БЕБЕТА ЮНИ 35 :D

  • 14 829
  • 298
# 15
Мами,искам да ви питам,като отивате да си взимате болничния,искат ли ви картон???Нещо не ми стана ясно newsm78 Обадих се в болницата да им кажа да ми пуснат болничния и те казаха ОК,само дето в понеделник трябва да им занеса здравен картон...Аз моя кой знае каде съм го запиляла,но можело и нов да съм си купила от книжарницата.Така ми каза сестрата!
На вас искали ли са ви? newsm78
Да, болничният задължително трябва да се впише в здравния картон. Поне при мен винаги при всички случаи са го искали. Онзи ден като вписваха моя, имаше още 6 мами преди мен, на всички им ги искаха. Ако не го знаеш къде ти е, купи си нов, печат от личния ти лекар на него и си готова.   Sunglasses
Виж целия пост
# 16
Здравният си картон го взимаш от личния си лекар.
Виж целия пост
# 17
Моя картон го нямаше при личния лекар и си купих нов ,той само го подпечати и ми нанесоха болничния.Странно къде е изчезнал,нали ми е втора бременност,при предишната си беше там newsm78
Виж целия пост
# 18
Благодаря ви момичета за отговорите! Hug

Ако не го знаеш къде ти е, купи си нов, печат от личния ти лекар на него и си готова.   Sunglasses
Точно така мисля да направя! Peace

tanita_83 не съм сигурна дали ще успея... Rolling Eyes ,но ще се постарая Hug
Виж целия пост
# 19
Привет момичета  Hug
Приятно изкарване на софийските мами днес  Grinning

In4oka благодаря за темичката, но май вече не трябва ти да ги пускаш, че си най-напред в списъка Hug Аз нищо не разбирам от водене на теми и затова не се слагам Embarassed

panterkata i raliii може и ние другата седмица да се срещнем Simple Smile (че аз още не съм в Русе)
Днес се ядосах много, защото са ми върнали болничния и сега ще имам пари чак другия месец  smile3515
Виж целия пост
# 20
Валентина,и аз бях така тая нощ,даже се чудех да се връщам ли изобщо в Горна,че спахме снощи в София.На сутринта съм се унесла,а като станах,направо ми мина.Раничко е още,макар на консултацията бебка да излиза с две седмици по-голяма.Сега ще правя в понеделник изследване за гестационен диабет,дано всичко да е наред!
Виж целия пост
# 21
Привет!
Минавам на бързо да се разпиша. Днес ме извикаха на работа. Нищо, че съм в болнични. Може би сега е времето шефовете да разберат, че съм незаменима Mr. Green

Иначе и мен си ме мъчат киселини, които от няколко дни се опитвам да премахна със зелени ябълки. Да ви кажа, помагат.
И другото, което ме мъчи е затрудненото дишане. Ужас, като започна да пъшкам....като парен локомотив съм.

Но като цяло се чувствам добре. След като привърша работата в офиса, мисля да се поразходя малко. Временцето днес е чудесно.

Инче,   bouquet за темичката!

Приятно бъбрене по бременилски на софийските майчета!
Виж целия пост
# 22
Irinkula, аз ползвах силиконови зърна за кратък период, защото много малко кърмих. Удобни са, ако са ти вдлъбнати зърната.
Аз пък получавам от няколко дни една болка много ниско в корема, ако съм ходила повечко. Така нещо ми се натиска, че не ми позволява нито да ходя, нито дъх да си поема. Трябва или да спра или да седна. И в такива случаи и аз като Валентина почвам да мисля неизпраните дрехи и несглобената кошара. Simple Smile
Виж целия пост
# 23
миша, по принцип всички болнични се вписват в картон, моят си е вкъщи, в смисъл не е при личната
но винаги когато ми дават болничен го нося, за да го впишат, освен когато не е за таня, тогава в таниния картон го отбелязват
от някаква книжарница съм го купувала...

валентина - и аз така спокойно си карах, до преди няколко дни, когато кръвното рязко взе да ми скача и точно за 2 часа бях купила и нощница и джапанки Simple Smile вече са изпрани и готови, заедно с хавлиите
остава малко санитарни материали да си накупя и .. съм готова...
както казваш - със стискане не става, обаче... да постискаме още малко предлагам Simple Smile

Irinkula, мисля, че силиконови зърна се ползват, ако твоите са вдлъбнати или ако например имаш рагади и въобще е много болезнено самото кърмене
но не съм използвала предишния път и инфото ми е само толкова Confused

браво на всички обърнали се и порастнали бебешоци Simple Smile

ние си имаме баба на гости днес и кеф  newsm44
Виж целия пост
# 24
Здравейте момичета,

При мен нищо ново, хойках по магазини, но пак нищо не купих. Казах на мъжо, ако не дойде с мен другата седмица да накупим най-необходимото, ще купува всичко сам. Дано да се стресне  #2gunfire.

Кори, ти как разбра, че са ти върнали болничния и каква е процедурата в такъв случай. И при мен има вероятност да го върнат, защото адресът на фирмата не е верен /офисът се премести и аз дадох новия адрес, а те не от НОИ не са отразили още промяната/. И сега чакам Confused Rolling Eyes

Аз отивам да полегна малко.

 Hug
Виж целия пост
# 25
Кори, ти как разбра, че са ти върнали болничния и каква е процедурата в такъв случай.
Гали 80, нашето управление е в София и аз си пращам болничните там, в счетоводството. Та те ми го върнаха с  писмо, защото вместо да напише акушерката 25 дни, е написала 24, макар че е обозначено времето от кога до кога е валиден болничния. Абе глупава работа, още ме е яд. И сега трябва да го върна при акушерката от ЖК и тя там да го коригира и пак да го пратя в София, а те пък от своя страна в НОИ.
Виж целия пост
# 26
Привет, момичета!

Аз се завърнах по живо по здраво от празнуване и лагер. Прочетох половината от пропуснатото. След малко се връщам да допрочета останалото.
Благодаря ви, че сте се сетили да ме поздравите за рождения ми юбилей (еееех, остаряваме бавно...).  Hug Стана ми много хубаво, като четях поздравите.  Blush Моят мъж ми беше спретнал една изненада, заведе ме на много готино място в Алпите, някакъв Спа хотел. Суперско беше, невероятно красиво. Само дето от толкова емоции контракциите ми бяха на по 2 мин, много развълнувана бях. Молех се да не родя, щото нямаше наоколо болници...  #Crazy Киснах се в едни вани с аромати, уж да релаксирам, ама то пусто му вълнение, как да релаксираш  Joy

После на лагер с едни 15 годишни хлапета. Малеееее, надуха ми главата  ooooh! Голяма аларма беше, но иначе бяха много печени.

При нас от 10 дни само слънце, 20-24 градуса, чак хванах тен в планините...
Виж целия пост
# 27
Здрасти и от мен!
Инчока, тенкю за темичката Hug Супер си!
Днес от прегледа само болничен ми пуснаха и изследвания за кръв и урина ! Иначе са много добри резултатите Heart Eyes И хемоглобина ми е 126 Laughing само дето не ме гледаха на ехограф и не ми взеха никакви секрети, защото било рано. Аз му казах, че  имам течение , ама той човека си знае неговото. Каза ми,че най-добре било 2 седмици преди термина........Та другата седмица при моята на частно.
Кори и на мен така ми бяха объркали един болничен, голяма тъпотия. Все едно аз съм виновна. Те не са се научили да смятат и да попълват правилно и заради тях нас разкарват Crossing Arms
Виж целия пост
# 28
Запис4е и от мен  Hug
Ино4ка благодаря за теми4ката  bouquet
Не6то се поуморих днес,  Whistling килца взеха да ми натежават hahaha и аз съм като парен локомотив
Валентина,Били, по4ивайте си пове4е,о6те мъни4ко остана  Hug
Sleeping Beauty ,добре завърнала се,радвам се 4е си изкарала добре Hug
Дано Софийските мами днес са си изкарали добре
Хайде аз 6те полегна малко после пак може да намина   bouquet
Виж целия пост
# 29
Хайде и аз да се запиша.
И аз само охкам и пуфтя и съм станала толкова огромна, че само ме питат дали няма да раждам вече  Joy
Досега съм вече +17.5 кг. и искрено се надявам да не кача още много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия