Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 655
  • 18 481
# 4 965
Веднъж за една бройка да си сложа на косата депилатоар вместо къна  ooooh!
Взела съм един коплект от двете, който представляваше една хартия с двете пликчета от двете страни и сгънато като папка. Решавам да се къносвам и как съм го завъртяла не знам но съм взела депилатоара, а и двете бяха зелен прах. Сложих фоксин и то стана тъмно червено.
Тъкмо се каня да се мажа и сестра ми се прибира и вика:
-Защо мирише на депилатоар, а ти се каниш да се боядисваш?
Както имах навик да спя с къната и да се мия сутринта, представям си как щях да се събудя  Shocked
Виж целия пост
# 4 966
Навремето татко имаше един крем за бръснене в туба като от паста за зъби и на 2 пъти си слагах на четката за зъби...  Crazy
Виж целия пост
# 4 967
XXX_  hahaha,много добре те разбирам, дядо ми имаше такъв крем (май "Каро" се казваше) и аз редовно си миех зъбите с него. Имах комплект детски с  паста и вода за уста, ама нали да не се мина и да се правя на голяма, използвах  "пастата" на големите. И си беше ужасно, то няма плакнене, да не говорим ,че и въздух не можех да си взема, все някакъв балон се образуваше и влизаше навътре и аха да го глътна и взема, че издишам и го пратя навън - три минути миене на зъби и пет часа после вадиш балони... Даже дядо ми  имаше три липсващи зъба и бях сигурна, че с пастата си ги избушонирал...Та хич не  ми се случи два-три пъти - МНОГО ДЪЛГО беше,  разбрах за какво става въпрос, чак когато баба ми ме видя вадеща балони в банята и  пролази ( щото не можеше да ходи от смях) до хола, където е дядо ми да му сподели. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4 968
 rotfImao rotfImao rotfImao Ще умра от смях с вас, честно!  Joy Joy Joy Сълзи ми текат!
Виж целия пост
# 4 969
Да, да, същия...  Joy Joy Joy Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 4 970
Аз на няколко пъти си почиствам лицето с лакочистител  newsm03
Виж целия пост
# 4 971
Да се запиша с прясна муньовщина. Отворила съм си две теми - една за кожата и тази. Чета коментара на  Lucky_luck и се чудя какъв ли благоприятен ефект има лакочистителя  Joy
Виж целия пост
# 4 972
Един път, в леглото, търсех някакъв приемлив начин да артикулирам "горещо ми е", "тясно ми е" и "тежи ми" (завивката). И изтърсих: "Гори ми, ъъъъ... боли ме!"  Crazy
Настана голям смут и объркване...
Виж целия пост
# 4 973
Страхотна тема!!! ЗНаех си, че не съм сама Wink
Ето и моята муньовска постъпка (една от многото):
предисторията е, че имах един колега, който по цял ден за щяло и нещяло използваше думата "чудесно" и всички покрай него започнахме да я използваме... А другата част от предисторията е, че по онова време в главата ми се въртеше един виц: -Ало, кой се обажда? - Ало, топла вода имете ли? - Имаме. -Е, мийте си краката и си лягайте!
Та ето я и самата история:
Една есенна вечер се прибирам от работа, ама бях ужасно уморена. Цял ден си бях късала нервите с разни простотии и вече нямах сили даже да се ядосам. От спирката на рейса до нас са 10мин пеша, и за да спестя ходене минавам между блоковете- а там тъмно, уличното осветление липсва наполовина, а освен това беше валяло и имаше бая локви... Та вървейки уморена, хич и не забелязвам кога съм нагазила в една дълбока локва и го разбирам едва след като и с двата крака съм в нея. Поглеждам си обувките (елегантни, на токче) и понеже вече са пълни с вода, а аз нямам нерви даже да се ядосам, казвам на себе си на ВИСОК глас:" Чудесно! Измих си краката, сега да си лягам!" Излизам от локвата и на метър-два от мен виждам някакъв мъж (разхождаше си кучето), който ме гледа облещен и чака с интерес какво още ще направя или кажа...
Аз обаче го поглеждам високомерно и отминавам с високо вдигната глава! (Бръмбарите в главата ми станаха на крака и дълго време ръкопляскаха...)
Виж целия пост
# 4 974
Страхотна тема!!! ЗНаех си, че не съм сама Wink
Ето и моята муньовска постъпка (една от многото)...
Аз обаче го поглеждам високомерно и отминавам с високо вдигната глава! (Бръмбарите в главата ми станаха на крака и дълго време ръкопляскаха...)
Убийствено  Joy Съвсем ясно си представих историята, даже и бръмбарите, които ръкопляскали.
Виж целия пост
# 4 975
И като съм започнала да пиша...ето още една история:
Оперираха ми мъдрец, растящ накриво. Имам шевове в устата, всичко ми е изтръпнало от упойката и едвам си отварям ченето. Излизам от болницата, купувам от една аптека предписания ми антибиотик и се прибирам да го пия унас. Отварям опаковката и О, ужас!!!: хапчетата едни ОГРОМНИ, ама сигурно 5 пъти по-големи от стандартно хапче. Обаче искам- неискам- трябва да ги изпия, не върви да ги чупя на части, щото са меки и ще се наронят и едвам и с много мъка едвам ги гълтам... Едвам си отварям устата, пия ги 1-2 дена по схемата и ругая тоя дето ги е измислил такива огромни... И на 3 ден чета упътването им и разбирам, че те били за разтваряне във вода и за пиене...  ooooh!
Та вече чета упътването на всички хапчета Wink

П.С. А днес направих кафе на шефа по следния начин (той го пие сладко): сипах 3 лъжици захар в...чинийката Simple Smile Ама се усетих навреме Wink
Виж целия пост
# 4 976
Сега ми идва на ум, че не съм ви разказала една история, която ми се случи, или иначе казано си причиних, преди няколко месеца. Събуждам се една сутрин и тръгвам да си въвеждам мързеливието в ред, тъй като съм на работа, когато намирам на масата козметичните си мокри кърпички и върху тях бележка от ММ. И зачитам : "Прочети инструкциите". Викам си кви инструкции, кви 5 лева, аз вече цяла седмица си почиствам лицето с тия кърпи, той ми вика инструкции да чета. И докато сънливо мрънкам колко е смотан моя мъж съзирам отстрани на пакета картинка на някаква мивка. При по-задълбочено заглеждане с очи като палачинки откривам и други интересни изображения - плочки, вана... И съответно красноречивото "При употреба измийте добре ръцете", "Избягвайте пряк контакт с кожата" и прочие препоръки все в този ред.  ooooh! Да разбереш, че си си почиствал лицето цяла седмица с кърпички за фаянс... Безценно!  
Добре, че докато пребивавал в тоалетната ММ получил и нуждата да се поразчете, че.. Макар, че после като направих преглед на нещата - цяла седмица - ни една пъпчица!
Виж целия пост
# 4 977
Днес определено мога да се нарека "муня", правих маневра назад с колата и се обърнах за да гледам, да не ударя някой.Резултата-счупен преден ляв мигач, имам парктроник(само отзад), ама що да гледам и отпред.  ooooh!
Виж целия пост
# 4 978
Сега ми идва на ум, че не съм ви разказала една история, която ми се случи, или иначе казано си причиних, преди няколко месеца. Събуждам се една сутрин и тръгвам да си въвеждам мързеливието в ред, тъй като съм на работа, когато намирам на масата козметичните си мокри кърпички и върху тях бележка от ММ. И зачитам : "Прочети инструкциите". Викам си кви инструкции, кви 5 лева, аз вече цяла седмица си почиствам лицето с тия кърпи, той ми вика инструкции да чета. И докато сънливо мрънкам колко е смотан моя мъж съзирам отстрани на пакета картинка на някаква мивка. При по-задълбочено заглеждане с очи като палачинки откривам и други интересни изображения - плочки, вана... И съответно красноречивото "При употреба измийте добре ръцете", "Избягвайте пряк контакт с кожата" и прочие препоръки все в този ред.  ooooh! Да разбереш, че си си почиствал лицето цяла седмица с кърпички за фаянс... Безценно!  
Добре, че докато пребивавал в тоалетната ММ получил и нуждата да се поразчете, че.. Макар, че после като направих преглед на нещата - цяла седмица - ни една пъпчица!
rotfImao rotfImao rotfImao Нимоа!
Ето, на това се казва "кожа като порцелан"  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 979
Леле, Присмех, така цветно си го представих Joy hahaha Joy, а коментарът на Атти, направо ме  доразрева Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия