Щур отбор сме се събрали всички ДЕКЕМВРИйски мами!

  • 15 428
  • 299
# 240
Лентичката се сменя, да не е много дълга опашката шаренийки в подписа ми.
Ами ние винаги сме искали 3 деца, но плана беше третото след 4-5 години. То обаче взе че ни изненада по Великден, така че... ще е интересно в къщи по Коледа.
Виж целия пост
# 241
Благодаря на всички момичета, които са изпратили снимки! Вече са качени в албумчето. bubabo, ако искаш дай някакъв скайп да ти пратя книжките, защото по пощата не става, вече пробвах да ги пратя, но са много големи като обем. Междувременно успях да си сваля и на д-р спок "Грижи за бебето и детето". Ама , че съм плагиат.
Виж целия пост
# 242
Браво на тебе! Скайпа ми е miti_bub. Само ние излизаме на търсачката Grinning
Някой чувал ли е за тия Гранулоцити, че ще откача вече. Единственото, което прочетох е, че са признак на инфекция или гнойно възпаление, което хич не ми хареса. Как ще устискам до петък да петак лекарката, незнам. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 243
Току що си купих слънцезащитен клем на Чико от серията Мама Дона 50+ влуид, някоя ползвала ли е този крем? Казаха ми и за слънцезащитния на Мустела че също бил хубав даже сега точно чета и в сп.Кенгуру за тази козметика като цяло.


Предложение за нова тема:

През ДЕКЕМВРИ ще покажем на света, най-красивите деца!
Виж целия пост
# 244
През ДЕКЕМВРИ ще покажем на света, най-красивите деца!

Много ми харесва!  Simple Smile
Виж целия пост
# 245
И на мен много ми харесва!  Hug
Виж целия пост
# 246
Ааа, мерси за разяснението, защото аз знам, че лентите се сменят понякога, само където тази при мен не мърда, нито при презареждане се сменя. Както и да е.
За заглавия на тема, пас съм, все хубави сги измисляте и на мен ми харесват! Hug
Виж целия пост
# 247

През ДЕКЕМВРИ ще покажем на света, най-красивите деца!
[/quote]

Страшно ми харесва! newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 248
Предната бременност направих жесток обрив от крем на Мустела за бременни против стрии. Опитa ми с детските им серии също не е успешен - децата ми се изриват. От друга страна доста хора са супер доволни от тях. Аз лично не ги препоръчвам.
Виж целия пост
# 249
Здравейте момичета! Много бързо напредвате, но аз ви чета!
В събота ходх на лекар, видяхме ембриончето- в 9г.с. Имаше няколко дни размнаване с предишния преглед, но това не е от такова значение. Чухме сърчицето,много вълнуващо беше, но и друго се видя. Под бебето имаше една бяла линия, която доки каза че е преграда и започна да търси друг плод. Опита и с горния ехограф, но в крайна сметка нищо не откри. Каза, че може да има и второ, но да се крие зад първото. Попитах я дали е възможно да е имало и да не се е развил, но тя нищо не ми отговори, а май трябва да се и да се изхвърли доколкото аз знам. Каза,че по-нататък ще се разбере.
Сега да ви кажа, че заглавието на новата темичка ми харесва много.

Ще ви изпратя снимка за албумчето довечера ако съм добре, защото на мен напоследък започва да ми става лошо от следобяд и вечерта вече е кулминацията.
Чао засега,  аз се връщам да си дочета двете пропуснати странички.
Виж целия пост
# 250
Здравейте момичета! Много бързо напредвате, но аз ви чета!
В събота ходх на лекар, видяхме ембриончето- в 9г.с. Имаше няколко дни размнаване с предишния преглед, но това не е от такова значение. Чухме сърчицето,много вълнуващо беше, но и друго се видя. Под бебето имаше една бяла линия, която доки каза че е преграда и започна да търси друг плод. Опита и с горния ехограф, но в крайна сметка нищо не откри. Каза, че може да има и второ, но да се крие зад първото. Попитах я дали е възможно да е имало и да не се е развил, но тя нищо не ми отговори, а май трябва да се и да се изхвърли доколкото аз знам. Каза,че по-нататък ще се разбере.
Сега да ви кажа, че заглавието на новата темичка ми харесва много.

Ще ви изпратя снимка за албумчето довечера ако съм добре, защото на мен напоследък започва да ми става лошо от следобяд и вечерта вече е кулминацията.
Чао засега,  аз се връщам да си дочета двете пропуснати странички.
Виж целия пост
# 251
Аз пък да се похваля, че ще ставам леля на момченце. Брата се кефи много. Чакат го септември.
Айде стискам палци всичко с нас декемврийските мами да е наред и след няма и 3 месеца и ние да се похвалим с пол Joy
Виж целия пост
# 252
И аз да се похваля!!! Чухме сърчицето на малкия бебок. Но ме притеснява, че едва 12 мм. Вашите колко са големи бебоците
Виж целия пост
# 253
Току що си купих слънцезащитен клем на Чико от серията Мама Дона 50+ влуид, някоя ползвала ли е този крем? Казаха ми и за слънцезащитния на Мустела че също бил хубав даже сега точно чета и в сп.Кенгуру за тази козметика като цяло.


Предложение за нова тема:

През ДЕКЕМВРИ ще покажем на света, най-красивите деца!

I na men mnogo mi haresva novata temi4ka! newsm10 newsm74
Виж целия пост
# 254
И аз да се похваля!!! Чухме сърчицето на малкия бебок. Но ме притеснява, че едва 12 мм. Вашите колко са големи бебоците
Az hodih v ponedelnik na lekar i spored aparata i po-dulgia mi cikul sum 7-ma, a ne 8-ma g.s. i be6e 10mm Simple Smile No nai-prekrasnite 10mm, koito sum vijdala Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия