Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 685
  • 18 481
# 9 780
Чакай да изтипосам едно малко мунче.Преди мнооого години, се разхождам с едно бивше гадже и сестра му в русенския пазар.Бившият носи в ръцете си племенника си, на около 2г.тогава,на високо,гледа през рамото му.Не помня какво търсехме,но детето неспирно бърбореше на бебешки.По едно време се умълча.Обръщам се да го видя що мълчи,той презполовил една ябълка.Кога и от коя сергия и как  я е лепнал не разбрахме.Та не знам той ли беше мунчето или ние мутите,че не успяхме да го хванем в крачка.
Виж целия пост
# 9 781
Чакай да изтипосам едно малко мунче.Преди мнооого години, се разхождам с едно бивше гадже и сестра му в русенския пазар.Бившият носи в ръцете си племенника си, на около 2г.тогава,на високо,гледа през рамото му.Не помня какво търсехме,но детето неспирно бърбореше на бебешки.По едно време се умълча.Обръщам се да го видя що мълчи,той презполовил една ябълка.Кога и от коя сергия и как  я е лепнал не разбрахме.Та не знам той ли беше мунчето или ние мутите,че не успяхме да го хванем в крачка.

Дъщеря ми така забърса два пъти домати от зеленчуковия магазин в квартала (в България). Тя си седи в количката, аз изобщо не съм я забелязала. Но понеже е чаровница, магазинерката и ги опрости.  Laughing
Виж целия пост
# 9 782
Моята голяма, тогава малка, дъщеря беше прибрала в количката си една луканка, но пък си беше оставила чорапа на щанда.
Виж целия пост
# 9 783
Моята голяма, тогава малка, дъщеря беше прибрала в количката си една луканка, но пък си беше оставила чорапа на щанда.

Fair trade.
Виж целия пост
# 9 784
И моята щерка тъй пазаруваше. Излизаме на разходка. Целият партерен етаж на блока беше в магазини. Тя обхождаше магазина за играчки (малка книжарничка), хранителните стоки и плод-зеленчука. Някой от нас минаваше след нея и само питаше "колко" Simple Smile
Виж целия пост
# 9 785
A синът на една позната се беше научил да опипва хората по краката, както си седи в количката. Това познати, сервитьорки, случайно минаващи... колкото повече му се караха да не го прави, толкова повече се забавляваше.
Виж целия пост
# 9 786
Моята щерката заграби цял сноп праз лук и се возеше гордо размахвайки го от количката, докато майка й зяпаше по сергиите на пазара. Sunglasses
Виж целия пост
# 9 787
И малката редовно прави инвентаризация на магазина до вкъщи. Обикновено си купаваме пробити домати, защото обожава да си вре пръстчетата в тях  Whistling
А ако тръгне да яде ябълка, продавачката й я взима, измива я и й я връща да я яде. Връзкарче  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 788
А някой да е предлагал на клиенти фрапе с айрян вместо с прясно мляко?  Joy Joy Joy

Чак като ми го върнаха едни рускини с физиономии "пред повръщане съм", се усетих какво съм направила.
Виж целия пост
# 9 789
А някой предлагал ли е на приятелките си сол вместо захар за кафето?
Бяхме се събрали три приятелки да пробваме някакво специално кафе, което някой беше подарил на едната от тях. Обаче аз пия кафето без захар, а другите две - със. Бъркам в шкафа, вадя някакъв буркан с фино, бяло, прахообразно вещество, те си сипват смело. Аз пия и въздишам блажено, защото кафето си беше хубаво, а те  Sick . Докато разберем защо...
  ooooh!
Виж целия пост
# 9 790
Бившата свекърва, на мен, при най-първата ни среща.
Виж целия пост
# 9 791
Рядко ме е срам, но днес просто се изчервих  Embarassed Бързам сутринта, изризам по-рано, че вървя доста пеша до работа. Но първо влизам в метрото да стигна до ЦУМ. Чеквам се на апаратите, не става. Минавам на втори - пак не става, на третият също не може. Отивам дна гишето да помоля служителката да ми види картата, знам че важи до 13-ти вкл. Тя ми каза, че с лична карта няма как да мина  Embarassed
Влизам в метрото, сядам и ровя във ФБ. Срещу мен млад мъж ми се усмихва  newsm78Що годе ставам, ма чак пък толкоз  Crazy А то ми било разкопчано копчето на ризата и сутиена ми навънка, червен  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 792
А някой предлагал ли е на приятелките си сол вместо захар за кафето?...

А желатин? Обикновено си правя в еднакви малки бурканчета смес от кафява захар с подправки - ванилия, канела, кардамон, лавандула - да се намират, когато съм на кеф. Последният път купих пакет захар, нацвъках по бурканчетата, но нямах време да ги овкуся. След няколко дни се захванах да пълня и редя големите буркани с подправки, наизкарах всичко от шкафа и от едно кьоше излезе някакво забравено малко бурканче с жълтеникакви кристалчета. Реших, че е захар от предна "реколта" и ѝ хакнах малко канела, даже я изкарах по-напред, да мине първа. Е, мина, черпя голямата щерка мляко с нес, блъскам лъжичка ароматизирана захар, тя пристига след 5-6 минути да си вземе чашата и писва "С какво ме тровиш!".
Виж целия пост
# 9 793
А някой предлагал ли е на приятелките си сол вместо захар за кафето?...

А желатин? Обикновено си правя в еднакви малки бурканчета смес от кафява захар с подправки - ванилия, канела, кардамон, лавандула - да се намират, когато съм на кеф. Последният път купих пакет захар, нацвъках по бурканчетата, но нямах време да ги овкуся. След няколко дни се захванах да пълня и редя големите буркани с подправки, наизкарах всичко от шкафа и от едно кьоше излезе някакво забравено малко бурканче с жълтеникакви кристалчета. Реших, че е захар от предна "реколта" и ѝ хакнах малко канела, даже я изкарах по-напред, да мине първа. Е, мина, черпя голямата щерка мляко с нес, блъскам лъжичка ароматизирана захар, тя пристига след 5-6 минути да си вземе чашата и писва "С какво ме тровиш!".

Записвам се с лимонена киселина в кафето вместо захар  Laughing
Виж целия пост
# 9 794
и от мен една лъжичка хлебна сода  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия