време на карането независимо от външната t  Simple Smile колкото да излиза дима
Виж целия пост
# 9 129
 Peace

Е на това много се смях:

Цитат
В първия момент се стреснах Shocked в следващия се зачудих как подяволите съм заспала, и накрая му зададох въпроса "Защо не ме събуди" newsm78
Виж целия пост
# 9 130
Няма такъв антибиотик. Не зная какво си пила, но не е било от антибиотика.
"Редки нежелани реакции (могат да ги получат между 1 и 10 на всеки 10 000 пациенти):

объркване, дезориентация, реакция на безпокойство, странни сънища, депресия или халюцинации
"
 
Виж целия пост
# 9 131
Преди малко тръгнах към магазина въоръжена с портфейл, ключове, телефон и ...каишката на кучето в ръце.
Виж целия пост
# 9 132
Да беше взела и кучето!  Joy
Виж целия пост
# 9 133
Днес се прибрах толкова уморена, реших едновременно да готвя и пера, при мен празен ход няма , всекя движение трябва да е запълнено. Включих печката, напълних пералнята, нарязах продуктите , напред - назад и с блаженство седнах. След 20тина минути минавам покрай кухненския плот и виждам тавата с вечерята още си седи там и си чака  да бъде сложена за печене.
Виж целия пост
# 9 134
Май трябваше - за пълен комплект Crazy. Пусти навици...а и се усещам, че не го правя за първи път. Голям мерак ми е тая каишка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия