НОЕМВРИЙКИ сме щастливи, ще сме майки - горди и красиви!

  • 10 036
  • 304
# 300
Gal94, честити сини гащи и на теб!!!!
Джули, стискаме палци и при теб амниото да мине и всичко да е наред!!!!
Розе, аз си мисля че в началото се виждат момченцата, а момичетата май по- скоро се определят от липсата на атрибут  Laughing

Някой спомня ли си имаше едно предложение за заглавие, но не можах да го намеря да пуснем нова тема
Виж целия пост
# 301
Някой спомня ли си имаше едно предложение за заглавие, но не можах да го намеря да пуснем нова тема
Нетърпелива съм вече през Ноември да гушкам малкото човече Praynig

Плодът на любовта през Ноември ще покажа на света Peace
Виж целия пост
# 302
Айде на новата тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=294063.new#new
Виж целия пост
# 303
...




Виж целия пост
# 304
Здравейте и от мен ще ми бъде приятно да ме включите в вашите редици  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия