Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 13 966
  • 285
# 195
Да знам я тази отвара наистина помага.Майка ми в момента я пие и е много доволна,аз също съм я пила и наистина има ефект,но в момента още не мога понеже още кърмя малкия ми разбойник,който никак не иска да се отказва от мама.А иначе няма човек ,който да е пил от моите познати и да не му е помогнала.Само дето има гаден вкус на мен поне ми беше отвратителна едвам я пиех,но майка ми казва ,че на нея не и е толкова горчива.Явно си е до човек.Но все пак не бива да се храни човек безразборно и безобразно.
Виж целия пост
# 196
Уау, много лоши отзиви за тази билка.

Благодаря за информацията. Ще разчитам на спорта и Байкова, както и досега. Peace  Grinning


Хайде на чая  Wink

Виж целия пост
# 197
Сати  ,чая е добра идея Simple Smile,а оносно отзивите за билката и аз ги прочетох наисина има страховити неща ShockedНо пък който е доволен продължава да я пие.Поне от моите познати всички я пият от много време и поне веднъж в годината си купуват по една бутилка да я пият профилактично,тези ,които са отслабнали.
Виж целия пост
# 198
Идвам за чайче.  Heart Eyes


Сати, Hug мерси   bouquet


Тази билка на Лозанов и аз съм я пила преди 7 или 8 години. Определено имах ефект , но само първия път , когато я пих. Освен гадния вкус / не се сещам за нещо по-отвратително да съм пила  Sick/  и доста изразеното слабително действие / по няколко пъти и то неотложни  Embarassed/ нямах някакви странични ефекти. Но моя приятелка още със първото изпиване започна едно страшно повръщане и я спря. След известно време пак я пробва, но ефекта си беше същия. Така че резултатите са индивидуални.
Колко отслабнах не мога да кажа, защото беше отдавна и не помня точно, но си беше видимо при мен. Освен това и нямах особен апетит. Но когато на следващата година реших да я повторя - имах си апетит и си хапвах доста стабилно, чакайки билката да действа , но не би.  Sad
А след това се чуха много отзиви - че имало някакви токсични вещества и тем подобни / това според мен са само слухове/ и мъжа ми категорично ми забрани да пия повече такива неща.  Wink То щом толкова години все още си я продава явно тези слухове не са истина, защото мисля, че ако беше така все щяха да му я спрат. Но този вкус повече не искам да го усетя.  Sick

Сега си разчитам само на режим , движение и .... чай Инхуа  Mr. Green / от няколко дни пия и може би спомага за раздвижването при мен тези дни, но и той без режим  Naughty не действа/


Днешната лунна диета като на шега я изкарах - може би защото имах и доста работа, но направо не усетих как ми останаха още само 2 часа и ще хапна тараторче!  Grinning

Страхотен следобяд на всички!
  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 199
Изкарах лунната диета без прегрешение  #Crazy и после хапнах черешки  Mr. Green
благодаря ви момичета за подкрепата  Heart Eyes честито на всички с минуси  smile3501
Виж целия пост
# 200
Добро утро , Страхотни момичета! newsm51



Изкарах лунната диета без прегрешение  #Crazy и после хапнах черешки  Mr. Green
благодаря ви момичета за подкрепата  Heart Eyes честито на всички с минуси  smile3501

Браво за стриктността  smile3501 и голям минусов резултат днес!  newsm10



Аз си я изкарах лунната  без проблем , но след това вечерта бях на гости и днес нямам минус. Sad Не съм прекалявала - малко алкохол и безалкохолно и още по-малко от мезетата, но явно съм позадържала течности от алкохола. Ще се измеря и следобяд, но не знам дали ще е актуална следобедната мерка  newsm78
Поне не е в плюс - така че пак съм доволна от себе си за вчерашния лунен ден , но мъничко  Mr. Green


Страхотен и минусоводъждовен ден на всички! newsm10
Виж целия пост
# 201
Ето ме и мен  Crazy

Аз днес имам +0,4,а вчера бях стриктна  ooooh! май трябва да намаля дневната дажба  Peace

Браво на лунуващите!
Пипи, какъв е резултата?

Тук съм  Crazy
Виж целия пост
# 202
Кала, Hug честит нов аватар! Много зареждащ с настроение е! newsm10 А този плюс е сигурно водичка!   smile3521
Виж целия пост
# 203
Привет и от мен!
Пипи, браво за успешното лунуване, това не бих могла да го постигна.
Сати, впечатляващи резултати, ще взема и аз днес - утре да се разходя до някой магазин да видя как съм 42 или 44. Mr. Green
Аз вчера бях на рожден ден и хапнах от всичко, но........
днес - на линия!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 204
Лиде, хм само мога да се надявам,че е водичка...76.3 и май и миналият път забих там и не мръднах  Crazy ще се постарая  Peace

Аватара пак ще бъде сменен;)Сега ще си потърся стимулчета  Crazy

Наоколо съм  Mr. Green
Виж целия пост
# 205
Добър и страхотен ден! Grinning

b_ivanova , аз имам впечатление ,че с теб сме на един ръст , а сега може би и кг. Ти колко кг си в момента?
Ако е така, значи 42 ще ти стане!  Peace
Аз в момента съм на някаква граница - № 44 ми е голямо, свободно, а № 42 леко тясно. Simple Smile

Лиде, Кала  Hug  Мерси за кафето.

Сега се премерих отново и кантара отсече 59 кг , а съм в МЦ..., което означава ,че ако внимавам с храната другата седмица може да покаже и по-малко. Flutter

Днес съм на белтъчини.

 Heart Eyes Hug  И аз съм тук.
Виж целия пост
# 206

Сега се премерих отново и кантара отсече 59 кг , а съм в МЦ..., което означава ,че ако внимавам с храната другата седмица може да покаже и по-малко. Flutter

Днес съм на белтъчини.

 Heart Eyes Hug  И аз съм тук.


Ще се хвалиш другата седмица с още по-малко число , сигурна съм! newsm10

Аз пък съм на въглехидрати - варени картофки - любимите ми  newsm44

И азз съм тук   Joy
Виж целия пост
# 207
  Привет и от мен страхотни слънчеви момичета! bye Днес моето кантар-че не ми е приятел не съм мръднала и грам от вчера,но пък се успокоявам с това ,че не съм и наддала.
  Сати блазе ти за размер страхотно,аз и на 46 съм доволна по-малко не искам Praynigдано да го достигна поне до края на лятото,то се видяло,че и това лято ще съм дебеланка.
 Лиде благодаря за кафенцето макар,че аз все последна идвам Simple Smile 
   Това е за сега от мен ,ставам,че малкото ми зверче се разбунтува нещо,пожелавам хубав ден на всички,по-късно може пак да намина
Виж целия пост
# 208
 ....
  Сати блазе ти за размер страхотно,аз и на 46 съм доволна по-малко не искам Praynigдано да го достигна поне до края на лятото,то се видяло,че и това лято ще съм дебеланка.
.......

Ели, ти също ще успееш! Щом си се захванала с това хранене, няма начин да не стане!  Hug Peace

Лидеее, дано, даноооо!  Grinning Hug

Хапнах една пилешка пържолка на скара + печени чушки.
Но сутринта хич не бях по режима.

Ще се опитам днес да бъде 3-та вечер без вечеря, само зеленчук.
Дотук изпитата от мен вода е 2 л.
Виж целия пост
# 209
Добро утро, Страхотни момичета ! Hug Hug Hug

Кафето тази сутрин от мен :




Днес имам някакъв 500 гр плюс , newsm78- а съм била много стриктна и вчера ,  но няма да му обръщам внимание.  Crazy И пращам кантара на заточение в гардероба до .... не знам докога  Joy Joy Joy


Страхотен  и успешен минусов ден на всички !    newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия