Великден е сега и нека с ДЕКЕМВРИйските деца нашарим най-красивите яйца!

  • 10 960
  • 292
# 30
Нелка, стискам палци и аз по- бързо да се оправи мъжлето ти  Hug
Мама Яни, минахме през Попово при екстремното ни прибиране от почивка и спряхме на форнетите. Иначе непременно щях да се обадя  Heart Eyes
Маце, развесели ме с тази твоя питка каменарка  Grinning. Нещо като бойния хляб на джуджетата ли е или наистина така се казва? А на въпроса- в загрята фурна се пекат. Гледам, че много скочиха в дълбокото с тези овесенки  Grinning. Ми така де, да не съм сама в страданията при следващото теглене на кантара  Mr. Green
Виж целия пост
# 31
Имам въпрос,какво количество мляко изпиват 4 месечните бебета за едно хранене(че днес ще отсъствам и трябва да изцедя една порция,а незнам колко)?

Момичета предлагам да не се делим на кърмачки  и хранещи изкуствено(минала съм и през едното и през другото),ние сме майки.Всяка майка гушва бебчето си като го храни,дали с шише дали с гърда.Всяка майка обича рожбата си и това,че кърми или не кърми не я прави повече майка от другите майки.

Ако аз съм споделяла нещо за кърменето не е било с цел да обидя мамите,който хранят с АМ,а да споделя опита си и ако мога да помогна на някое майче,което има нужда(било то само с насърчение или някой съвет).

Както казах и по-наприд,чувствам ви толкова близки и наистина не искам форума да се превръща в бойно поле,моля  bouquet
Виж целия пост
# 32
Добро утро! Иве, благодаря и аз за кафето и хубавата тема! Ние сме боядисали яйцата в четвъртък, а днес ми се иска да се разходим и да се видим с една приятелка, която ще ражда на 29-и. А вашите овесенки няма да ги гледам, защото си бяхме направили лимоновите бисквитки вече и ще ни стане много. Като знам, че след месец и половина ще ходим на море, започвам да се чудя дали ще събера смелост да се съблека по бански или ще си стоя облечена под чадъра. Да можех да сваля поне 3-4 кг, но как?
Бързо възстановяване на Косето и половинката на Нели и весели празници на всички!
Виж целия пост
# 33
zhaygarova, не се вижда...дай го пак като си излезеш от профила...плииииииийс Praynig
сега варя яйцата и после ще боядисвам...
Виж целия пост
# 34
ИвеHug за темичката, изписана с великденски яйца. bouquet

Пожелавам ви един хубав ден, изпълнен с усмивки и положителни емоции easter

Виж целия пост
# 35
poctor  извиняваи ако съм те засегнала лично,но не съм имала за цел това,дори напротив исках да кажа че кърменето и ЕБХ изискват повече усилия и постоянство и не на последно място желание на бебето за това.Мойто бебе също не натдава много и също не е перфектната сукателка но се борим.Големия ми син не искаше да суче изобщо и неопитноста ми изигра лоша шега.
Още един път извинявай ,подавам ръка за слагане на край на спора.
На всички майчета и бебоци весели празници !
Иве страхотни яйца,да ги боядисаш и твойте така.
 
Виж целия пост
# 36
Миленче, съжалявам, че реагирах така остро! Аз също не съм имала за цел да те засегна!  Прятно посрещане на празника на теб и на всички майчета и бебчовци bouquet
Виж целия пост
# 37
Иве, редактирах си поста, сега би трябвало да се вижда. То при мен и преди това се виждаше, не знам защо така.
Виж целия пост
# 38
Жайгарова, ама много ми харесват яйцата и курабийките ти Simple Smile))) Ще снимам и аз нашите великденски украси и вкусотийки, но утре. яйцата ги боядисах, но още не съм напазарувала, точно се стягам да излизам. С Косето бяхме на лекар на профилактичен преглед, и му извадиха едни страхотии от носа с вакуум, лелеее, направо се уплаших. Той стоически търпя. Защо не слуша и мен така, както слуша лекарите? аз едва успявам да му пръсна стеримар и да му сложа капките, а там търпя да му вкарат в носа клещи и вакуум. Направо нямам думи. Но и той много се е изнервил горкия, много му дойде. Сега ни предписаха и антибиотични капки, че не може да се оправим. И зинатът продължаваме, такива ми ти работи.

Добре че бебчо е кротичък и успявам да оправя Косьо, че ако беше някой ревлив, не знам кой по-напред... А малкият го нахраних, смених, облякох и пратих на разходката с таткото, който се оплака, че искал да си почива... Това след като съм станах в седем и половина, довърших съм си филма, ходих до 100 грама сладки да взема козунаците, дадох лекарството на Косето, (всичките ми мъже станаха в 10:30) приготвих го за излизане и бебето оправих, след което заведох Косьо до Токуда за профилактичния. Сега всички са седнали да гледат телевизия (легнали по-точно), бебето спи, а аз отивам да пазарувам. И после нека някой да ми разправя как щели да ме носят на ръце. Simple Smile)) Добре, че е Валя да ми помага (само че днес си почива и няма да я ангажирам по празниците, и тя си има семейство), иначе ако разчитам на моите "помощници", съм жива умряла. Но няма да се сърдя на мъжа ми, гледам го, че наистина е изморен, нека да си почине.

Е, хуквам към хит, кой знае каква лудница е, дано агнешкото не е свършило.

Успешна подготовка на всички Simple Smile))
Виж целия пост
# 39
Stella Maria, стига с тези вкусотийки де...току виж пак ще казваш рецепти Hug
ето моите яйца /и, разбира се, овесенките на края или по-точно това, което остана от тях/...този път не си играх много, че трябваше на обяд да ходим у наще, та нямах много време
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=126895&photo=2
zhaygarova, какви са тези лимонови бисквити сега...те са приказка Flutter
Виж целия пост
# 40
Момичета, ние участваме в конкурс за корица на списание. Моля  за помощ - гласувайте за нас!
http://mira2006.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&g=18&fr … ;i=3106&a=375
Гласува се като се маркират желания брой биберони в долния ъгъл на снимката.
Виж целия пост
# 41
не съм Ви чела скоро но влизам  да Ви пожелая весели празници
Виж целия пост
# 42
Лимоновите бисквити ги видях от тук и реших да ги направя заради Деян. Имахме късмет, че в едно квартално магазинче си намерихме формички /много ми харесаха, а са 1.50 лв/, а украсата мъжът ми я купи от Метро, то си е готово в тубички и направо се рисува върху сладките. А другият вариант е да се направи глазура /аз също правих, но с нея само намазах бисквитите/, да се оцвети и с пош или шприц да се рисува, аз нашата я направих от 1 чаша пудра захар, 3-4 лъжици вода и 1 лъж. разтопено масло. Обаче, за по-лесно може просто да се поръсят със захар преди изпичане, друг път така ще правя, сега беше, за да ни е по-цветно за Великден.
Виж целия пост
# 43
Весели празници на всички!  Hug
Виж целия пост
# 44
Мире, трябва да се гласува с sms, нали? Не мога да се ориентирам кой номер ви е снимката, че нали трябва да се прати sms със съдържание "dete и номера на снимката"...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия