Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 13 963
  • 285
# 120
КалаHug браво за минуса!!!  newsm68 newsm44 smile3501
Няма значение как си го завършила - важен е крайния резултат!  smile3521

Засега ви казвам чао , Hug
ако днес повече не се включа - значи още нямам нет в къщи и не бих искала да съм на мястото на този , който  им вдига телефона в офиса  Mr. Green
Виж целия пост
# 121
Сега се сетих , че сутринта забравих да си премеря черешите  Crazy Не вярвам да съм надвишила 1 кг, но знае ли човек.
Може ли да помоля момичетата,които са от по-дълго време на диетата да напишете колко сте високи ,колко кг сте и колко сте свалили благодарение на страхотната диета и за колко време.Май доста станаха въпросите  Whistling
Кала - честито за минуса и от мен  bouquet
Лидето70-честито и на теб   bouquet
Виж целия пост
# 122
Сати,  Hug честит празник! Да ти е жив и здрав рожденника и много да те радва! Дано не съм се объркала нещо   bouquet



Кремка27Hug  не е проблем и повече череши да си хапнала - все пак колко калории има в тях - важното е да не си яла други неща извън режима. За въпросите ти моите отговори са : висока съм 163 см и допреди 16 год тежах 50-52 кг. След две деца и доста години неуспешни опити за бързо отслабване стигнах 83 кг и бях почти уверена, че каквото и да правя на 37 /тогава , а сега 38г/ нямам никакъв шанс да отслабна,  когато за мое огромно щастие попаднах в този форум и с помощта на подкрепата на момичетата тук, за което съм им страшно благодарна   bouquet  bouquet  bouquet

в момента съм свалила 9 кг за период от 5 месеца, но през тези месеци не съм била през цялото време режимна. Общо взето горе-доло стриктна съм била 3 пъти за по две седмици на диета 1 и съм сваляла по 3 кг, а в останалото време поне не съм ги качила обратно, въпреки , че съм си хапвала не съвсем по режима, но все пак и не както преди да започна.

Момичетата, които са правили стриктно за месец са сваляли по 7-8 кг през това време.
Аз по прринцип не мога да съм стриктна дълго време и сега съм се настроила на бавно отслабване, така че този резултат ме устройва. А и се научих да се храня правилно, а не както преди безобразно  Peace
Твоите въпроси не бяха толкова много колкото моите отговори  ooooh! така че не се притеснявай да питаш  Peace
Виж целия пост
# 123
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Къде сте - темата ни на втора страничка.  newsm78
Бързо да се съберем на кафе :




Днес съм си приготвила череши за закуските, пиле и домат за обяд и вечеря. Мисля, че не спазвам точно някой режим по съдържание, но спазвам часовете и комбинирането на храните - основния принцип на нашата Страхотна диета.


Пожелавам на всички Страхотен ден и идвайте, че много е скучно като ви няма! Cry
Виж целия пост
# 124
Ей ме на и мен  Crazy

Кремка, аз съм 169 и съм 76кг в момента,започнах от 82;)Целта ми е 65,но и да съм под 70 пак е ок!Важното е да си сериозна и да спазваш режима без издънки  Peace Ако можеш да включиш и спорт ще е още по-добре Wink
А ти с колко се бориш?

Плаче..........
Виж целия пост
# 125
Лиде идваме-е-е-е! Hug
Мерси за кафенцето!Аз нали пия по много от него!
Не съм на режим,хапвам от всичко и ако видя,че кантара отива в нежелана посока сама си набивам канчето т.е. започвам да се ограничавам.
Нямам право на дебелеене точно сега,че след около 2 седмици съм на сватба и както се досещате трябва тоалет да се купува.
Имам едно костюмче от кръщенето на дъщеря ми от преди две години,което си ми харесва,ама отговаря някъде на 48 номер,а аз в момента съм 44.Дали пък да не приложа обратната диета за дебелеене  Mr. Green?Нея много лесно я спазвам.
Девойки от София давайте акъл къде да търся тоалет?Сещам се за Елизабет и Дика.Нямам идея рокля ли да бъде или някакво костюмче.При всички случаи не искам нещо ултра тежко,а да мога да го нося след това при поводи.
Хайде хубав ден от мен засега и да диетувате ей!  bouquet
Виж целия пост
# 126

Имам едно костюмче от кръщенето на дъщеря ми от преди две години,което си ми харесва,ама отговаря някъде на 48 номер,а аз в момента съм 44.Дали пък да не приложа обратната диета за дебелеене  Mr. Green?Нея много лесно я спазвам.


А, не!  Naughty По-добре си купи нов тоалет, а този ако искаш да си го носиш си го преправи по възможност на по теб  вместо да се преправяш ти според него  smile3521
 Аз не мога да ти бъда полезна със съвет, защото рядко купувам официални дрехи , а и откакто съм дебела ме е яд да си купувам скъпи дрехи  Crazy 
Рокля без ръкави със сако или пола , бюстие и сако мисля, че ще ти седи идеално, а и ще можеш да си ги носиш и при други поводи. Но ти си знаеш какво предпочиташ да носиш, а пък и като мериш ще видиш с кое ще се харесаш най-много  Peace
Като прегреждах за нови отговори и видях новото ти име се подготвих да поздравявам нови страхотни попълнения - добре, че аватара ти е същия  Hug


Kaлa  Hug
Виж целия пост
# 127
Привет и от мен момичета! Simple Smile Хубав разговор сте спретнали гледам.Темата е страхотна ,а и режима също.След като приключа с Японската диета тези дни смятам да опитам да се храня и по този режим.Че нещо съм в застой тези дни със свалянето на килограми.Макар,че може би е нормално да има и такъв период.Но на човек,като има да сваля повечко килца и му се иска колкото може по-бързо да ги свали Blush
Виж целия пост
# 128
Здравейте момичета!
Днес имам много работа и си обърках часовете на хранене,но иначе съм режимна.Днес ми е трети ден от диета №1 и отново съм на мляко с ябълки.Кога според вас да се премеря отново,да изчакам ли да мине една седмица или мога да се кача още утре?И на мен като Елито 80 ми се иска да ги сваля възможна най-бързо кг-те Crazy.
Кала- и на мен ми се иска да включа и спорт , но за сега не успявам.Фитнеса веднага го изключвам като вариант,фитнес уред нямам / и като гледам скоро няма да имам/,остава единствената опция да правя упражнения.Сериозно се замислям , тъй като вечер нямам време ,да ставам сутрин по-рано и преди работа да ги правя  ooooh!.
АлиМели - не съм от София и не мога да ти дам акъл откъде  да си купиш хубав тоалет,но по-добре нов тоалет отколкото нова диета / и то за дебелеене  Sick/
Лидето 70 - благодаря за кафето!
Чао за сега!
Виж целия пост
# 129

Макар,че може би е нормално да има и такъв период.Но на човек,като има да сваля повечко килца и му се иска колкото може по-бързо да ги свали Blush


За съжаление е нормално и често такъв застой, но ако го издържиш следва пак надоло  Peace Ще се радваме да се включиш при нас  Hug

Кремка27  Hug колкото по-рядко се мериш е по-добре, защото виждаш по-голям резултат, Peace но аз съм много привързана към моя кантар и се меря мнооого често - даже и по няколко пъти на ден Crazy
А за спорта не е задължително да имаш фитнес уред /аз също нямам и се чудя дали да си купя, защото не знам дали ще го ползвам редовно newsm78/ - има много видове упражнения, които не изискват уреди и също са ефикасни. Само че аз и тук   Embarassed Embarassed отсъствам  ooooh!

Виж целия пост
# 130
Привет! Аз не спазвам диетата в момента, но ви наглеждам. Правя си от време на време по някой млечен ден и гледам да не прекалявам.
Дори да нямате фитнес уреди, можете да скачате на въже, да си изтеглите някоя хубава гимнастика , например тае бо  или друго нещо, което ви допада.
Аз последните 2 дни съм стриктна-въртя крос-тренажора по 35-40 мин и правя упражнения после. Утре пак, надявам се!Дано намеря време! Решила съм да наблягам на спорта. От другата седмица ще включа плуване.
Виж целия пост
# 131

Кафето от мен днес.
Привет на страхотните момичета! Hug
Изгубих се няколко дни, но всъщност още съм болна, вече 12 дни, ужас. Cry Не ми е до диети, но така или инъче почти не ям. И видимо слабея, макар че още не съм се теглила. Дрехите показват и колана също.
Кремка, аз съм 170 см и бях 64 кг при започването на диетата.Целта ми е 56-57 кг. Нямам общо взето много за сваляне, но ми се лепи всичко на дупето и ханша. #Cussing out Това ми е проблема.
Елито, успех! newsm10
Успех на всички останали и много минуси!  bouquet

Виж целия пост
# 132
Здравейте, Страхотни момичета! Hug Hug Hug

камерън диас , Hug мерси за кафето - супер е . Дано вече оздравяваш бързо  bouquet


Аз днес имам 500 гр отгоре , но пък и установих 1 см намаление в ханша и не знам да се радвам ли да се ядосвам ли  newsm78 А съм била доста стриктна тези дни.


Днес съм на череши , картофки и домат - т.е въглехидратен ден ще е днес за мен


Страхотен ден на всички Страхотни момичета!  newsm51

Виж целия пост
# 133
Ей ме на и мен!

Диас, скорошно оздравяване...много е досадно бррррррррр

Лиде,не се ядосвай Wink

АлиМели, по-добре иди с някое по-неофизиално облекло,отколкото да надебеляваш  Peace според мен после ще съжаляваш  Peace

Кремка, аз не спазвам точно тези часове,но не се смятам за нережимна....според мен това не са моите часове,а и аз ставам по-късно понякога  Crazy

Успех на всички:)

Весел уикенд:)Може да изчезна до понеделник:)

ПП Днес не съм се мерила,но вчеарашния млечен ден беше придружен с няколко бисквити,за да не ми стане лошо,но пък се справих и се радвам  Peace



Виж целия пост
# 134
Привет на всички ... нова съм във форума и съвсем случайно попаднах на вас.... на 16 съм-56кг, 1,67 някъде Simple Smile интересно ми е по цяло кисело мляко ли приемате на хранене Thinking и също така какво мляко по точно ? с каква калорийност? по принцип мога да кажа за себе си, 4е се храня горе долу здравословно..единственото сладко,което си позволявам е мед като наблягам на плодовете (особено ябълки,много ги ръфам тях) Simple Smile и така..общо взето този режим прилича доста на това с което се храня аз Wink
Целувки! 4а0 4а0 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия