Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 13 963
  • 285
# 165
Сати, как сте?

Аз и днес леко кривнах за малко  Crazy

Няма ме Crazy
Виж целия пост
# 166
Кала, добре сме вече. Peace Надявам се повече да не се повтаря!

Хапнах няколко ядки, но сега със спорта ще ги изгоря. Laughing
Приятна вечер на всички!
Виж целия пост
# 167
От утре почвам с вас , че имам около 7 килограма , които трябва да сваля до 27ми някъде  Confused Утре съм на кис. мляко и диня  Mr. Green
Виж целия пост
# 168
Добро утро, Страхотни момичета! lovekiss

Днес кафето е от мен



Хъниwelcomeдобре дошла и успешно отслабване! newsm10

Сати, Hug радвам се че сте добре и повече да не ви се случва подобно нещо!  Heart Eyes

Кала, Hug щом леко си кривнала - не е толкова страшно. Днес само направо  Peace

Ali&Meli , Кремка27 , b_ivanova , Пипи и всички останали Страхотни момичета  Hug Hug Hug


Вчера бях много стриктна на млечния ден единственото ми прегрешение беше, че в 16 часа пропуснах храненето , защото не си бях в къщи - заместих го с кафета.  Wink

Днес кантарчето ми е приятел - имам минус 700 гр newsm44 - чак не ми се вярваше - три пъти стъпнах да проверя дали не е грешка някаква  Mr. Green


Страхотен минусов ден на всички!  newsm10
Виж целия пост
# 169
Лиде мерси за кафенцето!Ей сега ще ходя за още едно.
Сати ти си нашата гордост в спорта!Затова ще успееш!Мен не ме търси за такова нещо. Embarassed
Хъни добре дошла в страхотните редици! Peace
Аз съвсем спрях да съм режимна хапвам от всичко уж по малко за да не ми се прияжда повече.
При рутинни изследвания ми откриха нисък хемоглобин и имам добро оправдание за шоколад,а май и за всичко останало  Rolling Eyes.
Хубав и слънчев ден от мен! Hug
Виж целия пост
# 170
Привет и от мен!
Временно изоставих режима, но си спазвам стриктно часовете, сега съм на режима на др. Ори  ......, но не мога да не се отбия при страхотната компания!
Отчет - 2 кафета, 600 гр. мин. вода, 2 портокала, а сега в 10,30 - 1 средна ябълка.
Хубав (и дано слънчев) ден ви желая! Hug Hug
Виж целия пост
# 171
Добро утро!

Днес нещо не съм ОК.  Rolling Eyes Няма да изпадам в подробности, но споделям :
- 2 кафета
- около 0,500 /и повече /литър вода.
- 2 чаши кока-кола /такова нещо никога не употребявам!/
- 1 сухарче....
Падна ми кръвното , та затова ....

Ali&Meli , благодаря. Blush Наистина се чувствам добре от спорта. Не само за поддържане на фигурата, но и здравословно ми се отразява добре.По принцип имам проблем с гърба и откакто посещавам залата , нямам оплаквания. Може би и свалените килца са спомогнали, но спорта си е важен.

b_ivanova , успех с Ори ! Идвай и при нас! Hug

Лиде, мерси за кафето, имам огромна нужда!  Hug

хъни , добре дошла! Peace

Kaлa , Кремка27  Hug
Виж целия пост
# 172
Ей ме на и мен;)

Е,аз значи не съм стриктна въобще!Часовете ги спазвам като интервали,но започвам 30мин след като съм се събудила   Crazy

Хъни, Успех   bouquet

Аз днес съм -1кг,но то е повече от ясно след папкането през уикенда  Rolling Eyes

Весел Минусов Ден  Peace

Пп Отивам да чета диетата на Ори  newsm78

Виж целия пост
# 173
Здравейте и от мен!
До момента съм на черешки + чай.През деня няма проблем да издържам , но вечер изкушение след изкушение.Днес отново станах по-рано , за да направя малко упражнения.Честно казано добре се чувствам от тях и не ми тежът.
Страхотен ден на всички!
Виж целия пост
# 174
Ето ме и мен с хапването да се отчета

Сутринта в 8 черешки и чай инхуа, в 10 череши и билков чай, обяда беше по-късно, т.к възникна работа, която ме забави - домат и печена наденица/ знам, че не е правилно, но сутринта се поуспах и това имах готово в хладилника и го грабнах - тя е от суровите та се предполага, че има поне някакво месо в нея   Crazy/

Следобяд естествено пак трябва да е черешки, а за вечерта ще си приготвя някакво месо на скара с домати. Ще вечерям преди 18 часа, защото реших да направя лунната диета този път, а тя започва от 18 и няколко минути  Mr. Green


КалаHug браво за минуса, smile3501 newsm68 newsm44 няма значение защо е - важното е че е минус и то 1 кг!  smile3521

Ali&Meli   Hug нормално е щом си с нисък хемоглобин да си хапваш повече, важното е да не прекаляваш, но съм сигурна че не го правиш  newsm10


Сати, Кремка27, Hug браво за спора! smile3501
Б Иванова  Hugи на теб браво - не си го писала, но знам, че и ти спортуваш!  smile3501

Преди 2-3 дни се бях настроила и направих едно хубаво раздвижване - Pump it up , имам си го на диск - доста натоварващо е, но се чувствах после много добре/ е диска ми е над 1 час , аз направих 20 мин + няколко серии коремни преси/ , но лошото при мен е, че не мога да се подканя да го правя всеки ден или поне през ден.  Crazy



Страхотен следобяд на всички!  newsm51
Виж целия пост
# 175
Здравейте момичета ето ме и мен Simple Smile нямам много време да влизам,но с удоволствие следя набързо ,как се движат нещата.Моя застоялия период спря и вече съм щастлива пак започнах да свалям Praynigдано да продължавам все така. newsm44                                                                             
   Пожелавам ви приятен ден на всички и много ...................... минуси  newsm18
Виж целия пост
# 176
Стриктна съм засега  Mr. Green
Отиваме да открием плажния сезон  Crazy

Аз като се видях в огледалото  с бански ooooh! и ми стана ясно,че пак ще съм 'кифла'  Rolling Eyes и за този сезон не се 'вкарах' в приличен вид  Rolling Eyes

 Стриктна съм засега  Crazy

Виж целия пост
# 177
Кала Hug - има време до края на сезона да се "вкараш в приличен вид".   Peace Заедно ще се справиме, този сезон може и да сме малко бухнали кифлички, но за другия - ще сме тънички филийки!  Grinning Топни се веднъж и заради мен в морето / или басейна/  Heart Eyes

elito_80 Hug браво за раздвижването  smile3501 smile3501- дано скоро стигнеш целта си!  newsm10

И аз съм стриктна досега, дори и не ми се яде нищо в момента.
Направо сега съм съвсем различен човек от това, което бях преди 6 месеца - непрекъснато гладна, тъпчеща се с нещо / сладко, после солено и после отначало/  Crazy Чак като си припомня и ме хваща срам, а пък като го чета написано тук - направо гадно ми звучи.  Mr. Green То дори и прегрешенията ми са диетични в сравнение с предишното ми "нормално хранене"  Sick  Тази диета освен , че отслабвам / макар и бавничко, но славно/ промени изцяло отношението ми към храната и храненето. Ако си променя и отношението към спорта - грешка няма да имам. / колко скромно от моя страна Joy Joy Joy/

Преди малко пийнах една чаша вода с лимон и лед/ бях забравила колко е приятно в топлото време/ , а след малко ще пия един зелен чай - малко да ми изстине, че топъл не го искам.
Следобедните черешки мисля да ги пропусна, защото ще вечерям по-рано заради лунната диета, а и обядвах по-късно, така че в момента не ми се ядат череши.


Много  Hug и на  Heart Eyes всички Страхотни момичета!


Забравих да сервирам следобедния чай
Виж целия пост
# 178
Браво на всички  smile3501 страхотни резултати, все да е така  Peace

аз днес съм на лунната  Mr. Green и утре пак  ooooh! а от четвъртък ще стартирам с №1  Embarassed
Виж целия пост
# 179
Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Днес кафе и закуска от мен:





Имам още 500 гр минус, с които падна и десетият килограм от мен  newsm68 newsm44 newsm44

Пипи, Hug и аз днес съм на лунната, но само за 24 ч. , а утре си продължавам по план с въглехидратен ден/любимият ми  Wink/ Успешно лунуваме и минусчета да отчетеш утре!  newsm10


Страхотен ден на всички и днес да вали дъжд от минуси в темата ни!   newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия