(
)) Наистина е нещо оригинално и прекрасен спомен. Алекс, честити ви празници
)) Сигурно е много весело така, да празнувате през ден. Между другото, и аз не къпя Калоян всеки ден. Четох, че бебето трябва да се къпе всеки ден, след като започне да пълзи, преди това само му се изсушава нежната кожа и му се нарушава ПХ. Така че не се безпокой, нищо няма да ви стане. Разбира се, пак ще си го преобличаш редовно и дупенцето ще почистваш, както и гушката (там понякога се събират влакънца от блузките и се мокри от млякото, затова лесно се подсича).
))
( Нищо, това да му е кусурът.
, ама той и баткото много хубав бе
...да са ти живи и здрави дечицата
и вие покрай тях 




Трябва и ние някой ден така да отидем за по-дълго.
Аз вече забравих как се прави. Или пък да взема да пропиша...някаква женска историйка
, но дано бързо се оправи Сашето, да не я боли и да забрави за този кошмар 
/ няма да говоря...тя съвсем се затри като старите пари 



, от месец на месец сякаш по-хубави стават...на всички хилади цАлуФки
...ей, сега ще се турим и ние 



Препоръчани теми