А поздрава с дядото е върха...Много се смях

За 15 мин. тук в Дружба стана море падна и градушка...Май иде втори тур на бурята,даже бях спряла компютъра.



Ти направо ме уби с тази баница.Тръгвам да си купя,че ще припадна.
Яжче,да ти е все така внимателен и грижовен зетя Костадин,да бъдете и пребъдете дълги години в мир и разбирателство!





,при нас купона тече с пълна сила
,в другата стая е дискотека.
Браво на вас всички празнуващи .


От аптека ли?
Само като видя нещо от сорта на баниците и другите благинки....и забравям и килограми и грамове.За воля и дума да не става.
Ако е за нещо друго - няма проблеми,но за яденето на забранените нещица втора като мен -няма. Пък ти баницата си я избрала ....чак на топло и мекичко ми мирише,че и на масълце. Препоръчани теми