Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде във Варна мога да намеря нощници от тази марка?
Има ли значение коя марка памперси се носят в болницата?
Защо хората в други страни изпращат картички за бебето, но не и в България?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде във Варна мога да намеря нощници от тази марка?
Нощницата на тази марка може да бъде намерена във Варна на пазар Чаталджа и в повечето магазини за алуминиеви изделия, където се продава бельо. Цените варират, но могат да бъдат намерени на различни места. Например, малък магазин в района на ул. Мария Луиза предлага нощници от тази марка за 20 лева.
-
Има ли значение коя марка памперси се носят в болницата?
-
Защо хората в други страни изпращат картички за бебето, но не и в България?
Традицията да се изпращат картички на приятели и семейство с новини за новородено е по-често срещана в други страни, но не толкова разпространена в България. Въпреки това е възможно да се направи телефонно обаждане, за да съобщите новината, но практиката на изпращане на физически картички не е толкова популярна в страната.
-
Каква температура трябва да има в стаята на бебето?
-
Какви са препоръчителните температури за стаята на бебето и подходящите часове за разходки?
в много болници вече се прави редовно от майката
Съжалявам, че така си го приела и много се извинявам, че и останалите мами се занимават с това . Съжалявам мамчета, но явно понякога се изразявам малко по-така
. Наистина най-добре ще е да си пишем на лични, а защо не да се видим и на по едно кафе, така или иначе сме наблизо 
. Аз си мисля, че някоя ризка ще свърши същата работа. За болниците те нали дават в повечето?
! Какво блаженство, а 
Отплеснах се, ама поне се развеселих сама.
Дори почти прежалих Яна... Само да не се окаже мъжле, че
нямаме име...



Иначе тези еднократните си отговарят на размера. Аз си поръчах L и ми стават. Доколко са практични обаче незнам.