За ПАП 3 *Б*

  • 271 106
  • 1 295
# 690
Споделям мнението на Emoli, трябва да има къде да споделяме притесненията и страховете си, да си даваме една на друга кураж и подкрепа. Получавала съм всичко това от момичетата тук  Hug.

П.П. Днес очаквам да излезе резултата от цитонамазката, стискайте палци  Praynig
Виж целия пост
# 691
 Veniti, стискам палци да е добър резултата Peace
Пиши после как е!
Виж целия пост
# 692
... и тук намирам утеха и подкрепа.Не мога да си представя, че мога да остана без тази тема и да се лиша от всички които ми помагат да преодолея стреса от чакането.[/color]Аз също бих направила това за всяка една от вас с радост!

Ето за това става въпрос! Всичко друго няма значение. Да има някой, който да ти вдъхне кураж и надежда, да ти каже две мили думи, да сподели опит...
Това беше причинта да започна и аз да пиша тук.

emoli, благодаря ти от сърце за пожеланието.   Hug Въпреки, че съм пушачка, вярвам, че щастието няма да ме подмине.  Wink
Veniti, стискам палци и аз! Сподели после с нас. Извинявай, сигурно си го писала вече, може да съм пропуснала или забравила  Embarassed, ти на какво дередже си? Имам предвид каква е медицинската индикация за цитонамазка при теб?
Виж целия пост
# 693
Здравейте  момичета  Hug
Взех си резултата: ПАП I, има и класификация по Bethesda, пише "негативи за интраепителни или мелигнени лезии без наличие на микроогранизми"толкова съм щастлива  Hug, направо летях от лабораторията до офиса. Да ви кажа, след неуспешната ми бременност февруари месец така се бях отчаяла и подтиснала, мислех си че пак нещо не ми е наред, това е първата толкова добра новина, вярвам, че съм здрава, храня се изключително разумно, и съм сигурна че пак ще забременея и сроко ще гушкам малко бебенце. Освен това, мисля, че намерих лекаря и цитолога (цитопатолога), на които мога да се доверя тук във Варна, защото до сега прескачах до София за цитонамазка.
cubbit   Hug на теб искам специално да благодаря за информацията, която предостави на всички ни   bouquet. Пожелавам ти да си здрава, много обичана и много скоро да имаш най-най-сладкото бебе   bouquet
А иначе, аз съм с конизация, правена декември 2005г, контролните цитонамазки след това бяха ПАП I, но последната от преди 5м. беше ПАП II, а и преживях аборт наскоро.
Пожелавам на всички ви весели празници, много усмивки и добро настроение   bouquet
Виж целия пост
# 694
emoli, cubbit, и всички останали момичета, ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ и от мен и до скоро да се чуваме само с хубави новини!
  bouquet
Виж целия пост
# 695
Veniti , прекрасна новина.Много се радвам за теб  bouquet

cubbit , ще стане и това мила, сигурна съм!А за пушенето....от това няма да умрем Wink

alpha_beta , къде се загуби мила???Благодаря за пожеланията, да ти се връща стократно Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 696
А какво мислите да се систематизират всички информтивни постове тук, защото инфото в тях е много полезна, а е лошо да се изгубят измежду другите постове?

Браво за свършената работа!!!

Весели празници!
Виж целия пост
# 697
А какво мислите да се систематизират всички информтивни постове тук, защото инфото в тях е много полезна, а е лошо да се изгубят измежду другите постове.

Suprema, подкрепям изцяло!  Peace Прекрасна идея.
Можете да ги пускате на Сънчи-Пънчи, която тези дни ще отвори темата-библиотека.
Ако искате, да си разделим страниците на темата, за да не се повтаряме и за да стане по-бързо.

Veniti, много се радвам. Страхотна новина! Сега можеш усмихната да се тъпчеш с яйца и козунаци!  Wink
Виж целия пост
# 698
Т.е. тя ще направи в библиотеката тема, в която ще са постовете с инфо от 2те ни теми, така ли?
Кажи как да помогнем, да и ги пейтсваме ли, какво? Или който ги е писал досега, да й ги прати, а следващите направо там?newsm78

Така ще е супер, защото за инфо, която не е строго лична, а по-скоро за запознаване с проблема, всеки по всяко време ще знае къде е.
Виж целия пост
# 699
Suprema, Сънчи ще направи нова заключена и закована тема,  която ще бъде като библиотека, т.е. там няма да се пише от форумци.
Аз съм й изпратила всичко, което съм написала и превела + някои други текстове, както и полезни линкове.
Дискусиите ще си ги правим тук.
Танина беше започнала да събира телефони и адреси на лекари в БГ. Може някой от допълни нейния списък, или тя самата, ако се появи и да ги прати на Сънчи.
Интересните мнения от тази тема, както и от темата за "раничките" също е добре да ги пратим на Сънчи, за да ги публикува там. За това предложих да си разделим страниците на тази тема и всяка от нас да извади мнения, които са важни. Много от момичетата вече не пишат и ако оставим всяка да си праща своите "интересни" постинги, някои може да се пропуснат.
Надявам се да съм успяла по-добре да обясня.  Grinning
Виж целия пост
# 700
Весело пасрещане на Великденските празници, момичета! Hug

Помолете се и вярвайте, че всичко ще се оправи! Praynig

Благодаря ви за всичко! Heart Eyes
Виж целия пост
# 701
 baloniЧестит Рожден ден на Cibbit!Всичко за което мечтаеш да се сбъдне.Това е моето пожелание към теб от сърце!!! baloni

smile3510 hbday bdbaloni happy bd hbday bdbaloni
Виж целия пост
# 702
Suprema, Сънчи ще направи нова заключена и закована тема,  която ще бъде като библиотека, т.е. там няма да се пише от форумци.
Аз съм й изпратила всичко, което съм написала и превела + някои други текстове, както и полезни линкове.
Дискусиите ще си ги правим тук.
Танина беше започнала да събира телефони и адреси на лекари в БГ. Може някой от допълни нейния списък, или тя самата, ако се появи и да ги прати на Сънчи.
Интересните мнения от тази тема, както и от темата за "раничките" също е добре да ги пратим на Сънчи, за да ги публикува там. За това предложих да си разделим страниците на тази тема и всяка от нас да извади мнения, които са важни. Много от момичетата вече не пишат и ако оставим всяка да си праща своите "интересни" постинги, някои може да се пропуснат.
Надявам се да съм успяла по-добре да обясня.  Grinning

Ок, съгласна съм! Чакам да ми кажете кои да подхвана!!
Честит рожден ден!!!! Весел празник!
Виж целия пост
# 703
Cubbit, Честит Рожден Ден!
Пожелавам ти занапред да те чакат само хубави дни, да имаш верни приятели, истинска любов и много здраве!

 Gift  ura
Виж целия пост
# 704
Момичета, от сърце ви благодаря за пожеланията!
Тъпкано да ви се връща. 
Heart Eyes

Suprema, аз смятам да захвана от 1-ва до 10-та страница. Избери си и ти. Ако иска някой друг да се включи би било много мило. Ако ли пък не, постепено ще прегледам(е) цялата тема. Тия дни имам малко повече свободно време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия