
Аз да се оплача Марти от вчера след ваксината вместо обичайните 220-240 мл, яде по 130-150 мл. и е кисел.


. Аз давам по около 30 мл пюре вече след като си изпие млякото, но забелязах, че днес не го яде с охота. Сигурно, защото се налапа с АМ и след това не му се ядеше особено. От вчера въвеждам банан, после сме на тиква.


Но си развали всякакаъв режим - ядеше по-рядко и по по-малко. Хапне малко, обърне се и се усмихне, после пак захапе гърдата и пак се усмихне
И резултатът е, че е спаднал с 250 грамчета (стана 5550)
Незнам това да ме притеснява ли? Сега пак си влезе в ритъм и си хапва добре, но за 4 дни е качил само 60 грама - уффффф Аз го отдавам на смяната на климата или може би е криза на растежа, незнам.

. Сложих снимка в албумчето, но със закъснение
Някой знае ли дали има изисквания за бебето?
Лекарката ни изписа някакво мехлемче за венците, но незнам отсега ли да мажа или като се покажат зъбките?
. дори мамчета от хранене с АМ идваха да пишат. може да я изтупаме от праха, или по-скоро да си направим нова. винаги има какво ново да се научи за манджите

.Ядосва се дърпа се и не иска да вкуси
И аз какво да правя слагам пюрето в шише и пробвам.Бутам това шише тя бута с езика и така 15 мин.,нито веднъж не го засмука това шише а беше много гладна.Ами какво да правя като не иска не иска,накърмих си я ,а каката изяде пюрето 
Да кажа че вода не е пиела до сега и нищо абсолютно нищо освен кърма не е опитвала и не иска да опитва 
Препоръчани теми