Двуомя се за името - Борис или Виктор

  • 16 034
  • 246
# 180
Борис!!! Peace Peace Peace    (но съм пристрастна........)
Виж целия пост
# 181
Аз не съм обективна, защото си имам един Викторчо, мислехме си за Виктор Юго като го кръстихме така  Sunglasses, а сега го наричам Тото и е много сладко детенце (пак майката си казва мнението  Laughing). Но честно, ако мъжът ми се беше съгласил можеше и ние да се спрем на Борис, но той каза че му се виждало сурово име, напомняло му за Борис Годунов и неговият тембър  Shockedкакто и да е, хич не ти помогнах, и двете именца си ми харесват, така че сега изборът е само ваш  Hug
Виж целия пост
# 182
Виктор  Peace
Виж целия пост
# 183
Борис Peace, Виктор стана много популярно.
Виж целия пост
# 184
Борис  Peace
Виж целия пост
# 185
И двете имена са много 'на мода' в  момента...  Борис ми звучи по-българско...
Виж целия пост
# 186
Виктор-победител .
Виж целия пост
# 187
Борис!  Peace

Много Викторовци има напоследък.....
Виж целия пост
# 188

Да, веднага го свързвам с победа.
Виж целия пост
# 189
Борис Peace, Виктор стана много популярно.
или Борил
Виж целия пост
# 190
Борис
Виж целия пост
# 191
Виктор Peace
Виж целия пост
# 192
трудно,щото и двете са готини имена. newsm78
Виж целия пост
# 193
И двете са хубави но все пак съм за Виктор.
Виж целия пост
# 194
Виктор-победител Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия