
Мунята си е муня. Преди няколко дни си зарязах миксера върху горещия плот. Усетих се точно преди да се размекне пластмасата. 



Да не обяснявам на колко гологлаво очилати съм се усмихвала, махала, един даже побутнах закачливо по дупето с думите - стига си се моткал, гладна съм вече
ама и теб си те бива обаче
, сега се сетих още една случка. Слагам аз тигана на котлона една вечер и ще правя мишмаш, тогава обаче бях модератор в един game форум и майстор на гилд (и сега съм си
). Та включвам си котлона и си слагам мазнината в тигана, лепвам го и викам тъкмо докато загрее ще погледна форума, а точно тогава едни простотии стават и аз да ги оправя и се сещам че печката е включена. Отивам аз в кухнята и нещо ми е супер тъмно предвид че лампата е светната
Препоръчани теми