Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 820
  • 18 481
# 7 770
Мисля, че вчера ударих дъното. Явно покрай бебето съвсем съм изперкала. Вчера сутринта тръгвам на фризьор и докато се обувам обяснявам на майка ми кое къде е, с какво да нахрани бебето и т.н. Обух се и тръгнах. Докато вървях към спирката нещо не ми беше комфортно, не съм обувала обувки с токчета отдавна, но нали това са обувките ми с ниско токче, чудя се защо ми е неудобна обувката на десния крак . Поглеждам си обувките и в един момент зацепвам, че едната обувка е тази с ниското токче, а другата е с високо токче  от друг чифт обувки. Обула съм две различни обувки Laughing (Имам два почти еднакви чифта обувки, но разликата във височината на токчетата е голяма.) И така съм ходила до спирката, която не е много близо до вкъщи.  Joy
Виж целия пост
# 7 771
            Juli_M, поне си демонстрирала кръшна талия и олюляваща се сексапилна походка!  newsm62  Hug
Виж целия пост
# 7 772
Да се включа и аз с прясна муньовщина от снощи. Порязах се, докато правех салатата. Отивам да сложа лепенка и продължавам да режа. Забелязвам обаче, че пръста ми продължава да кърви. Оказа се, че съм сложила лепенката на другия пръст. #Crazy
Виж целия пост
# 7 773
Шаги, това ме разби Simple Smile. Добре че не си хирург или зъболекар, колко здрави крайници и зъби можеха да оттекат Simple Smile.
Виж целия пост
# 7 774
(Имам два почти еднакви чифта обувки, но разликата във височината на токчетата е голяма.)
Ние с майка ми навремето имахме 2 чифта абсолютно еднакви сандали. Бях харесала нейните и ми взе същите половин номер по-малки. Един ден беше запрашила на работа с един малък и един по-голям Simple Smile. Било и малко неудобно...
Виж целия пост
# 7 775
(Имам два почти еднакви чифта обувки, но разликата във височината на токчетата е голяма.)
Ние с майка ми навремето имахме 2 чифта абсолютно еднакви сандали. Бях харесала нейните и ми взе същите половин номер по-малки. Един ден беше запрашила на работа с един малък и един по-голям Simple Smile. Било и малко неудобно...

Със сестра ми имаме едни и същи кецове с разлика един номер. Една сутрин бързала за работа и обула едната нейна и едната моя. Съответно цял ден едната й стискала, но според нея било защото са нови и не били "разходени".  Joy Чак вечерта видяла, че ги е разменила. hahaha
Виж целия пост
# 7 776
Закъсняваме, закъсняваме, взимаме последния завой, виждам едно свободно място и се мятам от воля. Гася колата въздишайки доволно.
А, отзад се чува: Мамо? Мамо? Какво направо, мамо?
Ами, не съм преценила, че мястото е малко и съм се наръгала между двете коли на по сантиметър и няма никакъв нормален начин да слезем от колата. 1 сек паркиране, следват поне 5 мин 'разпаркирване' Simple Smile, че все пак сме на оживен булевард .. и търсене на друго място...
Виж целия пост
# 7 777
Това го направих съвсем скоро. След като установих, че ще успея да изляза през дясната врата, се сетих, че този до мен от ляво изобщо няма да може да си влезе в колата.  ooooh!
Виж целия пост
# 7 778
Така влизах веднъж през багажника на колата - бях паркирала съвсем близо до тухлена стена, един пикап ми се лепнал плътно отляво, дори си прибрал огледалото откъм пътника. Чаках, чаках, накрая му теглих една майна, прибрах му и другото огледало, свалих кората на багажника и се наврях през него. Добре че ходя с панталон и нямаше хора наоколо, сигурно щеше да стане уникално клипче.
Виж целия пост
# 7 779
И аз паркирах тази сутрин на около педя и половина от една кола, която ми остана вляво. Аз слязох криво-ляво, а после видях, че и този от дясната му страна е спрял също така близо, както спрях и аз. За извинение мога да кажа само, че това беше единственото свободно паркомясто, а аз закъснявах за работа. Колата ми не си го е отнесла, но ушите ми цял ден пареха  Laughing
Виж целия пост
# 7 780
През багажника влизах в колата цяла седмица, когато ми разбиха ключалката гадни крадци.
Драмата приключи, веднага след като разбрах, че трябва да отида при ключар, а не в 'специализиран сервиз за автоключалки'  Crazy
Виж целия пост
# 7 781
Поне сте паркирали там където искате, а не като мен пред ''в къщи'', но нито беше пред нашата къща,нито същата улица. А така се зарадвах, че ''комшийте'' не са ми взели мястото. Laughing
За мое оправдание-къщите и улиците  в нашия квартал си приличат, а и сме ''само'' от 2 месеца на новия адрес.
Виж целия пост
# 7 782
А тук паркират по слух и с побутване  Grinning.
Виж целия пост
# 7 783
През предната врата на пасажера влизах, бременна, след като ме удариха точно в моята врата Simple Smile))) Беше цирк, защото при ПТП-то повтарях, че съм бременна, след инвитро, и не ми пука за колата а всъщност се бях притеснила доста ама доктора (звъннах му веднага след случката) ми каза да не ти пука за колата Simple Smile Продължи около седмица това странно наместване на "правилната" седалка Simple Smile))))
Виж целия пост
# 7 784
На една приятелка ѝ се беше развалила дръжката на шофьорската врата и в продължение на 2-3 месеца редовно си излизаше и влизаше от дясната врата  Mr. Green Хората доста странно я гледаха  Laughing

А на мен какво ми се случи онзи ден. Возя се в автобуса и с периферното зрение виждам до мен жена да държи бял бастун и тъкмо да кажа: "Госпожо тук има място, искате ли да седнете?" и видях, че жената всъщност не е сляпа, а "белият бастун" е някакъв парцал с бяла дръжка  Blush Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия