Препарати за съдомиялна - 2 част

  • 116 455
  • 737
# 705
на моята в упътването пише че имам функция допълнително да се програмира сушене, но още не съм открила как.... въобще това упътвене ще трябва да се чете по-внимателно Wink
Виж целия пост
# 706
Здравейте!
съжалявам, че не мога да изчета цялата тема. Предстои ми купуване на съдомиялна, можете ли да ме ориентирате какви препарати да си взема на първо време (от софия съм, ако има значение)
мерси

Сол - гледай да е едра. Калгонит/Финиш е добра. Медикс също била едра, не съм я купувала.
Течност за изплакване - по желание.
Таблети - Феъри, Грюн грийн, Калгонит/Финиш - Куантум, Макс ин уан, Ал ин уан.
Първите два вида са моите фаворити.
Не купувай - Бинго, Кларо, Нит, Аро, Медикс, Сомат. Боклучави са.


мерси много Hug
а кое е по-добро да се ползва -  таблети или поотделно гланц и сол?
Виж целия пост
# 707
Момичета,взех си сол на Калгонит,таблетки грюн грийн,но течност за изплакване се чудя сега каква да избера.Момичето в магазина ми предложи таква на Сомат,но искам да знам вашето мнение и препоръки Hug
Виж целия пост
# 708
Може и никаква.
Предпочитай да е някаква био, струва ми се, че така ще е по-безвредно. Все пак остава по съдовете.
Виж целия пост
# 709
Може и никаква.
Предпочитай да е някаква био, струва ми се, че така ще е по-безвредно. Все пак остава по съдовете.

Нищо не можах да намеря БИО,ако някой знае в Стара Загора ,ще бъда много благодарна Peace
Виж целия пост
# 710
E, ДМ нямате ли?
Виж целия пост
# 711
Ей  не се сетих , благодаря ти!Дали ще  има там newsm78
Виж целия пост
# 712
Ей  не се сетих , благодаря ти!Дали ще  има там newsm78

ако коментирате био-гланц,  в Стара Загора съм сигурна ,че няма никъде. А в DM гланца не е био, в цялата страна. Проверявала съм в Стара Загора, Пловдив и София
Виж целия пост
# 713
 Embarassed не съм допрочела, че търсиш гланц. ммда, и в тукашния ДМ гланцът не е еко, за био пък да не говорим Sad
Виж целия пост
# 714
Ако може да се мине без гланц, моето мнение е, че е по-добре изобщо да не се използва. Просто една химия по-малко.
Виж целия пост
# 715
Бях чела някъде из темите,че едно момиче беше сложило оцет и беше доволна.Дали да не пробвам newsm78
Виж целия пост
# 716
От както махнах гланца (изтеглих го със спринцовка  Shocked), съм много доволна. В последната вода за изплакване няма пяна и не е мътна. Ползвам по половин таблетка - gruen green или calgonit all in one (миялната ми е 45 см/9 комплекта). Съдовете са чисти, скърцат (преди мазнееха от гланца). Но това предполагам зависи както от машината, твърдостта на водата, така и от самия гланц. Моят май не беше много хубав.
Виж целия пост
# 717
от същите еко таблетки има и гланц,напълно безвреден и бил хубав ,има го в '' карфур'' и в един саит го предлагат.
Виж целия пост
# 718
от същите еко таблетки има и гланц,напълно безвреден и бил хубав ,има го в '' карфур'' и в един саит го предлагат.
Да във фрешактив го има,поръчах го и ще  пиша като го използвам
Виж целия пост
# 719
Аз го ползвам в момента. Добър е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия