и аз помислих същото
.Толкова увлекателно четеше приказката,че се почувствах все едно съм вкъщи.Като приключи исках да питам нещо,но вместо госпожице казах бабо
.
) имахме нова госпожа по немски(едва сме започнали да учим,знаем 5 думи на кръст).Та идва учителката и се представя на немски.Целия клас после се чудехме какво е това име Фрау

.Толкова увлекателно четеше приказката,че се почувствах все едно съм вкъщи.Като приключи исках да питам нещо,но вместо госпожице казах бабо
.


Но не пада по гръб и пак настояваше, че винаги така го е правила и винаги се била свързвала...

Втория път звъняло по-силно, убедена беше в това!
Прясно следновогодишно включване от нея - сантиментална е и на 1-ви януари се обажда на когото се сети от близките и далечните роднини да ги поздравява. Говорят си с братовчедка й Х за друга роднина Y и баба казва X да предаде поздрави на Y, при което X възкликва: "Ама тя умря!", а баба ми недоумява: "А, тъй ли, че кога?". X още по-втрещена: "Е, през '97, ти нали беше на погребението"
Препоръчани теми