Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 13 963
  • 285
# 150
Здравейте момичета, Hug
имах проблеми с компа comp03 много ми липсваше вашата компания  Sad отчитам през тези дни 1 кг.надолу  Simple Smile
Виж целия пост
# 151
ДОБРО УТРО ! Кафето е от мен.



Браво на всички за минусите! И аз съм в това число, но още не съм се теглила. Все пак се виждам в огледалото. Mr. Green

Страхотни почивни дни на всички!
Виж целия пост
# 152
Здравейте, Страхотни момичета!   Kissing Heart

Допреди малко нямах интернет - вече ми писна и от другия месец мисля да сменя доставчика.

СатиHeart Eyes огромна  Hug Това е най-неприятният начин за сваляне на килограми. Преди 1 1/2 г и аз си откарах две седмици в болница със сина ми, та знам как е такова отслабване. Единствените ми свалени кг, на които не съм се радвала. Дано никога вече не ви се случва такова изживяване.    Praynig

ПипиHug браво за минуса - smile3501 ще се справим с теб с килограмите , да знаеш!  smile3521

Страхотна вечер на всички!  lovekiss
Виж целия пост
# 153
Днес ще започна отначало  Embarassed,че нещо се обърках по трасето  Wink

Пипи,  ще се справим с теб с килограмите , да знаеш!  smile3521

Ти със сигурност  Peace,но аз  ooooh! Embarassed
Виж целия пост
# 154
Здравейте, Страхотни момичета!  Hug

Време е за чай



Днес не съм много стриктна  Crazy и от утре започвам отначало диета № 1.  Peace

Днес ще започна отначало  Embarassed,че нещо се обърках по трасето  Wink

Пипи,  ще се справим с теб с килограмите , да знаеш!  smile3521

Ти със сигурност  Peace,но аз  ooooh! Embarassed

И ти ще се справиш, сигурна съм.  Peace

Страхотна неделна вечер на всички!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 155
Добро утро , Страхотни момичета! Hug Hug Hug




Днес започвам отначало диета № 1 - днес кисело мляко и краставица.
В кантарно отношение нямам никаква промяна от миналата седмица. Sad


Страхотен ден и седмица на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 156
Добро утро!
За съжаление нямам минус с който да се похваля.Може би това не е моята диета или аз не правя нещо както трябва.
От днес съм на втората седмица от диета №1 - кисело мляко и череши.
Сутринта станах по-рано и дори правих малко упражнения ,надявам се довечера пак да успея да отделя време.
Успех на всичси!
Виж целия пост
# 157
ДОБРО УТРО, СТРАХОТНИ МОМИЧЕТА!
Аз 2-3 дни съм се отдала на почивка, мързелуване, гости, хапване - просто да стресирам метаболизма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green - от днес - надявам се режимна - хвърлила съм око на един режим, сега отивам на разяснения, но няма да ви изоставя, пък и съм толкова свикнала с часовете на страхотната, че където и да криввам все по тази схема се храня!
Сати, надявам се всичко да е вече ОК? Hug Hug
Лиде,  smile3501 newsm20 - за постоянството и поддържането на духа в темата!
Кремка, не се отчайвай, опитай да си следиш мерките - мога да ти изпратя моите резултати - аз също почти в началото не мърдах на кг., а по дрехите виждах, че свалям - във форума ме посъветваха да се меря и аз го правих всеки четвъртък, докато свалих основното - вече се харесвам - не съм кльощава, може още малко, но и да не сваля повече - съм си ок
Пипи, без такива неща - всички ще постигнем мечтаните кила!
Прегръдки и целувки от мен!
Виж целия пост
# 158
Тук съм  Mr. Green

И аз съм на млекце и нектарини  днес Crazy (не ме питайте за уикенда  Laughing)

Наоколо съм  Crazy

Виж целия пост
# 159
Добър ден и успешна седмица на всички!
От сутринта съм на две кафета и с нетърпение чакам да стане 12.30 за да обядвам.Само това ми е в акъла,а трябва да работя.
Хуабв ден от мен и повече минуси разбира се! Hug
Виж целия пост
# 160
Здравейте,
да намина да се разпиша - засега режимна - много е трудно след 2-3 дни хапване -
1/2 активия, 1 средна ябълка и 3 курнишона
2 кафета - изоставам с водата - май да си взема 1 бутилчица 500 гр.
Това е за сега!
Виж целия пост
# 161
Здравейте, мили Страхотни момичета! Heart Eyes

Благодаря ви за съчувствието, пожеланията и подкрепата! Hug Hug Hug

Аз днес съм на :

Закуска - пъпеш ,чай
Обяд риба + салата
Следобедна закуска пъпеш
СПОРТ
Вечеря - риба + салата

Пропуснах яйцата сутринта, но нямах възможност. Тоест правя № 3.


Тук съм вече ....  Wink


Виж целия пост
# 162
Отчет до момента :
8,00 - череши + кисело мляко
10,00 - череши + кисело мляка
12,00 - череши + кисело мляко
В момента мнооого вода , защото умирам от глад.Мисля , че дните на кисело мляко са ми най-трудни.И може би и аз като Сати ще мина на диета №3.
Сати - мога ли да те попитамм какво спортуваш?
Виж целия пост
# 163


По едно освежаващо сокче!

Сати, Hug радвам се да те видя!  Heart Eyes

Аз досега съм стриктна на кисело мляко и краставица.

Страхотен следобед на всички! Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 164
....
Сати - мога ли да те попитамм какво спортуваш?

Аеробика, по-точно комбинирана гимнастика. Миналата седмица пропуснах , по обясними причини, затова тази седмица мисля да посетя залата 3 пъти. Blush По 1 час и 1/2.

Лиде, аз също се радвам!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия