Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 13 963
  • 285
# 225


САТИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКОТО ТИ МОМЧЕНЦЕ! ДА ТИ Е ЖИВО, ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО!
Виж целия пост
# 226
СатиHug честит празник! Да ти е жив и здрав рожденника и много да те радва!
И майка му скоро да има перфектната желана от нея фигура!   newsm10



Днес съм на череши и кисело мляко и съм стриктна!  Grinning


Страхотен неделен следобед на всички Страхотни!   Hug
Виж целия пост
# 227
Добро утро, Страхотни момичета !   Hug

Кафето от мен:





Днес не съм се мерила.  newsm78 Вчерашният млечен ден го завърших  с бира и чипс  Embarassed
По план съм на въглехидратен ден - за обяд и вечеря  ориз и домати, а закуските праскови с чай / или вода/.  Peace


Страхотна  диетична седмица и много минуси в темата!    bouquet
Виж целия пост
# 228
Благодаря ви, мили момичетааааааа!!!   lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

Изкарахме много хубав празник , с много подаръци и усмивки! Пожелавам си да е много ЗДРАААВ!!!!
Почерпка - виртуална, но от сърце! И от мен по кафе ... Wink Heart Eyes





Ali&Meli , да ти е жива и здрава дъщеричката!   bouquet  bouquet  bouquet

Лиде и твоят племенник да е жив и здрав , с късмет!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз вчера си хапнах торта и уж само това беше прегрешението ми, но ...само до вечерта, когато хапнах няколко парчеца пица. Е, то беше ясно ,че няма да устоя в този прекрасен за мен ден. Party

От сутринта бях на плод ,чай и кафе. За обяд още не знам.
Прекрасен ден, ви пожелавам ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 229
,,,,Темата отишла на 2-ра страница... search  wait

Обядвах месце със зелеВа салата. Обаче, бях донесла в офиса да почерпя за детето и си взех няколко сладки. Embarassed
И на спорт няма да отида днес, защото си забравих екипчето  amiiii .
 Но смятам да направя у дома упражнения с малко гирички и велоергометъра. И евентуално да не вечерям.


За 16,00 ч.
   Party :

Виж целия пост
# 230
Здравейте , Страхотни момичета!  Hug Hug Hug

Аз от 15,30 се ядосвам с компютъра - щом си включа кабела на интернета и тотално ми блокира компа, а без да е включен нета си работи нормално , почти до преинсталация стигнах и се оказа , че проблема явно е бил по трасето. Поне да ми казват от интернет-доставчика като е така , а не да ми разправят , че при тях всичко е наред и или ми е изгоряла мрежовата карта или да преинсталирам  #Cussing out Докато си прехвърля по-важните неща, за да не ги загубя при преинсталацията и открих , че вече ми работи компютъра и в интернет - без да съм правила нища по въпроса  newsm78
Тези дни направо ви досаждам с моите компютърни неволи , за което ви се извинявам   bouquet  bouquet  bouquet


Аз днес съм не съвсем стриктна Embarassed , но не съм и съвсем разпасана команда с хапването . Mr. Green
Сутринта бях на праскови, на обяд ориз с домати, но следобяд си направих мюсли с кисело мляко  Crazy , а за вечеря пак ориз и домати. Така че нестрахотна ми е само следобедната закуска, но пак е сравнително диетична  newsm78



СатиHug няколко сладки ти е простено - още повече, че си мама на рожденник!   bouquet А упражненията щом ще правиш в къщи пак са си много добре. По-късно и аз ще направя малко коремни и за краката.  Peace



Да ви се оплача - тези дни установих, че съм цялата в синини, където се мажа с антицелулитния гел на Дева/зелен/ и се масажирам с антицелулитен диск.  ooooh! Не знам дали е от гела / от доста време го ползвам без проблем, но и не много редовно/  или с диска  съм се натискала повече отколкото трябва, но засега спрях мазането/ не че бях много редовна и преди - сега поне си имам причина  Mr. Green/


Страхотна вечер на всички!   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 231
Здравейте ,суетни момичета! Поздравявам ви за упоритостта ,която имате ! И за многото минуси ! Много случайно попаднах тук и реших да погледна едно око за какво иде реч и се оказа ,че е една от диетите на доктор Байкова! И макар да имам непоносимост кум тази дама е факт ,че програмите и действат . След като моя приятелка се стопи като сапун с нейните диети за 3-4 месеца реших да я посетя! Записах си час в Бургас ,защото тогава работех там , се изнервих с тази дама! Като записана касета е ,комуникацията стига до добър ден и включва,повтаря си едно и също ! И защото се ядосах на нейната незаинтересованост на правих диетата дълг време,но един ден я започнах - и  О,чудо !! За двете седмици свалих 6 ки,което е страхотно ! Имам и някои други нейни схеми ,едната е  ,другата е за  сваляне на ки,800калории ,но се ядва ,не умира6 от глад ! Просто вечеряш46 салата.
Та имам питане към вас  стриктни ли сте в диетата,за6защото попрегледах по-назад и гледам мацка ,която е на диетата от януари и горкичката е свалила само 7-8 кг?! това е престъпление! Sad
Виж целия пост
# 232
Здравейте, страхотни!
Днес се претеглих. За 1 месец минус 3 кг. Е, мъничко е, но не бях много стриктна, признавам си. Но реших, след като мине рожденият ми ден, започвам стриктно. Значи-от следващия понеделник. За сега просто се ограничавам.
Лиде, синините ти според мен са от диска, явно доста натискаш. Аз се мажа с червения на Дева и съм много доволна. Но не ползвам диск.
Това е от мен. Приятна вечер на всички!

Буболина, писали сме заедно. За себе си вече отговорих, че не бях много стриктна този 1 месец, може би само първите 2 седмици.Но така или инъче, гледам да се ограничавам и да спазвам часовете. Това е.
Виж целия пост
# 233
Хоп пак при вас!
Направих няколко коремни преси - скромно, но от сърце  Mr. Green

bubolina_17 аз май съм тази с малкото кила от януари досега, но така се чуствам добре - не гладувам, не съм стриктна, не съм постоянно на диета и все пак отслабвам. От бързи диети в последните няколко години си докарах още 15 кг към дотогава излишните 15 , така че сега не мисля да правя бърза диета - и по-скоро не смятам , че съм на диета -. това просто ми стана начин на хранене.
Не че не искам бързо да отслабна, но се убедих, че не мога да го направя. От 15 години се въртя в един кръг от диети и после качване, затова сега реших да не бързам пък когато стане, стане.



Страхотна вечер на всички!   Hug
Виж целия пост
# 234
lideto 70,напълно те разбирам за какво говориш,при мен 25кг и си ги докарах с едни екстремни диети  дето и аз не знам с кои акъл съм ги правила! CryАма пуста суета ! Живи и здрави да сме,килограмите както са дошли така ще си идат,въпрос не решение! Възхищавам ти се за търпението ! Желая ти успех и воля! И знам ,че ще успееш след като веднъж си осъзнала къде бъркаш!
Виж целия пост
# 235
Ей ме на и мен  Crazy

Камерън, БРАВО ЗА МИНУСА   bouquet  bouquet  bouquet

Буболина, успех  Grinning Hug и на мен доцентката ми е леко нелицеприятна и маниера на поведение не ми харесва,но факт е,че действа.......аз не съм ходила при нея,но ако бях отишла(като 2 мои дружки) срещу 40лв и ми беше хвърлила тия режими без дори да ме попита алергична ли съм към нещо или да ми види медицински изследвания, определено щях да и кажа 2 приказки на 'въпреки'  newsm78

Аз съм режимна,но ще се меря след мле4ен ден, т.е. утре  Peace

Лека  Crazy
Виж целия пост
# 236
Добро утро, Страхотни момичета!   Hug





Днес при мен кантара отчете +600 гр.  Cry Много неприятно, но от няколкото последни дни само вчера бях стриктна и то не напълно.  Embarassed

Днес съм на млечно-черешов ден.  Peace

Страхотен ден и дано вие се похвалите с много плюсове, за повдигане на диетичния дух в темата!  newsm10
Виж целия пост
# 237
ЛИДЕ, мерси за кафенцето. Hug
Не се отчайвай, утре и ти ще се похвалиш с минусче. newsm10
КАЛА Hug
Чакаме да се похвалиш днес.
Момичета, нормално ли ви се вижда за 1 месец само 3 кг. минус? нещо много мъничко ми се струват на мен! newsm78
БУБОЛИНА, не разбрах ти на диета ли си? Ако се присъединяваш към нас, успех ти желая! thumbsup
Къде останаха другите момичета, нещо много оредяха редиците ни?! Thinking
От мен- успешен минусов ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 238
Добро утро, Страхотни! Heart Eyes

Лиде, мерси за кафенецето и дано Нета-а ти вече да е в ред, защото така хубаво поддържаш духа в темата, витае хубаво настроение! Hug

bubolina_17 , добре дошла! Предполагам, че си права за Байкова. Не си първата, която казва, че е като "грамофонна плоча". Laughing  Но е факт, че диетите й действат безупречно и няма йо-йо ефект! И не се гладува!
Аз съм живото доказателство. За 28 дни / стриктно / свалих 7 кг и оттогава постепенно още 6. Flutter Тоест миналото лято бях 73 кг, сега съм 59-60 кг. Peace

камерън диас , всеки има различен метаболизъм. При едни действа по-бързо, при други по -бавно, важното е да имаш воля и  търпение  Hug


Kaлa , чакаме да съобщиш минус.  Hug


Хей, да не ме оставите да си пиша сама като вчера... Crazy

Закусих с пъпеш, за обяд сирене +домат.

Тук съм.   bouquet
Виж целия пост
# 239
 Hug И аз съм тук и похапвам черешки.

Ами аз за две седмици приблизително стриктно свалям по 3 кг. По принцип не съм много стриктна в никоя диета, а като съм абсолютно стриктна се издънвам яко още на третия ден.  Самата мисъл, че не мога да си позволя нищо извън диетата ме подлудява и всичко ми се яде неистово. А сега - понеже си казвам , че мога да си хапна всичко , което поискам, но малко и се чуства много по-добре психически и не се нахвърлям на забранения плод като гладен вълк. Mr. Green А и прегрешенията не са ми толкова страшни - например малко сирене или кашкавал в млечен ден или пък мъничко нещо сладко / и то сравнително рядко/ или различни продукти за деня

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия