Великден е сега и нека с ДЕКЕМВРИйските деца нашарим най-красивите яйца!

  • 10 960
  • 292
# 45
Ехооо мацки къде сте?
Колко ми е мъчно за вас ако знаете...
Тук съм се навряла в еди миризлив клуб и направоооо #Cussing out
Не съм ви чела назад, незнам какво сте спорили, но ви пожалавам весело изкарване на празника и много усмивки!И айде да се оправя това гадно време че....
МНоого целувки от мен и от моретоооо  bouquet
Виж целия пост
# 46
здравейте и от нас!

първо да ви пожелая весели празници и бързо оздравяване на Косето и мъжа на Нели!!!

И аз току-що правих овесенките, много са вкусни!!! Само че нещо не прецених разстоянието между сладките и моите се сляха в една униформена маса, затова няма да ги снимам да ми се смеете  Joy Но колко са вкусни, особено по-препеченки...ммм страхотни са!

Да ви се похваля на нас почти ни е избило първото зъбче. Не бих казала че го понесе тежко, разбрах чак като го видях, по-скоро цоцаше като за световно, от което гърдите ми постоянно бяха меки и аз вече се бях много притеснила че нямам кърма и се наливах постоянно с лактогонни чайове. Добре че след 2-3 дни си върна стария темп на ядене, да се поуспокоя малко. Между другото, не знам дали има други като нашата девойка, но тя се храни като самолет изтребител - като захапе и гъл-гъл-гъл, за около минута-две максимум изгълта колкото й се яде и тръгва да се мъчи да става. Повече нямам шанс да я накарам да изяде, колкото и да ми се иска понякога. Бабите като гледат колко е експедитивна, цъкат с език и остават с впечатлението че нищо не е яла. За мен, да споделя, кърменето е хем прекрасно изживяване (да си го гушнеш и да го гледаш как суче душичката), хем стресиращо. Постоянно ме гложди имам ли достатъчно кърма, какво да правя за да не намалее, потискам се като започне да ми прави номера и да се върти и отказва гърдата, а и ние от самото начало се кърмим със силиконови зърна, без тях не ще. Хем ми се иска да кърмя колкото се може по-дълго, поне до годинката, хем би ми било добре този страх да отпадне. Но предполагам че не съм уникален случай в това отношение Simple Smile Мисля си че към седмия-осмия месец като се позахраним, няма да е толкова фатално ако понамалее кърмата и ще ми олекне.
Виж целия пост
# 47
ВЛИЗАМ САМО ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Виж целия пост
# 48
Желая на всички светли празници.
Виж целия пост
# 49
Честит празник на всички и от мен! Воистина возкресе! Simple Smile))
Виж целия пост
# 50
Честит празник на всички! Нека огънчето, което всеки е донесъл у дома да осветява душите ни и бъдем по-добри!
Христос воскресе!
Во истина воскресе!
Виж целия пост
# 51
Честито Възкресение Христово!

Направих овесенките сутринта. И аз не прецених разстоянието и ми се долепиха. После при ваденето тръгнаха да се трошат, в следствие на което се зароди спор с мъжа ми - В намазана или в ненамазана тава се пекат?  Mr. Green Но, доста вкусно ни беше. Е има още де, не сме изяли всички.
Чигес, питката я наричам така, защото става много твърда, ама причината май е в това, че слагам много брашно, а не оставям тестото по-лепкаво.

И аз сутринта боядисвах яйца. До одеве варих агнешки комплект за дроб-сърмата. Месцето съм го приготвила само да го сложа да се пече. А и агнешка главичка варих. Голямо готвене, голямо чудо. ще си помисли човек, че сме една тайфа народ, а то двама души и едно бебе, дето не се брои при определяне на менюто  Laughing

И на голяма разходка ходих по обяд. Купих си много удобни обувчици - балеринки, за ходене по градинките. И една блузка грабнах в бързината, че детето не щеше много да участва в шопинга и надаваше вой в магазина. Голямо шофиране падне, слизане, качване - 300 пъти, столче, количка. По едно време вече не се търпеше рева, нямаше време да търся подходящо заведение, духаше вятър да търся пейка и я грабнах от столчето и я нахраних на шофьорското място. Подпрях си даже лакътя на волана и много удобно ми беше  Laughing

Лека нощ и весел празник!

Виж целия пост
# 52
Честито Възкресение Христово! easter easter

Виж целия пост
# 53
Аха, значи имаш малко джуджешка кръв, Маце  Joy
Христос возкресе!
Ех, като ви гледам яйцата, чак ми става гузно. Като беше по- малка Яна барбарони съм и рисувала, с прежди ги облепяхме, с восък ги рисувахме... сега малко мързеливо я карам и то не само защото имаме бебе.
Виж целия пост
# 54
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Нека бъде Мир и Любов в сърцата ни и
Благословени Великденски празници с много радост и веселие,
в чест на нашия Духовен Отец, който ни учи и закриля!



иииииииииии кафенце  Wink


Виж целия пост
# 55
Христос Воскресе!
Виж целия пост
# 56
Честито възкресение и от мен, момичета! Тъй като нашето семейство в момента е "всеки в различна посока" и сме си сами с децата, споделям празничното си настроение с вас! Пожелавам ви весели празници, спокойни нощи и да преливате от любов...

Виж целия пост
# 57
Христос воскресе!!!!

Ивче, вредна булка си ти, ей!
Ще ме извините, че нямам време да сложа нищо на "трапезата", но с един тати и едно бебе, демек с две бебета /Оффф, няма да мисля мрачно/ ми е малко трудно.

Пожелавам ви весели празници и много усмивки!!!!
Виж целия пост
# 58
Честито Възкресение Христово!Нека има светлина в душите ни и любов в сърцата!

Виж целия пост
# 59
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Здраве, любов и късмет за семействата ви!


Мен ме е яд на боята. Купихме тази година бели яйца, а боята се оказа боклук, станаха едни блееееди-бледи Confused

Анима, Филип също точно за 2-3 мин. се наяжда, а после и повръща половин литър, сигурно. Кога успява да изсуче това количество , не ми е ясно.
Кърменето за мен също е удоволствие, но спирам до тук,  че след 2-3 теми, ще почна да се чувствам виновна и за това...

Весело изкарване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия