Двуомя се за името - Борис или Виктор

  • 16 034
  • 246
# 165
Хубави са и двете  имена, но на мен Борис ми допада повече.
Виж целия пост
# 166
Давам гласа си за ВИКТОР без да се замисля newsm51
Виж целия пост
# 167
И двете ми харесват, но може би Борис!
Виж целия пост
# 168
Борис  Peace
Виж целия пост
# 169
Гласувах за Борис.
Виж целия пост
# 170
Аз също гвасувах за Борис - много ми харесва това име Peace
Виж целия пост
# 171
Борис ми харесва много.
Виж целия пост
# 172
Виж целия пост
# 173
Виктор Peace
Виж целия пост
# 174
Виктор
Виж целия пост
# 175
Борис. По-тежко ми звучи като име за мъж,отколкото Виктор. Peace
Виж целия пост
# 176
Борис ми харесва много повече Peace Simple Smile
Виж целия пост
# 177
И двете са ми любими, не мога да избера, но можеш да го кръстиш Борис-Виктор, или обратното  Peace
Виж целия пост
# 178
Борис. По-тежко ми звучи като име за мъж,отколкото Виктор. Peace
Точно това щях да кажа и аз!!!       Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 179
Определено Виктор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия