Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на предвестниците на раждането?
Как да се подготвя за болницата?
Какви са симптомите на бременността и как да се справим с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на предвестниците на раждането?
-
Как да се подготвя за болницата?
-
Какви са симптомите на бременността и как да се справим с тях?
-
Каква е целта на кошницата за новороден, която се прикрепя към количката?
-
Какви са причините за контракциите по време на бременност и какво трябва да се направи в случай на чести и болезнени контракции?
Обадих се в болницата да им кажа да ми пуснат болничния и те казаха ОК,само дето в понеделник трябва да им занеса здравен картон...Аз моя кой знае каде съм го запиляла,но можело и нов да съм си купила от книжарницата.Така ми каза сестрата!



(че аз още не съм в Русе)
за темичката!
.
Моят мъж ми беше спретнал една изненада, заведе ме на много готино място в Алпите, някакъв Спа хотел. Суперско беше, невероятно красиво. Само дето от толкова емоции контракциите ми бяха на по 2 мин, много развълнувана бях. Молех се да не родя, щото нямаше наоколо болници...
Киснах се в едни вани с аромати, уж да релаксирам, ама то пусто му вълнение, как да релаксираш
Голяма аларма беше, но иначе бяха много печени.
И хемоглобина ми е 126 
килца взеха да ми натежават
и аз съм като парен локомотив