Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 949
  • 18 481
# 9 090
И аз имам подобен случай Laughing Вървим си по улицата на село и братовчед ми казва, че на пътя има змия. Аз не му обръщам внимание щото съм заета с любовната си история с младеж от съседен блок и ненавист към родителското тяло заради идеята им да прекараме уикенда на село Crazy Той повтори няколко пъти милия ама аз разбрах какво казва точно преди да я настъпя.... Страшничко си беше та и любовните терзания ми минаха Wink
Виж целия пост
# 9 091
От месец ми липсва един парфюм и се оплаках, че явно някой го е гепил от външния джоб на чантата. При което щерка ми учудено: Ама той не е ли в стъклената витрина в дневната?
Там беше, преместих го, за да не търся сутрин из нощното шкафче. Предвид, че съм предимно в дневната от 19 до 23 вечер, би трябвало да съм го видяла, но...
Виж целия пост
# 9 092
И аз имам подобен случай Laughing Вървим си по улицата на село и братовчед ми казва, че на пътя има змия. Аз не му обръщам внимание щото съм заета с любовната си история с младеж от съседен блок и ненавист към родителското тяло заради идеята им да прекараме уикенда на село Crazy Той повтори няколко пъти милия ама аз разбрах какво казва точно преди да я настъпя.... Страшничко си беше та и любовните терзания ми минаха Wink
A-a-a не! Ще разкажеш какво става като настъпиш змия! Naughty
Виж целия пост
# 9 093
Аз пък преди доста години,бяхме на село и нещо копаехме в градинката.По едно време гледам един червей,ама доста подвижен и голям.И казвам на мъжа ми,виж какъв червей само.И той стойй,това е змийче.Изкара ми акъла тогава 😁😁
Виж целия пост
# 9 094
 GrinningТова лято на плажа мъж с два питона приканва да се снимат с него.Срещу него вървят момче и две момичета.Момчето казва :"Я,змия!"Ех,че като скочиха тия девойки,едната с дрехите влезе във водата. Grinning
Виж целия пост
# 9 095
Снощи реших да си сваря картофи, докато върти пералнята...пералнята свърши, прострях дрехите, картофите още бяха сурови...да бях мушнала щепсела в контакта ли?!?
Виж целия пост
# 9 096
Така се пребих тази вечер в едно разлято олио, че нямам думи. Като по филмите хвръкнах... Добре, че дупето голямо та не си счупих нищо... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 9 097
Ау, Камалия, много неприятно. Такива падания са много опасни, не само мунски.
Добре, че си добре  Laughing.
Виж целия пост
# 9 098
Звъни ми благоверния по телефона вчера (четвъртък). Празни приказки. "Какво правиш", бла-бла.
- Какво да взема от магазина? Питай Алекс и Дияна какво искат.
- Алекс не е тук.
- Е как не е? Ти не го ли взе от у-ще? и "Защо не го взе?"
- Нали е на тренировка.
- Ама нали в четвъртък вече няма...
Тренировките са му вторник, четвъртък и петък и обикновено мъж ми го прибира тогава. Но от две седмици в четвъртък няма тренировки, а в петък са два часа.
Поглеждам часовника - 18:30. А дребния свършва у-ще в 16:30. Ошашках се. Мятам телефона на щерката с думите "Алекс не се знае къде е" и "идваш с мен". Тя изобщо не обича да ходи да го прибира и по никакъв начин не мога да я накарам да извърши тази дейност. Но този път се облече за 3мин.

Отиваме. С късогледия си поглед фокусирах един фърфълък да играе футбол в училищния двор и казвам на щерката "това е Алекс". Ритат топка с още едно забравено момиченце.
Питам го къде са му нещата - "при учителката". Стана ми лошо... да стои жената до това време.
Багажа му беше при охраната. Човека им пуснал да гледат филм, но решил, че времето е много хубаво и ги пратил да играят на двора. Беше им дал топки. Каза на дребния "донеси ми топката, която ти дадох и можеш да си тръгваш".

Случвало ми се е да го прибера и да не помня, че съм го прибрала, но за първи път го забравям в у-ще  Embarassed
Ама той си играеше и хич не му дремеше.
Виж целия пост
# 9 099
Добро утро  bouquet

Ето една от най-новите муни Grinning Вчера напрегнат ден в работата, прибирам се и на път да мина да взема малката от градината. Мъжът ми звъни, свекър ми изобщо не я е водил понеже го домързяло. Викам си "ок, няма проблеми". Прибирам се в къщи и постепенно намирам всякакви нередни неща. Най напред хванали една кутия съдържаща Хлофадон и всякакви джуджавки, за щастие не са пипали от него. Слагам им да вечерят и гледам малката, Мелинда нещо един кичур ми се струва по къс, оглеждам я хубаво и какво да видя, цялата остригана като че некачествено укосена трева  Shocked, а косата и беше дълга до дупето. Оглеждам Калан и какво да видя, нейната накълцана също. Оформих им косите до колкото можах. До тук добре, обаче свекър ми взема дистанционното и ми вика че не работи, мойте поне са си диви, решили да "подстрижат" и копчетата му.Отделно нарязали едно от детските лепила за хартия.И всичко това докато свекър ми си мислел че спят и решил да шета из кухнята. Rolling Eyes
Днес за добро утро пък понеже съм почивка от работа трябваше да заведа едната щерка на градина а другата на комисия, само че това нямаше как да стане понеже се подхлъзнах в банята и в първите минути не успях да се изправя, сега съм с натъртено коляно и показалец на лявата ръка, май леко сътресение и леко накуцваща  Close Тези дни са ми мноого "добри", не знам да се смея ли или какво...

Хубав и усмихнат ден на всички  Simple Smile
Виж целия пост
# 9 100
Като говорим за падане: аз се захлюпих по очи пред Инспекцията по труда, заради незалепени плочки, преди цели две седмици. Още ме боли кокълчето до палеца на крака (не съм ходила на рентген). Обаче си мисля, ако някой ми се увреди в офиса, аз ще съм отговорна по трудовата злополука, а Инспекцията по труда не сноси никаква отговорност за нищо. newsm78
Виж целия пост
# 9 101
Можеш да съдиш общината или Инспекцията, не знам кой е собственикът.  newsm78

Аз пък забравих децата заради смяната на времето. В колата не съм сменила часа, гледам 15:30 часа и съм си спокойна .. Добре, че си погледнах телефона .. газ..
Виж целия пост
# 9 102
Сега се сетих и за още една моя изцепка.  Mr. Green

Преди години за първи път ми изписват някакъв много силен антибиотик. Пия си го аз но до тогава никога не бях чела противопоказанията в рецептите. Та отиваме аз и моя съученичка с гаджето й в работата на бивше гадже, и той поне не може да излезне ме моли да ида да платя сметката му за М-тел (вече съм на трети ден от лекарството ). Отивам аз и понеже е на една спирка по на долу, плащам и тръгвам да се връщам. По едно време стигам аз на спирката и чувам някакъв много странен звук огласящ улицата. Обръщам се и какво да видя:На отсрещния тротоар един старец държи на кайшка с метална верижка и наморник мокър тюлен, и никой от минувачите не му обръща абсолютно никакво внимание  Shocked Явно дълго съм се зазяпала защото ми звъни бившия и ме пита къде съм, аз много така учудена и опулена в същото време му обяснявам за тюлена. Joy , а той си умира да ми се хили  Close: Съответно идват съученичката ми и гаджето й, сепват ме питайки къде е тюлена а аз като се обърнах отново нито стареца, нито тюлена бяха там  newsm78
На следващия ден съм на работа, тогава работех като кредитен консултант в Технополис.Както сме си седнали всички колеги от различните кредити и си приказваме така в следващия момент поглеждам към пътеката със спортните артикули и виждам много красива, снежно бяла котка. Малко дадох заето и в следващия момент една колежка ме пита какво има.Аз и отговарям че има котка в Технополис и всички се втурнаха да я издирват.Консултантите към магазина също в последствие, картинката за клиентите беше повече от учудваща естествено но котка така и не се намери  Laughing Същата вечер пък отиваме с компанията на заведение, естествено аз пак имам изцепка, бяхме около 15 души, и аз усещам нещо да минава през краката ми, едно такова мекичко, поглеждам и успявам за секунди да фокусирам някакво животинче много приличащо на котка  Crazy, естествено всички бяха с наведени глави под масата търсейки въпросното същество  Joy Joy Joy
В крайна сметка реших да погледна антибиотика който пиех за страничните ефекти и установих че има халюцинации за такъв. От тогава винаги чета какво пише в рецептите за страничните ефекти  Peace
Виж целия пост
# 9 103
Лелеее какъв е този антибиотик бе мила. Rolling Eyes
Обаче на тюлена вече бях леж. Joy
Виж целия пост
# 9 104
Лелеее какъв е този антибиотик бе мила. Rolling Eyes
Обаче на тюлена вече бях леж. Joy

Няма да е било антибиотик то.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия