Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 667
  • 18 481
# 9 825
Ще ме накарате от любопитство да си направя едно кафе със сол...
Не си го причинявай. Joy
Имах гостенка с преспиване и сутринта направила кафета. Вместо захар сложила ориз. Щедро сипвала от пакета. Бива, бива, ама чак пък ориз. Със сол да беше объркала. щях по да разбера.
Виж целия пост
# 9 826
Моите са дресирани и не разговарят с мен преди да си изпия кафето.Имам толкова кисел вид,че и котето слиза от дивана на който кърти нощно време и се покрива или се скатава тихомълком в стаята на сина ми.Чуе ли ,че разтоварвам миялната това е знак,че съм си пийнала кафенце и се дотътря да зяпа да не да изтърве нещо.
Рибозомова, сигурно една майка ни е раждала. Моята дъщеря в едно съчинение в училище беше написала за мен:"Мама е много добра, но след като си изпие кафето. Преди това никой не трябва да ѝ се мярка  пред очите. Ние всички много внимаваме." ooooh!
Виж целия пост
# 9 827
Хаха, Уиш, детето си е искрено  Crazy
Виж целия пост
# 9 828
Аха, ама като я вземам от училище и гледам госпожата ѝ да не ме забележи, че още помни. Embarassed
Виж целия пост
# 9 829
 Не вярвам на очите си!Детето е същото!Само че не е отбелязала,че съм много добра,така както звучи от твоето ,а писала "По принцип е добра,но не е здравословно за нас да разговаряме с нея преди сутрешното й кафе.Котката също я е страх от мама!".
 Е може ли такова нещо?И това тази година го е писала.
Виж целия пост
# 9 830
Всяко чудо за 3 дни  Wink
Виж целия пост
# 9 831
Рибозомова, стана като в индийски/турски/латиноамерикански сериал- ние сме от една майка, която е прегрешила в далечните си младини. Сигурно понеже аз съм по-дъртичка от теб, мен ме е оставила да ме отгледа 16-та ѝ братовчедка, но ето сега истината излиза наяве и дъщерите ни се оказват близначки. Laughing
Виж целия пост
# 9 832
Да допълня и аз за съчинението на моята дъщеря , когато беше 2 клас по повод събиране с приятели за Великден - " Жените правеха салати, а мъжете се мотаеха."
Виж целия пост
# 9 833
Така е,но не е приятно баш да разбереш за себе си,че си киселяк с фетиш към прахосмукачки.Описанието беше в стил"Мама работи до късно и през седмцата ни е спокойно,което рязко се променя в събота и неделя,когато почива.Тогава готви непрекъснато,освен това ни кара да чистим по цял ден с прахосмукачка,да си оправяме стаите и често ни вика,че сме ужасно бавни и мързеливи.Татко й котката ги е страх от нея!.Татко е програмист и много кротък човек."  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 834
Да допълня и аз за съчинението на моята дъщеря , когато беше 2 клас по повод събиране с приятели за Великден - " Жените правеха салати, а мъжете се мотаеха."
Joy Реалистична творба, няма спор.

Ох, мен госпожата ме беше привикала да ми се скара с думите:"Хубаво е, че детето има голям респект от Вас, но..." Оставям на вашата фантазия последвалото след "но". С две думи, за малко да викне социалните госпожата, че съм майка-терорист. И аз затова като си вземам детето се старая да не ме види госпожата, или ако ме види, заемам най-благата физиономия, на която съм способна.
Виж целия пост
# 9 835
Изказване на баткото за мен (пред мен):"Демокрацията в дома на мама е мираж." //Баткото е на 25 и отдавна си живее отделно.//
Виж целия пост
# 9 836
Изказване на баткото за мен (пред мен):"Демокрацията в дома на мама е мираж." //Баткото е на 25 и отдавна си живее отделно.//

Дъщеря ми учи за системи на управление (беше в пети клас), и като стигнаха до диктатура и определение на диктатор, решавам да и дам малко примери. Прочете тя дефиницията на диктатор, питам я " и кой ти идва на ум" очаквайки да чуя Хитлер. Е, чух "мама".  Laughing
Виж целия пост
# 9 837
Ох, много се смях. Аз да се посрамувам, щото моят като ме види да чистя и пита "Гаджето ти ли ще идва?" хахах
Иначе беше писал "Мама е много готина. Обича футбол като мен и ме води с нея в бара да гледаме мачове на Барса. През това време тате си седи вкъщи и мие чинии"  Joy
Това го беше разказвал и на треньора по футбол , който ме попита дали детето не се е объркало и всъщност да е обратното. Когато потвърдих физиономията му беше безценна.
Виж целия пост
# 9 838
Ох, много се смях. Аз да се посрамувам, щото моят като ме види да чистя и пита "Гаджето ти ли ще идва?" хахах
Иначе беше писал "Мама е много готина. Обича футбол като мен и ме води с нея в бара да гледаме мачове на Барса. През това време тате си седи вкъщи и мие чинии"  Joy
Това го беше разказвал и на треньора по футбол , който ме попита дали детето не се е объркало и всъщност да е обратното. Когато потвърдих физиономията му беше безценна.
hahaha Joy Joy Миенето на чинии от таткото през това време, ме довърши
Виж целия пост
# 9 839
Ох, много се смях. Аз да се посрамувам, щото моят като ме види да чистя и пита "Гаджето ти ли ще идва?" хахах
Иначе беше писал "Мама е много готина. Обича футбол като мен и ме води с нея в бара да гледаме мачове на Барса. През това време тате си седи вкъщи и мие чинии"  Joy
Това го беше разказвал и на треньора по футбол , който ме попита дали детето не се е объркало и всъщност да е обратното. Когато потвърдих физиономията му беше безценна.
hahaha Joy Joy Миенето на чинии от таткото през това време, ме довърши
Представих си скръбната му физиономия, докато мама и детенце  bigdance2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия