За Гергьовден ЯНУАРСКОТО човече пюренца почва да опитва вече!

  • 15 054
  • 297
# 195
Ести - стискам палци  Hug

Аз да се оплача Марти от вчера след ваксината вместо обичайните 220-240 мл, яде по 130-150 мл. и е кисел.  Sad
Виж целия пост
# 196
Здравейте сладурани!!!ести-дано вси4ко да е наред,ние пък тук ще ходим на консултация 4ак другия месец на 21,шантава работа в Италия консултациите са 1м. 3. 6. и после 4ак 12м. а ваксините са на 3 пъти на 3. , 5. и 11м и са 6 валентни. За захранването и аз смятам да запо4на по късно.Моми4ета  ще ми изпратители и на мен паролата за албум4ето.Благодаря   bouquet 
Виж целия пост
# 197
Аз да ви кажа още в началото на април махнах зимния кош. но той и летния ми може да е абсолютно легнал, тъй че няма проблем, и покривалото ми става, но просто в зимния и дума да не става вече да седи.Преди като спеше по 4-5 часа да, ама сефа къде ти.
Надигам го на второ ниво, което е като шезлонг, но не му се стои много и така, спасение ще има чак като седне и го обърна напред, което ще е към 6-тия месец.
esti, стискам палци! Peace
За водата пие от време на време, но по-скоро го кефи да скърца с биберона и да си играе с шишето.
Ох, и мойто момче днес бая помрънка, ама трябваше да свърша работа и аз, като никога.
Виж целия пост
# 198
Хана писах ти на лични.
Ние преди малко се прибрахме и сега ще оправяме бебоците за лягане. Чао на всички от мен и до утре. Simple Smile
Виж целия пост
# 199
И аз повдигам малко количката - около 30 градуса е ъгълът. Мисля, че вече няма проблем да е по-изправен.
За пюретата - давам плодови на Хип. Отсипвам 1/3 и останалото - в хладилника. Държа го там за следващите два приема, т.е. 48 часа от отварянето. Останалото го изяждам аз  Simple Smile . Аз давам по около 30 мл пюре вече след като си изпие млякото, но забелязах, че днес не го яде с охота.  Сигурно, защото се налапа с АМ и след това не му се ядеше особено. От вчера въвеждам банан, после сме на тиква.
И Антон не пие вода. Мръщи се и плюе. Но като стане 30 градуса, ще ожаднее и сам ще иска да пие.
На консултация сме чак на 15 май. Тогава пак ще поразпитам за захранването, макар че съм решила от 5 м. да въвеждам зеленчукови пюрета и каша.
angiе , аз какво да кажа за яденето на Антон - повече от 120 мл рядко изпива, но не го и мъча. Ръцете са му все в устата, но поне вече не си смуче палецът.

Добре дошли на новите майчета!   bouquet
Виж целия пост
# 200
Аз също съм махнала зимния кош вече от почти месец .
Като лятния вариант има легнало положение, но от скоро вече е повдигам малката госпожица на 30 градуса.

За пюретата -  Мими категорично отказа Ганчев и дори повърна / което се случи за първи път /
Предложих Хип и тя го хареса . За сега взимам Хип, Гербер и от скоро Банановата каша на Хумана и Нестле .

В понеделник ще е е водя на консултация и ще видим резултата какъв е .
Виж целия пост
# 201


Аз да се включа по темата за захранването- мисля да започна или с картофено пюре (аз ще си ги правя) или с оризова каша без мляко.Още се чудя  Thinking
Виж целия пост
# 202
Аз да се включа по темата за захранването- мисля да започна или с картофено пюре (аз ще си ги правя) или с оризова каша без мляко.Още се чудя  Thinking

И аз така мисля.И понеже смятам да започна след 5-ти месец ще видя как ще е при вас. Peace
Виж целия пост
# 203
Привет и от мен  Hug
Да се включа и аз, че поизостанах тези дни. Ние ходихме при баба ми и дядо ми (Петричко) - пътя е 200 км, но на малкия много добре му се отрази. Там спеше почти по цял ден на чист въздух. А температурата - 22-24 градуса - почти лято  JoyНо си развали всякакаъв режим - ядеше по-рядко и по по-малко. Хапне малко, обърне се и се усмихне, после пак захапе гърдата и пак се усмихне  Joy И резултатът е, че е спаднал с 250 грамчета (стана 5550)  newsm78 Незнам това да ме притеснява ли? Сега пак си влезе в ритъм и си хапва добре, но за 4 дни е качил само 60 грама - уффффф Аз го отдавам на смяната на климата или може би е криза на растежа, незнам.
Иначе да ви кажа че помъкнахме всичко от вкъщи - количка, сгъваемо легло, корито и т.н. Добре че взехме колата на баща ми - тя е комби, но още се чудя как побра всичко тази кола  #Crazy
Ние усмяхме да отскочим до Гръцко между храненията, че той от шише не иска  Laughing

И аз като ЛАЛКА мисля да започна с картофено пюре или оризова каша, но като навърши 6 месеца. Още нищо не съм давала - опитах водичка, но не иска.
desitababy Добре дошла в януарския отбор  Hug
Ханна: Моля те и нас да ни включиш в колажа ако не те затруднява Blush. Сложих снимка в албумчето, но със закъснение  Embarassed
Megany: Да попитам как пътувахте в самолета - трябва ли специално кошче или кошчето за кола става?  newsm78 Някой знае ли дали има изисквания за бебето?
Нашият малчо още не се обръща, но вече от месец си държи главата много добре като е на ръце. Освен това ни почват зъбките - побелели са му венците и само се плюнчи и прави балончета и брууууууу hahaha Joy Лекарката ни изписа някакво мехлемче за венците, но незнам отсега ли да мажа или като се покажат зъбките?
Стига съм писала, че стана много дълго, за което се извинявам  Blush
Лека и спокойна вечер
Виж целия пост
# 204
DesiT, ти ако го го мажеш, когато избият зъбките- ми, то е безмислено, миличка. Номерът е сега, когато го боли венецът от това, че зъбчето пробива. Но не ви ли е рано още ?  newsm78
Виж целия пост
# 205
като сме се разбъбрили за захранване, преди, когато с мартина се захранвахме, имаше в кърмаческия една много хубава тема "Как върви захранването", беше много полезна, нещо като отчетна на захранващите Grinning. дори мамчета от хранене с АМ идваха да пишат. може да я изтупаме от праха, или по-скоро да си направим нова. винаги има какво ново да се научи за манджите Grinning
Виж целия пост
# 206
DesiT - ние за празниците летяхме до Германия със София Еър. Бях с количката със зимния кош. Не съм я чекирала, а точно преди да влезем в самолета ни я взеха и я качиха в багажното. А на слизане веднага ни я вадят и я дават. В самолета беше в скута ми. Не плака, но е хубаво при излитане да суче или с биба да е, за да не му заглъхват ушите. Знам, че в някои самолети има специално място за майка с бебе, като за него има люлка.   Peace
Виж целия пост
# 207
Djulichka : Благодаря ти мила. То педито ми написа рецепта и нищо повече не ми каза... И аз си мисля, че е рано, ама... малкият е на друго мнение.
За приспиването: Иванчо сам си заспива. Дори не обича да го приспиват на ръце, защото не му харесва да е легнал - предпочита да го държат изправен и да гледа наоколо. Е, при баба ми малко посвикна на ръце, че там много хора и всеки иска да го гушка, но бързо отвикна  Wink
бико: благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 208
Привет и от мен!Като заговорихме за захранване онзи ден пробвах да дам на бебчо пюре плодово.Стоплих го съвсем малко на микровълновата ,сложихме лигавник и почнах да давам с лъжичка.Аз бутам тя плюе,аз пак бутам тя пак плюе #Crazy.Ядосва се дърпа се и не иска да вкуси ShockedВ този момент идва комшииката на гости и ми вика ами тя как ще иска от лъжичка,то детето де сега е смучило, а ти искаш с лъжица да му даваш ooooh!И аз какво да правя слагам пюрето в шише и пробвам.Бутам това шише тя бута с езика и така 15 мин.,нито веднъж не го засмука това шише а беше много гладна.Ами какво да правя като не иска не иска,накърмих си я ,а каката изяде пюрето Joy
Днес направих сок от ябълка-повтори се историята с пюрето.После си викам тя може и да не обича ябълка направих и от морков пак не иска #CrazyДа кажа че вода не е пиела до сега и нищо абсолютно нищо освен кърма не е опитвала и не иска да опитва Thinking

Иначе си наддава много добре вече тежи 6600кг,още не се обръща и продължава да си смуче пръста постоянно Rolling Eyes
За зъбките и аз мисля че е рано,но все пак това е много индивидуално.
Виж целия пост
# 209
 Оххххх ooooh!  каква съм  България Еър, ама ти ме разбра Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия