Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 682
  • 18 481
# 9 795
А някой предлагал ли е на приятелките си сол вместо захар за кафето?

Дъщеря ми на леля си.  Държа солта и захарта в еднакви буркани, а не ми се ставаше за хиляден път и помолих детето да донесе захарта.  Laughing
Виж целия пост
# 9 796
Рядко ме е срам, но днес просто се изчервих  Embarassed Бързам сутринта, изризам по-рано, че вървя доста пеша до работа. Но първо влизам в метрото да стигна до ЦУМ. Чеквам се на апаратите, не става. Минавам на втори - пак не става, на третият също не може. Отивам дна гишето да помоля служителката да ми види картата, знам че важи до 13-ти вкл. Тя ми каза, че с лична карта няма как да мина  Embarassed
Влизам в метрото, сядам и ровя във ФБ. Срещу мен млад мъж ми се усмихва  newsm78Що годе ставам, ма чак пък толкоз  Crazy А то ми било разкопчано копчето на ризата и сутиена ми навънка, червен  Mr. Green

Имало е мръсни помисли  Joy

Аз кафето го пия чисто, без захар. Иначе аз съм слагала сол на ММ в кафето. Реакцията беше безценна  hahaha



Виж целия пост
# 9 797
Ха, леля ми една година беше направила курабиите за Великден със сол. Така щедро беше ръсила  в тестото. Grinning. Добре, че навреме се усетила, та козунаците си бяха наред.
Виж целия пост
# 9 798
Рядко ме е срам, но днес просто се изчервих  Embarassed Бързам сутринта, изризам по-рано, че вървя доста пеша до работа. Но първо влизам в метрото да стигна до ЦУМ. Чеквам се на апаратите, не става. Минавам на втори - пак не става, на третият също не може. Отивам дна гишето да помоля служителката да ми види картата, знам че важи до 13-ти вкл. Тя ми каза, че с лична карта няма как да мина  Embarassed
Влизам в метрото, сядам и ровя във ФБ. Срещу мен млад мъж ми се усмихва  newsm78Що годе ставам, ма чак пък толкоз  Crazy А то ми било разкопчано копчето на ризата и сутиена ми навънка, червен  Mr. Green
Хахаха, готина сутрин!
Виж целия пост
# 9 799
Това кафе за нищо го нямате бре, момичета  Crazy   bouquet
Виж целия пост
# 9 800
А да сте правили лютеница с веро? Преди много години вуйчо ми донесъл на майка ми веро от някъде /било дефицитна стока/ и тя го наляла в онези зелените стъклени бутилки от едно време, в които се продаваше олиото. Минало време и тя забравила, че в това шише е наляла веро. Един ден слагат с баща ми да варят лютеница на село на огъня. Идва ред на олиото, майка ми вади бутилката /верото/ от шкафа, сипва смело и като се запенила онази ми ти лютеница... Изхвърлили я, ама колко ще я е било яд, че бяха минали вече много години и тя още се ядосваше, като го разказваше. И с право се ядосваше - който е правил домашна лютеница знае колко време се пекат и белят чушки и колко време се изваряват домати на огъня.
Виж целия пост
# 9 801
Дяда ми, лека му пръст, е правил кисели краставички с ракия, вместо с вода. Преди години течаща вода нямаше на вилата и нашите носеха в дамаджани и туби вода от града. Та където водата, там и ракията. Много ги беше яд, вероятно за ракията повече  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 802
А пък моя дядо беше направил запръжката на боба с какао вместо червен пипер  Laughing
Виж целия пост
# 9 803
Лютеница не съм, но картофена салата (направена с последните картофи #Cussing out) полях щедро с веро от кръгла бутилка досущ като олиото. Ядохме рибата без салата.

Сол сложих в кафето на брат ми. Прибирам се и гледам кафето недокоснато - шах и мат. Thinking Питам обидена: "Що не си си изпил кафето, бре?". Отговор : "Ми щот ти го оставих да го опиташ". Е, опитах го и тутакси ми се появи причината пред очите. Sick
Виж целия пост
# 9 804
Божееее, вий не сте муни, вий сте откривателки на нови усещания!
Виж целия пост
# 9 805
А пък моя дядо беше направил запръжката на боба с какао вместо червен пипер  Laughing

Горкият ти дядо - не казвай, че го е изял! Моят веднъж си яде мусака със захар, вместо със сол, но кайма имало вътре, как да я хвърли!
Виж целия пост
# 9 806
В един буркан от майонеза съм си направила домашен крем от свинска мас с цветове невен.
Познайте ММ с какво си намаза една филия  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 807
В един буркан от майонеза съм си направила домашен крем от свинска мас с цветове невен.
Познайте ММ с какво си намаза една филия  Mr. Green
Така, така. Няма само бат' Бойко да яде филии с мас.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 808
В един буркан от майонеза съм си направила домашен крем от свинска мас с цветове невен.
Познайте ММ с какво си намаза една филия  Mr. Green
И после като ползва тоалет няма да ви трябва ароматизатор, ще си мирише на цветенца Wink
Иначе леля ми преди години беше ни направила сутрешното кафе с голям мерак и естествено със сол. Не успя да ни изненада обаче, защото беше първата отпила от вълшебната отвара и едва преглътнала я се развика да не пием и ние Simple Smile
Виж целия пост
# 9 809
Друг мой кулинарен опит, завършил трагично.
На гости сме при леля ми. Братовчедка ми е на около 12 години, аз на 9. Решихме да помогнем на леля и да направим таратор. Сложихме всички продукти и, разбира се, чесън. Ама цяла глава. Ама се оказа, че този чесън не е обикновен, а някакъв азиатски и отровно лют. Никой не успя да преглътне дори и една лъжичка. Само леля, милата, се опита да яде, за да уважи труда ни.  Heart Eyes

А в друг случай пак двете с братовчедка ми, улисани в сладки приказки, слагахме захар в таратора и се чудехме защо не соли тая сол.  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия